Atgriezties pie raksta

Pasaules tūrisma dienā aicina doties ekskursijā pa Ogri

Katru gadu septembra beigās tiek svinēta Pasaules tūrisma diena. Ogres novada Tūrisma informācijas centrs šo dienu svinēs 26.septembrī, plkst. 10 aicinot pilsētas viesus un vietējos iedzīvotājus doties ekskursijā pa Ogri.


 

Ekskursijas laikā dosimies pastaigā pa pilsētu, iepazīstot dažādu laikmetu liecības Pārogrē un Jaunogrē. Apmeklēsim bijušo sanatoriju "Saulstari", Pārogres staciju, Daugavas promenādi, kā arī Ogres trikotāžas kombināta teritoriju.  Maršruta garums ~ 11 km, plānotais ilgums ~ 4,5 h. Maršruts pārsvarā vedīs pa pilsētas ielām; pastaigas temps būs vidēji ātrs. 


Pirms pārgājiena vēlams lejuplādēt mobilo lietotni Ogres novadnieks, jo pasākuma laikā (un ne tikai) būs iespēja izmantot bezmaksas audiogidu, kurš piedāvā noklausīties stāstus par interesantām vietām un personībām Ogrē. 


Lūgums vilkt ērtus apavus un ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, kā arī paņemt termosu ar siltu dzērienu un uzkodas, ko baudīt pastaigas laikā.


Dalība pārgājienā – bez maksas. 


Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt anketu līdz 24.septembrim: ej.uz/turisma-dienu


Vietu skaits ierobežots! 


Pasaules tūrisma diena tiek svinēta, lai uzsvērtu tūrisma nozares nozīmi pasaulē. Šī gada pasaules tūrisma dienā aicinām turpināt apceļot Latviju un atbalstīt vietējo tūrismu, jo pandēmijas dēļ tūrisms ir vissmagāk skartā nozare ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47918

14. septembrī, 16:23, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Zojai • 16. septembrī, 04:44
Piedalies un sapratīsi. Dīvāna eksperti vairs nav modē.
nu • 15. septembrī, 21:26
Ogrē|||Apskates objekti hm.
zoja • 15. septembrī, 11:04
Hmmm....nez kādai auditorijai domāts, ka 11 km un 4,5 stundas! Tas tā ka par daudz vienā gabalā no Pārogres vilkt līdz trikotažkai

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet