Atgriezties pie raksta

Izstādē "Viens kadrs" skatāmi Ogres svētki foto mirkļos Foto

11.oktobrī Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) atklāta akcijas "Foto sestdiena Ogrē" laikā tapušo darbu izstāde. Akcija norisinājās 23.-24.augustā, kad Ogre atzīmēja pilsētas svētkus "Dzīve ir kino!”.

Lai iemūžinātu svētku pasākumus, Ogrē bija ieradušies fotogrāfi no visas Latvijas. "Tas nav dokumentāls, bet radošs skatījumus uz pilsētas svētku notikumiem," stāsta Foto kluba "Ogre" vadītāja Dace Voitkeviča.


Izstādē "Viens kadrs" apskatāmi aptuveni 20 autoru darbi. Pārējie darbi tiks saglabāti arhīvā. Akciju "Foto sestdiena Ogrē" organizēja biedrība "Esi radošs!", kuras projekts guva atbalstu Ogres novada pašvaldības konkursā "R.A.D.I. Ogres novadam".


Atklājot izstādi, ONKC direktore Antra Purviņa pauda gandarījumu, ka Izstāžu zāle II stāva vestibilā pie Deju zāles nodota Foto kluba "Ogre" rīcībā, tādējādi regulāri priecējot apmeklētājus ar jaunām izstādēm.


Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, sveicot akcijas dalībniekus ar izstādes atklāšanu, uzsvēra, ka fotogrāfija viņam ir īpaši mīļš žanrs, jo teksta autors var ļaut vaļu fantāzijai, bet fotogrāfija nemelo un tāpēc tā ir tik nozīmīga.


D.Voitkeviča pateicās visiem akcijas dalībniekiem, kā arī Ogres novada Kultūras centram par iespēju radoši darboties un parādīt savu veikumu arī plašākai publikai. Šajā sezonā Foto klubs "Ogre" pievienojies Ogres novada Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem, kas nozīmē vēl ciešāku sadarbību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44931

2019. gada 13. oktobrī, 13:03, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet