Atgriezties pie raksta

Valmieras teātris ar "Venēra kažokādā" viesosies Ogres novada Kultūras centrā

14.martā plkst.19 Ogres novada Kultūras centrā ar izrādi "Venēra kažokādā" viesosies Valmieras teātris. Režisores Ineses Mičules iestudētajā izrādē lomas atveido Inga Alsiņa-Lasmane un Imants Strads.

… Viņš jau ir zaudējis cerību atrast aktrisi galvenajai lomai savā topošajā izrādē. Viņa ir pārliecināta, ka šī loma atbilst tieši viņai. Vandas Žurdēnas uzstājības un personības spēks ir mistiski vilinošs, un tas lēnām ierauj režisoru un rakstnieku Tomasu Novačeku elpu aizraujošā lugas lasījumā, kura iznākums kļūst par pārsteigumu abiem...


Šī vairākkārt apbalvotā viencēliena lugalugā ir izcilā, tumšā humora meistara, amerikāņu dramaturga, scenārista un novelista Deivida Aivsa (David Ives) komēdija, kuru viņš sarakstījis pēc austriešu rakstnieka Leopolda fon Zahera-Mazoha (Leopold von Sacher-Masoch) noveles"Venēra kažokādā" (“Venus in Fur”) motīviem ar tādu pašu nosaukumu.


2012.gadā šis darbs ir piedzīvojis arī kino versiju Romāna Poļanska režijā un piedzīvojis neskaitāmus iestudējumus uz daudzām pasaules teātru skatuvēm.


Biļetes uz izrādi  par  EUR 10 un EUR 13 var iegādāties Biļešu Paradīzes  tīklā un Ogres novada Kultūras centra kasē.


Vairāk informācijas:


Una Griškeviča, ONKC sabiedrisko attiecību vadītāja


Mob. tālr. 29151986; e-pasts: pr@okc.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/46309

10. martā, 16:29, Kultūra un izglītība
OKC

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet