Atgriezties pie raksta

Šovakar Ogrē viesojas izcilais pianists Daumants Liepiņš

Pianists Daumants Liepiņš Ogres novada kultūras centrā ar koncertprogrammu "Šūberts, Šopēns un Enesku"  klausītājus priecēs šovakar, 20.februārī, plkst.19.00.

 


24 gadus vecais pianists Daumants Liepiņš jau ir viens no spožākajiem jaunajiem pianisma talantiem pasaulē. Neordinārs talants – smalks un iejūtīgs kamermūziķis, kam nav sveša arī harizmātiska solista stāja saspēlē ar orķestri.


Daumants Liepiņš – viens no daudzsološākajiem Latvijas jaunās paaudzes pianistiem. Mūziķis turpina studenta gaitas Zviedrijā, apžilbina prestižu konkursu žūrijas un vienaldzīgu neatstāj nevienu, kam palaimējies dzirdēt viņa spēli. Sācis apgūt klavierspēli jau 5 gadu vecumā, un šodien ir daudzu starptautisku pianisma konkursu laureāts. Latvijā saņēmis Lielo mūzikas balvu kategorijā Gada jaunais mākslinieks (2017). Talantīgais pianists atskaņos savu jauno koncertprogrammu, ko veido trīs klaviermūzikas “grandi”, izcilas un savstarpēji ļoti atšķirīgas klaviersonātes. Dzirdēsim vēlīno Franča Šūberta Lamažora opusu, ne mazāk populāro Friderika Šopēna Trešo sonāti siminorā, kā arī rumāņu komponista Džordžes Enesku Trešo sonāti, kas Latvijā tiks atskaņota pirmoreiz un būs šīs programmas īpašais numurs.


"Lielās mūzikas balvas 2017" laureāts kategorijā "Gada mākslinieks". Uzstājies ar Liverpūles Karalisko filharmonijas orķestri, Rumānijas Nacionālo simfonisko orķestri, Gruzijas Nacionālo simfonisko orķestri, Helsingborjas  simfonisko orķestri un Kauņas  simfonisko orķestri.


20.februārī, plkst.19.00 Ogres novada Kultūras centrā koncertprogramma "Šūberts, Šopēns un Enesku" - pianists Daumants Liepiņš.


Intervija ar pianistu Daumantu Liepiņu šeit:


Biļetes uz koncertu "Šūberts, Šopēns un Enesku": 15 EUR, koncerta dienā – 20 EUR. Ar Ogres novadnieka karti – 15% atlaide.


Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām. Atlaides ar Ogres novadnieka karti var saņemt tikai, pērkot biļetes kasēs.


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/46101

20. februārī, 10:00, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet