Atgriezties pie raksta

Ogrē kopā ar VPDK "Raksti" jau sagaidīts pavasaris Foto

Sestdien savu 21.dzimšanas dienu ar koncertu "21 solis pavasarī" svinēja Ogres novada Kultūras centra (ONKC) vidējās paaudzes deju kolektīvs "Raksti", aicinot visiem kopā sagaidīt pavasari.

"Koncertā kopā ar draugu kolektīviem izstāstīsim ļoti skaistu pavasara stāstu. Lai programma būtu veiksmīga, dejas tika rūpīgi izvēlētas, saskaņotas ar vadītājiem. Mūs vienos ideja par pavasari," pirms koncerta atklāja VPDK "Raksti" vadītāja Inga Lavrinoviča. "Kopā ar vidējās paaudzes dejotājiem uz skatuves būs arī divi jauniešu deju kolektīvi – "Laismeņa" no Daugavpils un mūsu pašu Tautas deju ansamblis "Ogre", jo, kurš gan vēl labāk par jauniešiem zina, kas ir pavasaris, jaunība un mīlestība..."


Inga Lavrinoviča VPDK "Raksti" vada tikai kopš pagājušā gada novembra, un šis bija pirmais lielais kopīgais koncerts. 30.novembrī notika tradicionālais "Rakstu" deju lielkoncertu "Griezies, griezies, atgriezies". Par šī koncerta sagatavošanu rūpējās kolektīva dejotāja Agrita Kaužena, kura iepriekšējā sezonā bija uzņēmusies kolektīva vadību. Vēl bija neliels koncerts Ziemassvētku tirdziņā.


""Raksti" ir spēcīgs kolektīvs. Visi ir dejot griboši, deju mīloši un gatavi strādāt Tas ir pats galvenais, ka kolektīvs ir gatavs strādāt un cīnīties par labākiem sasniegumiem, un ir kopīgi mērķi un vīzija," sacīja I.Lavrinoviča. "Paldies visiem kolektīva dalībniekiem, kas bijuši dejotāju rindās, visiem vadītājiem, kuri atveduši šos dejotājus līdz šim skaistajam skaitlim. 21 gads ir skaists vecums –  dejotāji ir starojoši, spoži, smaidīgi, jauni, lustīgi un enerģijas pilni. Tā vairs nav bērnība, kad viss ir balts, pūkains un skaists. Tie nav pusaudža gadi, kad pasaule iedalās tikai melnās vai baltās krāsās. Tie vairs nav arī agrīnās jaunības gadi, bet kaut kas jau iemīlēts, izsāpēts un saprasts. Mēs esam satikušies šajā jaunajā desmitgadē, kas seko tūlīt aiz divdesmit. Priecājos par paveikto līdz šim, apbrīnoju dejotāju degsmi un enerģiju. Tikai tie, kas nonāk līdz savām robežām un sper kaut vienu mazu soli tālāk, tās paplašina. To es redzu savos dejotājos, un es vēlu šajā skaistajā pavasarī iesēt kopā sēklu un palūkoties pēc kāda laika, kas no tās izdīgs un izaugs. Audzēsim, draudzēsimies, mīlēsim un dejosim!"


Pavasarīgi dzirkstošā koncerta noslēgumā ONKC kultūras metodiķe Dace Nikolaisone pauda prieku, ka pirmie soļi pavasarī sperti tieši uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves un pateicās visiem pavasara stāsta vēstnešiem.


Pēc dzimšanas dienas koncerta sāksies gatavošanās vasaras sezonai. Kā ikviens kolektīvs, arī "Raksti" vēlas baudīt aktīvu koncertdzīvi un piedalīties dažādos pasākumos. Viens no tuvākajiem braucieniem plānots uz tradicionālo Danču nakti Limbažos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/46281

8. martā, 14:23, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet