Atgriezties pie raksta

Ogrē filmas "Ukrainas frontē bez pārmaiņām" pirmizrāde Foto

Svētdien, 16. februārī, plkst. 16.00 Ogres Mūzikas skolas zālē, Brīvības ielā 50, Ogrē,  ikviens interesents aicināts uz dokumentālās filmas "Ukrainas frontē bez pārmaiņām" pirmizrādi.

Filmas režisors Sandijs Semjonovs: "Šī dokumentālā filma ir par situāciju Ukrainas austrumos, Doņeckas apkaimē – personiski un traģiski pēckara stāsti, kas atstājuši dziļu ietekmi uz cilvēku likteņiem. Filmā stāstām arī par palīdzību, ko Latvija sniedz Austrumukrainai; par NBS virskapelāna Elmāra Pļaviņa darbu un ukraiņiem sniegto pleca sajūtu; par Ogres novadu un citām pašvaldībām, kas veido sadarbību un atbalsta ukraiņus frontes tuvumā esošajās teritorijās, arī uzņemot ukraiņu bērnus un ievainotos karavīrus Latvijā."


Filmēšanas grupa pērn piecas reizes strādājusi dažādās vietās Ukrainas austrumos. Filmas komanda: režija -  Sandijs Semjonovs, operatori - Jānis Indriks un Ģirts Straustiņš, montāžas režija - Toms Krauklis, skaņa -Uldis Salenieks, video dizains - Juris Bērziņš un citi.


Filmu atbalsta: Aizsardzība ministrija, Ogres novada pašvaldības dome, Ārlietu ministrija.


Ieeja bez maksas. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/46014

13. februārī, 10:03, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Horsts • 16. februārī, 19:17
Un "uldis" tāds pat trollis.
Horsts • 16. februārī, 19:13
Anna nav nekāda Anna, bet visīstākais Kremļa trollis.
Anna • 16. februārī, 17:16
Bandera tas bandits un slepkava,kauns rakstit par vinu,visi mani pazistami kas dzivo Ukraina slikti par vinu runa,bet baidas to pateikt skali,tapat Latvija nevar skali pateikt ,ka mil Krieviju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet