Atgriezties pie raksta

Ogres Mākslas skolā atklāta koša audzēkņu darbu izstāde Foto

Šodien, 16. janvārī, Ogres Mākslas skolas Izstāžu zālē tika atklāta mākslas skolas 1.-2.klases un 1.-7.kursa audzēkņu dažādo darbu izstāde, kuri tapuši 2019./2020.mācību gada pirmajā semestrī.

Izstādē apskatāmi audzēkņu labākie darbi - plaši pārstāvēta tekstila nozare, zīmēšana, gleznošana, kā arī dažādu tehniku un krāsu apvienojumi. 


Izstādi atklāja direktores vietniece mācību darbā Signe Kraukle, mākslas skolas pedagogi, kā arī audzēkņi, kuri izstādē varēja ieraudzīt gan savu skolas biedru, gan arī savējos darbus.


"Paldies jums par lielisko izstādi un darbu, kas ieguldīts šajos krāšņajos zīmējumos un citos jūsu veidotajos darbos. Man šķiet, ka šajā drūmajā laikā, kad saule uzspīd pavisam reti, jūsu darbi šo tumšo laiku atdzīvina un piešķir pilsētai jaunas krāsas," teica S.Kraukle.


S.Kraukle aicināja audzēkņus apjautāties radoši domājošajiem draugiem, skolasbiedriem, ģimenēm par kopīgas izstādes izveidošanu. Apvienojoties mākslas skolas audzēkņu un interesentu grupai, varētu izveidot unikālu pavasara izstādi.


Izstādē laipni gaidīts ikviens mākslas cienītājs, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Svētdienās – slēgts. Izstāde apskatāma līdz 25.janvārim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45725

16. janvārī, 19:48, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

:) • 17. janvārī, 12:08
metode, kas novadā nostrādā vienmēr - "apjautāties radoši domājošajiem draugiem, skolasbiedriem, ģimenēm"

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet