Atgriezties pie raksta

8. jūlijā aicina uz starptautisku tiešsaistes diskusiju par pieaugušo izglītības nākotni

Pieaugušo izglītības elektroniskā platforma EPALE trešdien, 2020. gada 8.jūlijā, plkst.11.00 rīko tiešsaistes diskusiju par Eiropas pieaugušo izglītības attīstības tendencēm un tuvākās nākotnes izaicinājumiem.

Diskusijai var pievienoties EPALE vietnē.


Diskusijā aicināts piedalīties ikviens platformas lietotājs, kas ieinteresēts pieaugušo izglītības jautājumos. Sarunu vadīs Eiropas Pieaugušo izglītības asociācijas (EAEA) ģenerālsekretāre un EPALE eksperte Džīna Ebnere. 


Rakstiski – angļu vai latviešu valodā – tiks pārspriesti jautājumi, kas saistīti ar kopīgajiem uzdevumiem, kas jārisina visu Eiropas Savienības valstu pieaugušo izglītotājiem. Tāpat tiks apkopotas idejas par inovatīviem risinājumiem un iespējām, ko atšķirīgu valstu profesionāļi saskata pieaugušo izglītības sfērā.


Diskusijas mērķis ir gan radīt un fiksēt jaunas, iedvesmojošas idejas, gan uzklausīt kritiku un ierosinājumus. Tāpēc rīkotāji aicina pieaugušo izglītības profesionāļus neslēpt savas emocijas un pārdomas, bet būt maksimāli atklātiem.


Diskusija tiks slēgta 8.jūlijā plkst.17.00, izteikto viedokļu apkopojums, kā arī atbildes uz uzdotajiem jautājumiem būs pieejamas EPALE platformā.


Informāciju sagatavoja:IZM Erasmus+ projekta "EPALE Nacionālais atbalsta dienests" 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47281

7. jūlijā, 18:33, Kultūra un izglītība
IZM

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet