Atgriezties pie raksta

Ogrē viesosies izcilais pianists Daumants Liepiņš

Ziemas - pavasara sezonā Ogres novada Kultūras centrā ar koncertiem viesosies gan jaunā pianisma zvaigzne Daumants Liepiņš, gan izcilais dziedātājs Daumants Kalniņš.

Pianists Daumants Liepiņš ar koncertprogrammu "Šūberts, Šopēns un Enesku"  klausītājus priecēs  20.februārī, plkst.19.00.


24 gadus vecais pianists Daumants Liepiņš jau ir viens no spožākajiem jaunajiem pianisma talantiem pasaulē! Neordinārs talants – smalks un iejūtīgs kamermūziķis, kam nav sveša arī harizmātiska solista stāja saspēlē ar orķestri.


"Lielās mūzikas balvas 2017" laureāts kategorijā "Gada mākslinieks". Uzstājies ar Liverpūles Karalisko filharmonijas orķestri, Rumānijas Nacionālo simfonisko orķestri, Gruzijas Nacionālo simfonisko orķestri, Helsingborjas  simfonisko orķestri un Kauņas  simfonisko orķestri.


Jaunajā koncertprogrammā Daumants Liepiņš iekļāvis trīs izcilas un savstarpēji ļoti atšķirīgas klaviersonātes – vēlīno Franča Šūberta La mažora opusu un ne mazāk populāro Friderika Šopēna pēdējo darbu šajā žanrā – Trešo sonāti si minorā, kā arī Latvijā līdz šim vēl neatskaņoto rumāņu komponista Džordžes Enesku Trešo klaviersonāti, kas pārsteidz ar dabas skaņu imitācijām un tautiskajām melodijām, arī ugunīgiem ritmiem un fantāzijas lidojumu.


20.februārī, plkst.19.00 Ogres novada Kultūras centrā koncertprogramma "Šūberts, Šopēns un Enesku" - pianists Daumants Liepiņš.


Biļetes uz koncertu "Šūberts, Šopēns un Enesku": 15 EUR, koncerta dienā – 20 EUR. Ar Ogres novadnieka karti – 15% atlaide. 


Savukārt, dziedātājs Daumants Kalniņš kultūras baudītājus priecēs maijā un būs kopā ar vēl kādu leģendāru personību. Bet kurš būs viņam līdzās uz skatuves..., to pasākuma organizatori vēl patur noslēpumā. 


Ogres novada Kultūras centrs atvainojas māksliniekiem un viņu talanta cienītājiem par kļūdu, kas ieviesusies vienā no reklāmas stendiem. Tā tuvākajā laikā tiks novērsta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45688

13. janvārī, 13:29, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet