Atgriezties pie raksta

Ogrē turpinās muzikālā vasara Foto

Brīvdabas koncerti turpina sajūsmināt ogrēniešus un pilsētas viesus. Šoreiz Ogres Pilsētas skvērā bez maksas bija iespēja baudīt alternatīvās scēnas mūziķu apvienības JUUK koncertu.

"Mēs esam grupa JUUK. Mūs uzaicināja, jo piektdienu vakaros Ogrē esot tradīcija sanākt kopā un paklausīties mūziku. Mēs priecāsimies jums uzspēlēt," teica grupas dalībnieks Edgars Šubrovskis.


Ogres novada Kultūras centra kultūras projektu koordinatore Laura Indriksone atklāj, ka grupā spēlē un dzied talantīgi mūziķi un koncerta organizētājiem ir gandarījums, ka var sagādāt  iespēju bez maksas klausīties kvalitatīvu mūziku brīvā dabā. L.Indriksone piebilst, ka šoreiz bija iespēja klausīties koncertu arī sēžot pie galdiņiem un našķējoties ar kādu kārumu.


Koncertā uz Ogres Pilsētas skvēra skatuves tika atskaņotas dziesmas no 2019.gada vasarā izdotā grupas debijas albuma "Indulgenču tirgotāji", kas nominēts Austras balvai un Mūzikas ierakstu Gada balvai "Zelta mikrofons" kategorijā "Labākais alternatīvās vai indie mūzikas albums", kā arī citi mūziķu radīti skaņdarbi.


Grupa spēlē tumšo folku un kantrī, skanējumā sniedzoties no rāmas akustiskās mūzikas un balādēm līdz rokam. Dziesmās ir skaidri jūtamas Eiropas senās mūzikas, amerikāņu folka, kantrī un blūgrāsa, kā arī melnā humora ietekmes.


Mūzika šovasar skanēs ne tikai Pilsētas skvērā, bet arī uz Ogres upes skatuves. 13.augustā plkst.20.00 Upes vakaru koncertā muzicēs ONKC vokālā grupa "Anima Solla" un koncertorganizācijas "Ave Sol" sieviešu koris "Cantus". Līdz vasaras sezonas noslēgumam būs vēl citi skanīgi pārsteigumi. Dažādi koncerti plānoti arī pasākumā "Ceļo Ogrē!", kas norisināsies 21. un 22.augustā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47555

7. augustā, 23:05, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Zuze • 9. augustā, 10:40
Jauki piektdienas vakari. Paldies.
:) • 8. augustā, 04:02
Baudāmi pasākumi! Paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet