Atgriezties pie raksta

Izrāde bērniem UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS

2020. gada 25. oktobrī plkst. 13:00 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē gaidāma Liepājas Leļļu teātra viesizrāde bērniem – UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS Ģirta Šoļa režijā.

Izrādes pamatā – Zanes Zustas popularitāti iemantojusī bērnu grāmata UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS.


Izrādes galvenā varone ir rotaļu pūcīte Ucipuci, kura ģimenes ceļojuma laikā ir nozaudējusies Itālijā un piedzīvo aizraujošus brīžus, meklējot ceļu mājup pie sava saimnieka – puisēna Kriša. Izrādes veidotāji to nodēvējuši par pasaulē mīlīgāko šausmenīti, jo satraucoši mirkļi mijas ar sirsnīga prieka un jautrības pārpilniem pūcītes un viņas draugu piedzīvojumiem.


Māksliniece Evija Timma-Novika grāmatas ilustrācijas pārcēlusi izrādes scenogrāfijā, bet leļļu mākslinieces Laura Rutkovska un Kristīne Dekovice, veidojot Ucipuci, zirnekli, odu un circeni, centušās radīt līdziniekus bērnu iemīļotās grāmatas tēliem. 


Mikus Frišfelds izrādi ietērpis skaņās un sakomponējis "lipīgas" dziesmas, bet video ļauj sekot katram Ucipuci solim un redzēt visu, ko redz pati pūce no pagultes, kastes vai skapjaugšas. 


Aktieri Pēteris Lapiņš un Ilze Jura (dublējas ar Madaru Enkuzenu) izrādes laikā pagūst krietni izdauzīties, iemiesojot teju desmit stāsta varoņus, un ir priecīgi gan par izrādes saistošo sižetu, mūziku, gan darbošanos ar mīlīgajām lellēm.


Izrāde paredzēta visai ģimenei (3+). Izrādes ilgums50 minūtes. 


Biļetes iespējams iegādātiesOgres novada Kultūras centra kasē, BIĻEŠU PARADĪZES kasēs visā Latvijā un internetā – www.bilesuparadize.lv.


Biļetes cena 6 eiro. 15% atlaide ar Ogres novadnieka karti  vai aplikācijas kodu (tikai kasēs).15% atlaide ar  3+ Ģimenes karti.Biļetes jāpērk katram apmeklētājam, bet bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) ir iespēja iegādāties bērna biļeti pa 2 eiro, ja bērns sēž vecākam klēpī.


Vairāk informācijas: www.okultura.lv un Liepājas Leļļu teātra mājaslapā šeit: 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/48200

14. oktobrī, 15:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet