Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši Valsts svētkos rotāsies ar pašu gatavotiem oriģināliem un patriotiskiem aksesuāriem Foto

Sagaidot Valsts svētkus, Ogres Vēstures un mākslas muzejs tradicionāli aicina piedalīties patriotisko rotu gatavošanas darbnīcā, kas vienmēr izraisa lielu interesi.

Arī svētdien uz radošo darbnīcu nāca desmitiem ogrēniešu, lai ļautos radošam piedzīvojumam kopā ar ģimeni un draugiem, veidojot patriotiskas un oriģinālas rotas, telpu dekorus un aksesuārus, ar kuriem izdaiļot sevi un telpas. 


"Šogad mēs vērsām uzmanību ne tikai uz mūsu personīgajiem aksesuāriem, bet veidojām arī dekorus interjeram un piemājas dārziem. Valsts karoga krāsas var atrast arī dabā – augos, ogās, sūnās un kokos. Dabas materiālus, kas ilgstoši saglabājas, papildinot ar mākslīgajiem, floristikas materiāliem, radījām dažādus dekorus. Transformējot šos dekorus, tos var izmantot arī pēc Valsts svētkiem," stāsta darbnīcas vadītāja, tekstilmāksliniece Līva Kaprāle. "Idejas patriotisko rotu darbnīcai izauklētas vairāku gadu pieredzes gaitā. Darbnīcā bija iespējams izgatavot gan tradicionālos aksesuārus, gan arī vēl neiepazītas lietas. Piedāvājums tika sagatavots visām vecuma grupām gan sarežģītības, gan gaumes ziņā -  gan rotaļīgākāks un draiskāks, gan arī atturīgāks un elegantāks”.


Patriotisko rotu darbnīcu organizēja Ogres Vēstures un mākslas muzejs. Visi izejmateriāli tika nodrošināti, un dalība tajā bija bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45189

2019. gada 10. novembrī, 20:14, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet