Atgriezties pie raksta

Ogres Mūzikas un mākslas skolas vadību uztic Atvaram Lakstīgalam

Ar šodien, 13. augustā, pieņemto Ogres novada pašvaldības domes lēmumu par Ogres novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādes "Ogres Mūzikas un mākslas skola" direktoru iecelts Atvars Lakstīgala.

Ogres novada pašvaldības dome 2020. gada 23. janvārī nolēma uzsākt un līdz šī gada 31. augustam pabeigt Ogres Mūzikas skolu un Ogres Mākslas skolu reorganizāciju, izveidojot jaunu profesionālās ievirzes izglītības iestādi "Ogres Mūzikas un mākslas skola". 


Šī gada 18. jūnija sēdē dome apstiprināja Ogres Mūzikas un mākslas skolas nolikumu, nosakot iestādes darbības mērķi, pamatvirzienus un uzdevumus, kā arī iestādes direktora tiesības, pienākumus un atbildību, savukārt Ogres novada pašvaldības izpilddirektors 24. jūlijā izdeva pašvaldības iekšējos noteikumus – nolikumu par Ogres Mūzikas un mākslas skolas direktora pieņemšanu darbā, šī amata kandidātu vērtēšanas kritērijiem un kandidātu novērtēšanas kārtību.


 Saskaņā ar nolikumu iespēja pieteikties uz vakanto Ogres Mūzikas un mākslas skolas direktora amata vietu tika piedāvāta reorganizējamās Ogres Mākslas skolas un Ogres Mūzikas skolas direktoriem. Noteiktajā termiņā pieteikumu jaunās profesionālās ievirzes izglītības iestādes direktora amatam iesniedza Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala, bet Ogres Mākslas skolas direktore Astra Rubene savu pieteikumu Ogres Mūzikas un mākslas skolas direktora amatam nav iesniegusi. 


Novada pašvaldības izpilddirektora izveidotā vērtēšanas komisija šī gada 6. augustā organizēja interviju ar A. Lakstīgalu un atzina viņa kandidatūru par atbilstošu Ogres Mūzikas un mākslas skolas direktora amatam. 


Kultūras ministrija ir saskaņojusi A. Lakstīgalas iecelšanu Ogres Mūzikas un mākslas skolas direktora amatā. 


Ogres Mūzikas un mākslas skola savu darbību jaunajā statusā uzsāks ar šī gada 1. septembri. Profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmas tiks īstenotas Mūzikas nodaļā Brīvības ielā 50, Ogrē, un Suntažu vidusskolā, savukārt profesionālās ievirzes mākslas izglītības programmas tiks īstenotas Mākslas nodaļā Brīvības ielā 11, Ogrē, Suntažu vidusskolā un Ķeguma Tautas namā.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47608

13. augustā, 16:43, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

to g • 19. augustā, 21:39
a kas tieši ir iecerēts? To visa Ogre jau pusgadu mēģina noskaidrot, bet nekāda jēdzīga, pamatota atbilde tā arī nav sniegta
G. • 19. augustā, 18:56
Lai veicas un izdodas iecerētais!
Nu • 18. augustā, 08:01
Vai tad kāds šaubījās, katā notiks? Kurš lielāks iztapoņa, tas tiek pie pīrādziņa dalīšanas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet