Atgriezties pie raksta

Vidusskolēnus no Ogres aicina pieteikties neformālai konferencei "Rosinātava"

No 10.decembra vidusskolēni no Ogres aicināti pieteikties neformālai un radošai konferencei "Rosinātava", kuras ietvaros sabiedrībā pazīstamas personības dalīsies savos pieredzes stāstos, rosinot jauniešus noticēt sev un nākotnei Latvijā.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots. Konference notiks 2020. gada 5. februārī kultūras centrā "Siguldas devons" (Siguldā). Šī gada pasākuma tēma ir "TAVA nereālā realitāte".


Četros aizraujošos sarunu ciklos - "TAVA iedvesma", "TAVA iespēja", "TAVA domnīca", "TAVA izvēle" – jauniešiem būs iespēja uzzināt dažādu sabiedrībā zināmu cilvēku stāstus par viņu ceļu uz panākumiem.


Kopumā apmeklētājus iedvesmos vairāk nekā 10 rosinātāji, kuri pārstāv dažādas nozares: sportisti, uzņēmēji, pasākumu vadītāji, iedvesmas treneri, mākslinieki, mūziķi u.c. Viņu vidū būs festivāla "Playground" radītāja Sibilla Šlēgelmilha, izaugsmes treneris Aldis Zauls, profesionāls skeitbordists Madars Apse u.c. Pilnu rosinātāju sarakstu pasākuma organizatori sola atklāt jau drīzumā, norādot, ka ikviens jaunietis šajā pasākumā noteikti dzirdēs kādu runātāju, kura stāsts iedvesmos.


"Nereti, raugoties uz cilvēkiem, kuri guvuši panākumus kādā jomā, mums šķiet, ka ar mums jau tas nevar notikt, ka šādi panākumi ir kaut kas tāls, nesasniedzams un nereāls. Tieši tāpēc radās idejas par šī gada "Rosinātavu", lai parādītu, ka pat pārdrošākie sapņi un idejas ir pavisam reālas un iespējamas. Ikviens slavens sportists, veiksmīga uzņēmuma īpašnieks vai atpazīstams mūziķis kādreiz ir sācis tikai ar ideju un vēlmi, turklāt ceļš līdz panākumiem tikai retajam ir viegls un bez kļūdām," stāsta konferences galvenā organizatore Erīna Elizabete Reņģe.


Pasākuma tēma - TAVA nereālā realitāte, kur šķietami neiespējamais ir reāls – izvēlēta, lai rosinātu jauniešus uzdrīkstēties plānot, rīkoties un sasniegt savus mērķus, ļaujot iepazīt daudzus, šķietami nereālus pieredzes stāstus, kas tomēr tapuši reāli un guvuši panākumus!


"Rosinātavā" aicināts piedalīties ikviens vidusskolēns līdz 1. februārim, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama pasākuma mājaslapā https://registration.lv/rosinatava. Dalība pasākumā ir bezmaksas, vietu skaits – ierobežots. "Rosināta" top ar Biznesa augstskolas "Turība" atbalstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45470

2019. gada 10. decembrī, 21:39, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet