Atgriezties pie raksta

Koris "Sōla" koncertā-diskotēkā izpildīs pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu populārākās latviešu dziesmas

Trijos koncertos Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) jauktais "Sōla" atskaņos pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu populārākās latviešu dziesmas, aģentūru LETA informēja LKA pārstāve Ilze Tormane.

Koncerts ar nosaukumu "Esi reāls!" notiks 9.februārī plkst.13 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē. Tajā pašā dienā plkst.18 koris uzstāsies arī Kultūras centrā "Siguldas Devons". Savukārt mūzikas namā "Daile" koris atskaņos programmu 14.februārī plkst.20.


Kopā ar kori "Sōla" visos koncertos piedalīsies arī instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā, bet pēc Rīgas koncerta notiks deviņdesmito gadu diskotēka diskžokeja Agra Semēvica virsvadībā.


Pēc 2019.gada pozitīvās pieredzes, kad "Sōla" organizēja šlāgerkoncertu-zaļumballi, šogad koris gatavo latviešu deviņdesmito gadu mūzikas koncertu, kurā varēs arī dejot, pavēstīja Tormane.


Koncertam dots nosaukums kā vienai no deviņdesmito gadu dziesmām, kuru varēs dzirdēt arī koncertā, proti, grupas "Mixeri" dziesma "Esi reāls!". Koncertā skanēs arī dziesmas, ko izpildījušas tādas grupas kā "Jauns mēness", "Juku jukām", "Labvēlīgais Tips", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Tranzīts" un citas.


Galvenie diskžokeji koncerta laikā būs kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons un diriģenti Laura Štoma un Artūrs Oskars Mitrevics, bet Semēvics diskotēkā spēlēs arī deviņdesmito gadu pasaules hitus. Tāpat koncertā uzstāsies instrumentālā grupa, kuru veido ģitārists Dmitrijs Tarasovs, sitaminstrumentālists Viesturs Samts, basu spēlēs Pēteris Liepiņš, bet taustiņinstrumentus - Jānis Miltiņš.


Biļetes uz koncertiem pieejamas "Biļešu paradīze" tīklā, kā arī Ogres un Siguldas kultūras centra kasē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45793

23. janvārī, 23:39, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet