Atgriezties pie raksta

Ogres novada Kultūras centrā atklāj Vitauta Mihalovska fotogrāfiju izstādi "Atmodas laiks" Foto

Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles 2.stāva vestibilā skatāma unikāla izstāde, kas vēsta par Atmodas laiku Latvijā.

"Atmodas laiks – tik daudz atmiņu un pārdzīvojumu atstājuši mūsos šie notikumi. Bet laiks dara savu, un daudz ko no tā skaidri vien skatāms fotogrāfijās," atzīst izstādes autors Vitauts Mihalovskis. "Tikai fotogrāfijās un kino var apstādināt laiku, fiksēt mirkli. Tādēļ tā laika notikušajai dokumentēšanai bija tik svarīga nozīme gan vēsturiskā, gan juridiskā ziņā."


Izstādes atklāšanā Ogres novada Kultūras centra direktore Antra Purviņa uzsvēra, ka, kopš šī vestibila, ko izmanto kā Izstāžu zāli, atjaunošanas notikušas vairākas izstādes, bet tā jau ir otrā fotomākslinieka Vitauta Mihalovska izstāde.


"Vitauta Mihalovska fotogrāfijās galvenā vērtība ir cilvēks. Arī pagājušajā gadā, kad tika atklāta izstāde "100 ogrēnieši", tās centrā bija Ogres novada cilvēki. Vitauts ir fiksējis foto kadros mūsu dzīvi un cilvēkus, un paldies viņam par to," sacīja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Vitautu Mihalovski sveica Foto kluba "Ogre" vadītāja Dace Voitkeviča, kolēģi un talanta cienītāji.


Izstāde "Atmodas laiks" būs apskatāma līdz 1.decembrim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44928

2019. gada 12. oktobrī, 14:01, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

! • 2019. gada 12. oktobrī, 19:20
Lieliskas fotogrāfijas!
Lunis • 2019. gada 12. oktobrī, 17:16
Interesantas atmiņas
Ha ja • 2019. gada 12. oktobrī, 15:34
Izcils ieteikums ielas nosaukumi - visi kuri ir saukti pie kriminālās atbidības,kurš ir zadzis,melojis ,nodarbojies ar izpiešanu Jebkuru krăpnieku vārdos. Un tad pilsëtai atbilstoš nisaukums "Ogre"

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet