Atgriezties pie raksta

Džeza koncerts "Ar sapni par skatuvi" pārcelts uz 17.aprīli

Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ 6.martā Ogres Teātra telpā paredzētā Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas jauno talantu koncertu cikla "Ar sapni par skatuvi" otrā tikšanās pārcelta uz 17.aprīli.

Iegādātās biļetes var vai nu nodot Ogres novada Kultūras centra kasē, saņemot atpakaļ naudu, vai izmantot, dodoties uz koncertu 17.aprīlī.


Koncertā, kas veltīts džezam, satiksies kursabiedri un draugi no Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas 4.kursa, kuri dažkārt izvēlas spēlēt grupā ar nosaukuma "Good Feelin Band", sniedzot klausītājiem pozitīvas un siltas emocijas. Ikdienā viņi lielākoties atskaņo džeza mūziku, bet paši neizvēlas sev piedēvēt kādu konkrētu žanru. Izbauda to, ka klausītajam var sniegt gan mūziku, pie kuras sirsnīgi izdejoties, gan arī mūziku dvēseles atslodzei. Koncertā būs gan smeldzīgas blūza balādes, gan kāds zināmāks džeza standarts.


Koncertā uzstāsies: Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas, džeza un populārās mūzikas nodaļas 4. kursa audzēkņi: Paula Saija (balss), Matīss Žilinskis (taustiņinstrumenti), Beāte Meirāne (bass), Dāvis Eglītis (sitaminstrumenti). Ansambļa vadītājs: Māris Vitkus.


Programmā – džeza un populārās mūzikas skaņdarbi, programmas vadītājs – jaunais muzikologs Ernests Circenis.


Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības tiklā par īpaši draudzīgu cenu – 5 EUR! Pērkot “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, 15% atlaide ar Ogres novadnieka karti, skolēna, studenta vai pensionāra apliecību! Uz Ogres Teātra telpas pasākumiem pieejamas biļetes personām ratiņkrēslā.


Ogres Teātra telpas jaunumiem iespējams sekot līdzi Ogres teātra mājaslapā www.ogresteatris.lv, kā arī Ogres teātra profilos sociālajos tīklos Facebook.com/Ogresteatris/, Instagram.com/ogresteatris.lv/.  


Informāciju sagatavoja Ieva Rodiņa, Ogres teātra radošā direktore

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/46241

4. martā, 09:13, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet