Atgriezties pie raksta

Ogres Baltā skola aicina uz tikšanos pirmklasnieku vecākus

Ogres Baltā skola, kas īsteno valdorfpedagoģiju, 17. augustā plkst. 17.00 aicina uz iepazīšanās vakaru.

Tā būs tikšanās klātienē ar skolas veidotājiem un 1.klases audzinātāju Sintiju. Interesenti laipni aicināti Brīvības ielā 30, Ogrē. Labprāt atbildēsim uz visiem jums interesējošiem jautājumiem. Šajā dienā būs iespēja arī oficiāli pieteikties 1.klasei. 


Ja arī jums ir sajūta, ka vēlaties saglabāt bērnībai un bērna vecumposmam draudzīgu vidi, ja arī jums šķiet, ka jūsu bērns vēl nav gatavs "lēkt" lielajā izglītošanās sistēmā, bet harmoniski ik dienas piedzīvot sevi un atklāt savas prasmes mierīgā un harmoniskā gaisotnē, mīļi aicināti pievienoties mūsu pulkam!


Kopš 2000. gada, kad Ogrē darbu uzsāka valdorfpedagoģijas grupiņa bērnudārzā "Dzīpariņš", vecāku domas par vēlmi turpināt bērnu ceļu valdorfpedagoģijas skolā nebeidza rimties un ik pa mirklim šī vēlme uzplaiksnīja arvien spožāk. 2019. gadā dzima ideja par vecāku veidotas skolas tapšanu. Tika atrastas telpas pašā Ogres sirdī - Brīvības ielā. Pēc aktīvu ģimeņu iniciatīvas telpas tika mājīgi iekārtotas, atbilstoši valdorfpedagoģijas principiem, un tajās sāka norisināties semināri par valdorfpedagoģiju un antroposofiju, kas pulcēja interesentus no visas Latvijas. 


Brīvības ielā 30 durvis vērusi "Ogres Baltā skola" ar divām pirmsskolas vecuma bērnu grupiņām un 1. septembrī tām pievienosies arī 1. klase ar jaunajiem topošajiem skolniekiem. Skola īsteno valdorpedagoģiju, tā balstās uz vācu publicista, filosofa Rūdolfa Šteinera izstrādāto antroposofijas mācību (“gudrība par cilvēku”- tulk.). Valdorfa skolās bērni apgūst to pašu Latvijas izglītības noteikto standartu, ko valsts skolās, atšķiras vienīgi laiks un metodes, kad un kā tas tiek apgūts. Atšķirīgā pieeja balstās, nevis vēlmē būt oriģināliem vai pašmērķīgi darīt citādi, bet gan pamatotās zināšanās par augoša cilvēka dzīves ritmiem, katra vecumposma īpatnībām un vajadzībām. 


Vairāk informācijas par skolu: info@baltaskola.lv; 20554010 


Informāciju sagatavoja Ogres Baltā skola

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47590

12. augustā, 09:11, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

?? • 12. augustā, 13:13
Kurā vietā šī skola atrodās ?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet