Atgriezties pie raksta

Suntažos notiks Ogres Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "Ziemassvētku jampadracis"

13.decembrī plkst. 17.00 Suntažu Kultūras namā notiks koncerts "Ziemassvētku jampadracis", kuru rīko Ogres Mūzikas skolas Suntažu filiāle, informē  Ogres Mūzikas skolas kultūras pasākumu organizatore Anda Bīriņa.

Koncertā svētku noskaņās uzstāsies gan Suntažu filiāles audzēkņi, gan arī bērni no Ogres Mūzikas skolas. Ieeja koncertā ir bez maksas un uz to laipni aicināts ikviens klausītājs.Ogres Mūzikas skola izglītības programmu Suntažos īsteno kopš 2013.gada septembra un tā notiek Suntažu vidusskolas telpās. Šobrīd Suntažu filiālē mūziku apgūst 29 audzēkņi un strādā četri pedagogi. Skolēniem tiek piedāvāta iespēja apgūt klavierspēli, flautas, ģitāras spēli, saksofona un klarnetes spēli. Audzēkņi divas reizes gadā kārto eksāmenus Ogrē, bet Tehniskās ieskaites un Mācību koncerti tiek organizēti Suntažos.


Audzēkņu vecākiem, skolotājiem un draugiem vairākas reizes gadā tiek rīkoti koncerti un muzikālās pēcpusdienas, kur bieži vien kopā ar Suntažu filiāles audzēkņiem muzicē arī jaunie mākslinieki no Ogres.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45450

2019. gada 9. decembrī, 11:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet