Atgriezties pie raksta

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā "Ogres novadieks" pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām.

Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.


Bezmaksas audiogidu meklējiet mobilās aplikācijas sadaļā "Tūrisms", kur iespējams iegūt informāciju par apskates objektiem, baznīcām, kultūrvēstures pieminekļiem, aktīvās atpūtas iespējām un radošajām darbnīcām Ogres novadā. Dažiem no kultūrvēsturiskajiem objektiem pievienotas arī vēsturiskās fotogrāfijas.


Atlasiet interesējošās objektu kategorijas vai meklējiet tuvākos objektus pēc atrašanās vietas un izvēlieties attiecīgo objektu. Spiežot uz ikonas "Audio Gids", būs iespēja noklausīties vēsturiski precīzu un aizraujošu informāciju par objektiem audio formātā.


Apskati un izdrukā karti ar audiogida objektiem! 


Audiogida stāsti pieejami gan latviešu, gan angļu valodā. Apceļojot Ogres novadu, varēsiet pārsteigt savus ārzemju ciemiņus ar aizraujošu un bagātīgu vēsturisko informāciju angļu valodā.


Mobilā aplikācija "Ogres novadnieks" sniedz iespēju ne tikai noklausīties stāstus par tūrisma objektiem, tajā iespējams arī izvēlēties velotūrisma vai kājāmgājēju maršrutus pa pilsētu un Ogres novadu, kā arī kartē ieraudzīt un iepazīt tuvākos objektus. Lejuplādējiet mobilo aplikāciju un dodieties iepazīt burvīgo un daudzveidīgo Ogres novadu!


Lai klausītos stāstus:


lejuplādē mobilo aplikāciju "Ogres novadnieks" lietotņu veikalos:       


atver  sadaļu "Tūrisms",


spied uz objekta ar audiogida ikonu,


spied uz "Audio gids"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47032

7. jūnijā, 10:34, Kultūra un izglītība
visitogre

Jaunākie komentāri

jurim • 9. jūnijā, 13:25
tieši tā, Juri! Jau nobijos un klausu!
<Sisī • 9. jūnijā, 13:04
Klausies Tu daudzdzīvokļu mājas bomzi, uzņematies vienreizzatbildību par saviem iekšpagalmiem.
sisi • 9. jūnijā, 09:18
dzīvokļa īpašnieks nav mājas īpašnieks, To es sapratu, kad elektroniskajā vietnē Ogres Namsainieks apskatījos mājas dokumentus, Mājas īpašnieks uzrādījās Ogres pašvaldība. Arī pagalmi mums nepieder, mēs par tiem maksājam katru mēnesi nomas maksu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet