Pūķi vajā bijušās visatļautības, alkatības un nesodāmības rēgi? (59)

25. maijā, 05:21

Bijusī Ogres novada domes priekšsēdētāja vietniece Vita Pūķe jau vairāk nekā mēnesi visos iespējamajos veidos un visās iespējamajās vietās, kur vien kāds gatavs viņu uzklausīt, skaļi un žēli vaimanā par tagadējās novada domes vadības pret viņu vērstām sazvērestībām un veikatajiem atriebes aktiem.

Pūķes izšķērdēto naudu centīsies atgūt tiesā (44)

19. maijā, 17:26

Pagājusī nedēļa iezīmēja kvaltatīvi jaunu pieeju Ogres novada domes deputātu darbā – viņi lēma, ka savulaik nelikumīgi iztērētā pašvaldības nauda ir jāatgūst, sūdzot vainīgo amatpersonu tiesā.

Pašvaldībai radīto zaudējumu atlīdzināšanu kārtos tiesas ceļā (7)

19. maijā, 10:41

Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 8. aprīlī tika pieņemts lēmums aicināt Ogres novada pašvaldības domes deputāti Vitu Pūķi līdz šā gada 1. maijam labprātīgi atlīdzināt Ogres novada pašvaldībai radītos finanšu zaudējumus EUR 2698,92.

Ogrēnieti Raimondu Vējoni virzīs valsts prezidenta amatam (18)

1. maijā, 09:07

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) valsts prezidenta amatam grasās virzīt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, pēc ceturtdien izskanējušās informācijas Latvijas televīzijas raidījumā "Panorāma" vēsta portāls "Delfi".

Deputātei Gailei aizrādījums un naudas sods (11)

30. aprīlī, 16:37

Pat vairākus administratīvos pārkāpumus, būdama valsts amatpersona, izdarījusi Ogres novada domes deputāte Valda Gaile. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka par vienu no tiem V.Gailei izteikts mutisks aizrādījums, bet par citu viņa sodīta ar naudas sodu.