Atgriezties pie raksta

Ogres Valsts ģimnāziju vadīs Inna Zeņkeviča

Domes sēdē 17. septembrī pieņemts lēmums Ogres Valsts ģimnāzijas (OVĢ) direktora amatā iecelt Innu Zeņkeviču.

Kopš pērnā gada jūlija pašvaldība meklējusi atbilstošu kandidatūru OVĢ direktora amatam pēc tam, kad 2019. gada 18. jūlijā no šī amata atbrīvota Aina Bērce.


Ar Ogres novada pašvaldības izpilddirektora 2020. gada 19. augusta rīkojumu tika izveidota OVĢ direktora amata pretendentu vērtēšanas komisija, kas uz pārrunu otro kārtu aicināja divus pretendentus, no kuriem par atbilstošāko šim amatam tika atzīta I. Zeņkeviča. 


Pēdējo 19 gadu pieredze I. Zeņkevičai ir saistīta ar pedagoģisko un administratīvo darbu Ogres Valsts ģimnāzijā – 2002. gadā viņa uzsākusi darbu kā fizikas un angļu valodas skolotāja, no 2006. gada pildījusi direktora vietnieces izglītības jomā pienākumus. Kopš 2019. gada vasaras I. Zeņkeviča strādājusi par OVĢ direktora pienākumu izpildītāju. Viņas pienākumos bija izglītības programmu īstenošanas procesa organizēšana un pārraudzība, koordinēšana un plānošana. Viņas vadībā realizēti "Erasmus + projekti", sniedzot iespēju pedagogiem pilnveidot savas profesionālās kompetences ārpus Latvijas. Kopumā I. Zeņkevičas pedagoģiskā darba pieredze ir 37 gadi. No 1983. gada līdz 2002. gadam viņa strādājusi Jaunogres vidusskolā par direktora vietnieci ārpusklases darbā, kā arī mācījusi skolēniem fiziku un angļu valodu. 


1983. gadā gadā I. Zeņkeviča Latvijas Universitātē (LU) ieguvusi fizikas pasniedzēja kvalifikāciju. Turpinot izglītību, 1996. gadā Daugavpils Pedagoģijas universitātē iegūts pedagoģijas maģistra grāds bērnu psiholoģijā, savukārt 1997. gadā LU Pedagoģijas fakultātē – angļu valodas skolotāja kvalifikācija un 2011. gadā LU – skolotāja – mentora kvalifikācija jauno skolotāju apmācīšanā un pedagoģisko prakšu vadīšanā. 


Savā pieteikumā uz vakanto OVĢ amatu I. Zeņkeviča norāda: "Mana vīzija ir kļūt par direktoru, kurš spēs ciešā sadarbībā ar novada izglītības iestādēm paaugstināt izglītības kvalitāti, padarot skolu par inovatīvu, mūsdienīgu un prestižu, un tajā pašā laikā saglabāt jau esošās tradīcijas un izkopt jauniešos lepnumu par piederību Ogres novadam. Uzskatu, ka mana līdzšinējā pieredze un entuziasms palīdzēs skolas attīstībai". 


Izglītības un zinātnes ministrija ir saskaņojusi I. Zeņkevičas iecelšanu Ogres Valsts ģimnāzijas direktora amatā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/47950

17. septembrī, 10:17, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jānim • 29. septembrī, 09:45
Nu rebes no izglītības sanāk tīri labas. Skolas ir lielas, tām regulāri ir vajadzīgi visādu remontiņi, pakalpojumi. Un neviens jau īsti nepārbauda, vai tie remontiņi un pakalpojumi vispār tiek veikti, vai arī tikai tiek maksāts par tiem.
Jānis • 28. septembrī, 22:20
Jocīga tā Ogres pašvaldība! Vienu vecu krievu pensionāri ieceļ par ģimnāzijas direktori un gaida jaunas vēsmas izglītībā. Nu jā, no tās izglītības jau nekādas rebes nesanāk, tāpēc jau vienalga, kas tur un kā.
Lola • 21. septembrī, 16:44
"jaunajai" direktorei ir tikai pieredze vadīt skolu, bet 63 gados nu nevar būt liela interese kaut ko jaunu ieviest skolā, bet tikai izpildīt minimālās prasības Viņas vadībā realizēti "Erasmus + projekti" t.i. kuros visos viņa piedalījās pati un citiem skolotājiem tādu iespēju nepiedāvāja. Cerams, ka drīz skolā būs jauni skolotāji, kuri vēlēsies strādāt OVĢ un skolnieki gribēs mācīties OVĢ.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet