Atgriezties pie raksta

RTU Bērnu un jauniešu universitāte aicina uz nodarbībām Ogrē

Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitāte aicina pieteikties skolēnus interešu izglītības programmā "Ievads inženierzinātnēs skolēniem no 2. līdz 9. klasei" Ogrē trīs vecuma grupās – 2.-3.klašu skolēniem, 4.-6.klašu skolēniem, 7.-9.klašu skolēniem.

Interešu izglītības nodarbības notiks Ogres 1.vidusskolā. Pieteikties dalībai var Ogres novada vispārējo izglītības iestāžu izglītojamie no 1.augusta līdz 15.augustam, aizpildot elektronisku pieteikumu, kurš tiks publicēts Ogres novada mājaslapā 2020.gada 1.augustā. 


Maksimāli iespējamais izglītojamo skaits vecuma grupās no izglītības iestādēm tiek noteikts proporcionāli izglītojamo skaitam uz iepriekšējā mācību gada 31.maiju izglītības iestādē attiecīgo klašu grupā attiecībā pret iespējamo izglītojamo skaitu Bērnu un jauniešu universitātes sadalījumā pa vecuma grupām. 


Maksimāli iespējamais skolēnu skaits vienā grupā tiks noteikts, ņemot vērā situāciju valstī ar vīrusa COVID-19 izplatību uz 2020./2021.mācību gada sākumu.


Vēršam uzmanību uz to, ka skolēni tiek uzņemti rindas kārtībā, ņemot vērā elektroniski fiksētu pieteikšanās laiku un izglītības iestādei, kurā skolēns mācās, piešķirto vietu skaitu saskaņā ar "Kārtību, kādā notiek izglītojamo uzņemšana Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitātes interešu izglītības programmā Ogrē". 


Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar Ogres novada izglītības pārvaldes vadītāja vietnieci Ievu Švēdi, rakstot uz e-pastu: ieva.svede@ogresnovads.lv vai zvanot pa tālruni 65068764.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47469

1. augustā, 10:45, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

nu nu • 2. augustā, 09:05
Kāda dalības maksa?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet