Atgriezties pie raksta

Pēcpusdiena ar rakstnieci Maiju Krekli

8.oktobrī Ogres Centrālā bibliotēka aicināja ikvienu interesentu uz tikšanos ar rakstnieci – romāna "Melanholiskais valsis. Emīla Dārziņa sapnis par mīlestību", "Ilgu putni ar sasietiem spārniem. Austras Skujiņas dzīve un kaislības", "Dzīvības spītīgie asni" u.c. autori Maiju Krekli.

Pasākums notika Ogres Vēstures un mākslas muzeja telpās.


Sirsnīgā un izzinošā gaisotnē bija sapulcējušies cilvēki, kuriem ir tuva rakstniece Maijas Krekles daiļrade un personības, par kurām viņa raksta. Sarunas laikā autore sniedza ieskatu savā emocionāli skarbajā un sirsnīgi uzmundrinošajā dzīves pieredzē. Ar īpašu interesi klātesošie uzklausījastāstījumu par darbu tapšanas laikā piedzīvoto – gan par atklāsmēmno autores un grāmatu varoņu dzīves krustpunktiem, gan par uzrakstītā "akceptu" saņemšanu no izcilajām latviešu personībām.


Tikšanos ar mūsdienu latviešu autoriem rīko Ogres Centrālā bibliotēka Valsts Kultūrkapitāla fonda apstiprināta Ogres novada pašvaldības projekta "Mazie literatūras noslēpumi" ietvaros.


Oktobrī vēl plānoti 2 pasākumi– 22.oktobrī plkst. 17.00 tikšanās ar Maiju Krekli Ogresgala Tautas namā un 27.oktobrī plkst.17.00 tikšanās ar Daci Priedi Ogres Vēstures un mākslas muzejā.


Aicināti visi interesenti! Ieeja pasākumos ir bez maksas.


Informāciju sagatvoja Inga Niedra, Ogres Centrālā bibliotēka

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/48180

12. oktobrī, 12:34, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet