Atgriezties pie raksta

Ogre pašu un viesfotogrāfu skatījumā Foto

Sestdien Ogres novada Kultūras centra Izstāžu zālē svinīgi atklāta izstāde "Ceļo Ogrē", kuras autori ir fotogrāfi no visas Latvijas.

Paldies par paveikto izstādes autoriem un veidotājiem teica Ogres novada Kultūras centra kultūras projektu koordinatore un izstādes kuratore Laura Indriksone: "Esam ļoti priecīgi, ka foto kluba "Ogre" biedri katru gadu atspoguļo Ogres pilsētas svētkus. Tas ir nozīmīgs ieguldījums gan kultūras dzīvē, gan arī fotomākslas at-tīstībā, kā arī dod iespēju sabiedrībai uz svētkiem un pilsētu paraudzīties no cita skatu punkta."


Foto kluba "Ogre" vadītāja un biedrības "Esi radošs" valdes priekšsēdētāja Dace Voitkeviča uzsvēra, ka šogad projektam "FOTO sestDIENA OGRĒ", kas jau piekto gadu aicina fotogrāfus no visas Latvijas radoši dokumentēt pilsētu, tās cilvēkus un notikumus, var svinēt pirmo nozīmīgāko jubileju.


"Fotogrāfus tradicionāli aicinām uz svētkiem, jo tad cilvēki iznāk ielās, mainās arī pati pilsēta. Šogad pilsētas svētki tika aizstāti ar pasākumu "Ceļo Ogrē". Arī izstāde ieguvusi tieši šādu pašu nosaukumu," atklāja D.Voitkeviča "Vēlos pateikt paldies katram no 29 autoriem, kas iesūtīja savus darbus. Kaut arī darbu bija daudz, un nebija viegli izvēlēties, centāmies no katra autora veikuma pa darbam parādīt arī citiem."


Izstāde aicina ieraudzīt pazīstamas vietas un cilvēkus dažādu autoru skatījumā. Visas fotogrāfijas tapušas svētku aktivitātēs, kas norisinājās Ogrē 21.un 22.augustā. Fotogrāfi ir pabijuši gandrīz visās norisēs, kas notika visdažādākajās pilsētas vietās.


Izstādi organizē biedrība "Esi radošs!", atbalsta Ogres novada pašvaldība konkursā "R.A.D.I.- Ogres novadam", Ogres novada Kultūras centrs, foto klubs "Ogre".


Izstādi līdz 31.oktobrim Ogres novada Kultūras centra Izstāžu zālē varēs apskatīt otrdienās no plkst. 12.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/48026

26. septembrī, 17:05, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet