Atgriezties pie raksta

Ogresgala pamatskolas prioritāte – vides izglītība

Oktobrī Ogresgala pamatskolā viesojās "Erasmus+" programmas dalībnieki no 3 dažādām Mančestras un reģiona skolām. Sadarbībā ar Bērnu Vides skolu skolā notika "Āra mācīšanas" kursi.

24. oktobrī notika Mančestras vidusskolas 15 skolotāju apmācības mūsu skolā un Jaunogres vidusskolā.


29. oktobrī pamatskolas 18 skolotāju grupa mācījās, kā organizēt āra nodarbības, apguva Ogresgala pamatskolas un Ogresgala VPII "Ābelīte" pieredzi.


Skolas direktore Skaidrīte Butāne viesiem pastāstīja par skolas darbu, uzsverot, ka vides izglītība ir mūsu skolas prioritāte, kas tiek īstenotā pateicoties kompetenču pieejas mācību procesa realizēšanai. Direktore norādīja, ka mums ir piemērota vide, lai varētu organizēt āra nodarbības, pētīt, novērot un eksperimentēt.


8. klases skolēni prezentēja paveikto Ekoskolas programmā, Baltijas jūras projektā, kā arī citos projektos un konkursos.


Angļu valodas skolotāja Sandra Jekoviča kopā ar 7.,8.,9.klases skolēniem sagatavoja āra nodarbības, kurās iesaistīja ciemiņus ar mērķi parādīt, kā norit āra izglītības darbs mūsu skolā.


Skolotāja Zanda Puķāne, vadot āra nodarbību matemātikā 4.klasei, parādīja grupu darbu, skolēnu prasmi saskaņot viedokļus un pārliecināties par mērījumu precizitāti.


Mūzikas skolotāja Inese Dudele kopā ar 1.klases skolēniem āra mūzikas stundā apguva latviešu tautas tradīcijas, viesus iesaistīja Mārtiņdienas rotaļā.


Viesi bija atsaucīgi, viņi interesējās par mūsu darbu vides jomā, priecājās par iegūtajām idejām, ko varēs realizēt savā darbā. Ārzemju pedagogu smiekli un sarunas liecināja, ka viņiem pie mums patika. Viņi priecājās par mūsu skolēnu angļu valodas zināšanām, par prasmi organizēt un vadīt aktivitātes. Pateicības vārdus saņēma arī mūsu skolas pedagogi.


Pateicamies Jaunogres vidusskolai un Ogresgala VPII "Ābelītei" par sadarbību.


Informāciju sagatavoja Ogresgala pamatskolas Ekoskolas programmas koordinatore


Anita Gutāne 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45109

2019. gada 1. novembrī, 10:24, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet