Atgriezties pie raksta

Ogres Valsts ģimnāzijas zelta fonds

Ogres Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniece Anete Patrīcija Raiskuma kārtējo reizi kļuvusi par valsts ķīmijas olimpiādes laureāti!

Anete jau ceturto gadu pēc kārtas tika uzaicināta piedalīties valsts ķīmijas olimpiādē. Viņa ir trīskārtēja pirmās vietas ieguvēja, bet šogad iegūta 2. vieta, kas nemazina ne skolotāju, ne vecāku, ne klases biedru prieku! 


Anete veiksmīgi piedalās arī citu mācību priekšmetu olimpiādēs kā starpnovadu, tā arī valsts mērogā, tomēr priekšroka tiek dota ķīmijai, jo meitene plāno studēt Latvijas Universitātē ķīmiju, visdrīzāk saistībā ar farmāciju. 


Lai sasniegtu augstos rezultātus, ir ieguldīts liels papildu laiks mācībām. 


Anete lepojas, ka ir piedalījusies arī Latvijas Kultūras kanona konkursā, pēc stundām labprāt mācās veikt ķīmijas eksperimentus, apgūst ģitāras spēli. Šogad piepildījies vēl viens meitenes sapnis - dalība TV erudīcijas konkursā “Gudrs, vēl gudrāks!”. Arī šajā konkursā Anete apliecināja savu erudīciju un vispusīgās zināšanas dažādās jomās. Rezultāts – 2. vieta finālā. 


Anete iesaka arī citiem nepadoties pie pirmajām grūtībām, jo tādu noteikti būs daudz. Galvenais ir tam tikt pāri, un, ja mēģināsi, noteikti to sasniegsi! 


Sakām paldies Anetei par darbu un neatlaidību, paldies vecākiem par atbalstu un skolotājiem par prasmi saskatīt un attīstīt Anetes spējas un talantus! Un īpašs paldies ķīmijas skolotājai Ilzei Pomerei, kura spēj skolēnos saskatīt talantus un, mērķtiecīgi strādājot, veicināt skolēnu izaugsmi. 


Informāciju sagatavoja Ogres Valsts ģimnāzijas vadība

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/46630

18. aprīlī, 13:43, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jolanta Bardovska • 20. aprīlī, 18:43
Dīvaini,ka nav neviena,kas varētu teikt kādu labu vārdu! Anete ir gan Ogres sākumskolas,gan Ogres Valsts ģimnāzijas lepnums! Lepojamies! Paldies Anetes vecākiem par atbalstu un iedvesmu Anetei,kas noteikti arī noderēs, turpinot izglītību augstskolā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet