Atgriezties pie raksta

Ogres Mūzikas skolas audzēkņi muzicē kopā ar profesionāliem māksliniekiem Foto

6.februārī Ogres Mūzikas skolā norisinājās Latvijas kamermūzikas ansambļa Trio NYX koncerts, kurā blakus pieredzējušajām mūziķēm - pianistei, vijolniecei un flautistei - stājās arī mūzikas skolas audzēkņi, parādot savus muzikālos talantus un prasmes.

"Mūzikas skolas uzdevums ir radīt erudītu un inteliģentu sabiedrību mums apkārt, jāmāca apmeklēt kultūras pasākumus, prast klausīties, kā arī iemācīt bērniem pašiem muzicēt. Man ir patiess prieks būt šeit un pateikties Ogres novada pašvaldībai par atbalstu, ka ar tās palīdzību mēs varam aicināt šādus māksliniekus un dot iespēju audzēkņiem savā skolā apmeklēt tik skanīgus koncertus. Trio NYX ir ar lielu pieredzi, atskaņojot skaņdarbus ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Ir lieliski, ka bērniem ir iespēja muzicēt ar šādiem māksliniekiem," saka Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala.


Trio NYX dalībnieces Tatjana Ostrovska, Anete Toča un Ieva Sarja atskaņoja Johana Sebastiana Baha,  Cezara Kiī, kā arī citu komponistu skaņdarbus, pārceļot klausītājus dažādos gadsimtos un ļaujot izbaudīt plašu emociju gammu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45952

7. februārī, 10:28, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Rita • 28. februārī, 21:43
Paldies par mūzikas atklāsmi dažādos instrumentos un māksliniekos! Pamācoši un vērtīgi!i

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet