Atgriezties pie raksta

Ogrēniešiem pirmajiem iespēja apmeklēt kora "Sōla" Valentīndienas koncertu-diskotēku Foto

Svētdien Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē ar 90-to gadu diskotēku hitu koncertu "Esi reāls" viesojās Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris "Sōla". 

Jau divpadsmito gadu jauktais koris "Sōla" paralēli nopietnās mūzikas programmām saviem klausītājiem piedāvā arī vieglās mūzikas koncertus. Atšķirīgās programmas pēc tradīcijas tiek izveidotas, sagaidot Valentīndienu.


Koris savulaik iestudējis "Mikrofona aptaujas" dziesmas, Latvijas Eirovīzijas dziesmas, teātra, kino mūziku. Pagājušajā gadā Valentīndienas programma bija veltīta šlāgermūzikai, bet šogad tiek atskaņota 90-to gadu disko mūzika.


Koncertiem-diskotēkām dots nosaukums, kā vienai no populārām 90-to gadu grupas "Mikseri" dziesmām, "Esi, reāls". Koncertā iekļauti 15 populāri hiti, ko izpildījušas grupas "Jauns mēness'', "Labvēlīgais Tips",  "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Tranzīts" un citas. 


Galvenie DJ koncerta laikā ir kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons un diriģenti Laura Štoma, kā arī Artūrs Oskars Mitrevics. Kopējo noskaņojumu uzlabo instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā. 


Ja koncertos 9.februārī Ogrē un Siguldā diskoja pārsvarā koristi, tad noslēguma koncertā, kas 14.februārī, Valentīndienā, notiks Rīgā, Mūzikas namā "Daile", paredzēta autentiska 90-to gadu diskotēka ar dīdžeju Agri Semēvicu.


Koncerts Ogrē bija ļoti labi apmeklēts, jo daudzi 90-to gadu hiti arī šobrīd vēl nav zaudējuši popularitāti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45970

9. februārī, 23:24, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ženija • 11. februārī, 22:35
to letiņam. Tu ar galvu nedraudzējies, Pratina ka nav bijis ta nav. Kāds sakars te Krievijai un Tereškovai? Murgi moka, ja cita neko nevar izprast. Ta i nesapratu, kur svin Tereškovas dienu, nudien murgu purni.
letiņš • 11. februārī, 11:38
{ženija • Vakar, 16:31} Cik tālu līdz Krievijai?
ženija • 10. februārī, 16:31
to letiņš. Tev i te miera nav. Rīkle pilna ar utīm, kāds sakars te Tereškovai , tu debīlitiki.Ej laizi pakaļu ukrainas un amerikosu slepkavām.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet