Atgriezties pie raksta

Ogres novada Kultūras centrā skatāma Dainas Burves foto izstāde "Acis plaši atvērtas" Foto

Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Foto izstāžu zālē sestdien atklāta jūrmalnieces Dainas Burves personālizstāde, kurā pārstāvēti fotogrāfes izcilākie un interesantākie kadri, kas uzņemti dažādos žanros.

Ogres fotokluba vadītāja Dace Voitkeviča atklāj, ka šāda veida foto izstādes norisinās jau trešo gadu, dodot iespēju mazāk pazīstamiem foto māksliniekiem gūt plašākas auditorijas atzinību un priecēt ar saviem unikālajiem kadriem. 


"Šī ir tā vieta, kur autori meklē un atrod savu ceļu. Man ir liels prieks, ka šī izstāde ļoti harmoniski sasaucas ar mūsu Ogres fotokluba pamatvirzienu, kas ir dokumentālā fotogrāfija – radošais dokuments – subjektīvais dokumentālisms. Daina intuitīvi ir izvēlējusies tieši šo ceļu," stāsta D.Voitkeviča.


Daina Burve atklāj, ka šī ir viņas pirmā foto izstāde: "Nekad nav par vēlu sākt kaut ko jaunu, jo tad jūs automātiski tiekat ieskaitīts "jauno" kategorijai jebkurā vecumā. Esmu sākusi fotografēt pavisam nesen, aptuveni pirms trim, četriem gadiem. Es gribu pateikt lielu paldies savam fotoklubam "Āgenkalns", kā arī šī fotokluba vadītājam Valteram Poļakovam, bez kura šī izstāde nebūtu tapusi."


Ogres fotokluba biedri izteica pateicību Ogres novada Kultūras centram par ekskluzīvu iespēju rīkot savas izstādes pašiem savā izstāžu zālē.


Foto izstādi ONKC Foto izstāžu zālē (2.stāvā) var aplūkot līdz 3.martam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45739

19. janvārī, 00:58, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet