Atgriezties pie raksta

Ogres Mākslas skolā atklās Jaņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstādi

12.februārī plkst.16.30 Ogres Māksls skolā tiks atklāta PIKC NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skolas 4.kursa audzēkņu diplomdarbu izstāde "4K 2019".

Profesionālās izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" struktūrvienība "Jaņa Rozentāla Mākslas skola" (turpmāk – JRMS) ir Kultūras ministrijas padotībā esoša profesionālās izglītības iestāde, kas ir valsts nozīmes izcilības centrs Latvijas kultūrizglītībā, jo skolas absolventi ir Latvijas kultūras un mākslas veidotāji, izcili mākslinieki, spēcīgas personības.


JRMS sagatavo audzēkņus programmās – vizuāli plastiskās māksla, multimediju dizains, foto dizains. Skolai dažādos laikos ir bijuši atšķirīgi nosaukumi, bet pamatuzdevums vienmēr ir bijis viens – dot pilnvērtīgu profesionālo izglītību topošajiem māksliniekiem, t.i., izglītot kvalificētus vizuāli - plastisko mākslu speciālistus un sagatavot audzēkņus tālākām studijām mākslas, arhitektūras un pedagoģijas augstskolās. 


JRMS katru gadu vasarā rīko 4.kursam kvalifikācijas darbu izstādi ārpus skolas telpām, lai iepazīstinātu sabiedrību ar jaunajiem daudzsološiem talantiem. Ogres Mākslas skolā ir apskatāma daļa no 2019. gada JRMS absolventu darbiem, kuri savus kvalifikācijas darbus veica vairākās disciplīnās (glezniecība, grafika, video un foto).


Izstāde būs apskatāma līdz 22.februārim, darba dienās no plkst.10.00-19.00, sestdienās no plkst.10.00-18.00, svētdienās - slēgts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/45996

11. februārī, 19:06, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet