Atgriezties pie raksta

Ogres Mūzikas skolā norisinājies Lāčplēša dienai veltītais audzēkņu koncerts

Vakar, 11. novembrī, Ogres Mūzikas skolā norisinājies svētku koncerts, kurš veltīts patriotu mēnesim.

Lāčplēša dienas koncerta programmā Ogres Mūzikas skolas pasniedzēji un audzēkņi no visām pārstāvētajām programmām sarūpējuši skaistus un krāšņus priekšnesumus.


Svētku koncertā uzstājās zēnu kora klases ansamblis, stīgu ansamblis, mežragu kvartets, sitamo instrumentu ansamblis, saksofonu kvartets, klarnešu trio, kā arī citi. Skatītājs pārsteidza arī vairāki solo priekšnesumi ar klavierēm. Koncertā tika izdziedātas latviešu tautas dziesmas, klasiskā mūzika, kā arī latviešu mūzikas labākie skaņdarbi. 


Visus klātesošos uzrunāja arī Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala: "Latvieši ir piedzīvojuši dažādus vēsturiskus mirkļus. Ļoti daudzi kritušie karavīri ir bijuši profesionāli mūziķi, tie bija gan pianisti, gan diriģenti, gan vijolnieki un dziedātāji. Mūzikas vēsture liecina, ka dažādos dzīves posmos, pat gūstos esot, latvieši dzīvojuši kopā ar mūziku. Manuprāt, mūsu lielākais pienākums - mans, mūsu bērnu, vecāku, ir saglabāt latvisko identitāti un attīstīt to, kas mums ir dots. Šīs dienas koncerts ir par godu mūsu kritušajiem varoņiem."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45202

2019. gada 12. novembrī, 10:34, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet