Atgriezties pie raksta

« ONKC amatierkolektīvi nezaudē radošumu jebkuros apstākļos

13. jūlijā, 22:59, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Lunis • 21. jūlijā, 18:42
Covid-19 pandēmijas laikā Ogres foto saime arī fotoklubs zaudēja savu ilggadīgo biedru un Ogres goda pilsoni Vitautu Mihalovski , jaunā sezona nu pirmo reiz pa pus gadsimtu bez viņa. Neskatoties uz visiem ierobežojumiem Ikšķiles kapos vecmeistaru izvadīja ar militāru godu..
Ūva • 21. jūlijā, 16:31
Kauns lasīt kļūdainos tekstus, pilnus žēlabām, ka viss slikti. Tad brauciet uz Rīgu, tepat līdzās! Kādas problēmas? Kā drīkst noliegt citu cilvēku darbu? Vai tiešām Ogre Ziemassvētkos un 4.Maijā bija bezgaumīgi greznota? Sajūsmas pilnas atsauksmes no pilsētas viesiem leišu un igauņu valodā. Tie cilvēki neko nesaprot? Un ogrēnieši, kas novērtēja un pateicās māksliniekiem? Protams, tagad, pandēmijas laikā, ir samērā klusi, bet tāpat notiek koncerti. Nepatīk? Nekas nepatīk? Ejiet uz OKC un iesakiet, ko vēlaties! Piedalieties pilsētas dzīves veidošanā, tad nebūs jāsūrojas. Tie, kas dara, prot novērtēt.
ženija • 21. jūlijā, 10:01
Ja Ogres kulūras centrā kaut kas notiek, bet neīsti kam vajadzētu.Viss ir trīsšķirīgs. Ja gadās slaveni dziedātajai, biļetes parasta tauta nevar dabūt, ja blatčiki nopirkusi.Vai reklāma nav tik pieejama.Saka ejat uz kasēm lūrat, kas notiek?Te daži saka es jau atrodu , kas patīk.Ja bet retam kas patīk.Pēc atmodas laika tik daudz kā interesanta bija -visam paaudzēm, un Bartkeviča laikā. Tagad ne svētku , ne kultūras pasākumu, salīdzinoši ar citam pilsētam. Un pilsētas sapušķošana zem visas kritikas.Lai iet un mācās kā pušķo citas pilsētas, ja pašiem gaumes un zināšanu nav.Pat ceļojot pa 3.valstīm , tur prot radīt cilvēkiem svētkusdomā par cilvēkiem. Ogrē domā vis par otkatu .Ceļus tagad ar pompu būvēIt it kā labi, bet tūlīt līdz ar to pacels tarifus uz siltumu , uz īpašumu .Vispār pie teikšanas Muļķu bars un savu labumu meklētāji, nevis iedzīvotaju.
Ogrēnietei • 21. jūlijā, 09:09
Un kas tieši tev pietrūkst ONKC darbībā? Kādus pasākumus tu vēlies? Man personīgi uz kultūras centru ir iespēja atrast uz ko aiziet pat reizi mēnesī, tapēc nesaprotu šos gaudotājus.
ogrēniete • 17. jūlijā, 17:24
Jā! Kaut kas notiek ONKC, bet kam no tā labums un prieks? Tikai tiem, kas paši piedalās pašdarbībā, tas ir ap tūkstoti, bet ko baudīt pārējiem Ogres iedzīvotājiem?. Visa ONKC bilance izmaksā ļoti lielu naudu un tas viss no iedzīvotāju makiem, bet atdeve nekāda...Izrādīja lielās telpas, daži dārgie koncerti...??? Un tad vēl projektā operetes teātris...? Nav taču ONKC pilnīgi aizpildīts.. Pašvaldības vadībau tas apmierina? ...iedzīvotājus gan nē...nē... Tad... Covid, tagad....atvaļinājumi ar algu saglabāšanu pilnā apmērā??? Kur atdeve?!!!
Bobis - letiņam • 14. jūlijā, 15:10
No mēness esi nokritis, vai!?
letiņš • 14. jūlijā, 10:33
Nesaprotu, kāpēc cilvēciņi nokrīt tik zemu? Pat krievu okupācijas laikā nebija tādi aizliegumi visam latviskajam. Tautiskās dejas un dziesmas bija atļautas. Notika grandiozi dziesmu un deju svētki. Tad kāpēc tagad viss tika aizliegts? Itkā dzīvojam brīvā valstī, un tomēr visādi aizokeāna pajoliņi mums diktē savus noteikumus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet