Dubultstandarti – pirmais solis ceļā uz dubultmorāli un visatļautību (70)

28. augustā, 22:56

Tiesisku normu ignorēšana un varas nesēju visatļautība – slimības, ar kurām Latvijā plaši sirgst visdažādāko līmeņu ieceltas un vēlētas amatpersonas – nekad nerodas pēkšņi un ne no kā.

Žurnālistam izdodas tiesā uzvarēt izdevēju (5)

3. augustā, 08:45

"Pietiek" rīcībā ir nonācis pirmās instances tiesas spriedums saistībā ar retu gadījumu – žurnālists ir vērsies tiesā pret savu bijušo darba devēju, kam ienācis prātā uz žurnālista rēķina "ietaupīt", un pirmās instances tiesa ir lēmusi viņam par labu.

Diskusija par vidi un arhitektūru Ogrē "izčākst" pat īsti nesākusies (72)

25. jūlijā, 13:18

Piektdien Ogres Tautas namā notikušais pasākums "Vide un arhitektūra peldu un gaisa kūrortā", kam tā veidotāji (Ogres Attīstības biedrība) bija devuši skanīgo apzīmējumu "forums", atstāja visai duālu iespaidu.

Veselības ministrs tiekas ar pašvaldības un slimnīcas pārstāvjiem (1)

21. aprīlī, 12:31

20.aprīlī veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs un Nacionālā veselības dienesta pārstāvji tikās ar Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāju Artūru Manguli, Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētāju Daini Širovu un Latvijas Slimnīcu biedrības valdes locekli Egiju Širovu, lai pārrunātu jautājumus par šogad piešķirto finansējumu valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai Ogres slimnīcai.

Izveido darba grupu vairāk kā 2 miljonu eiro iespējamas nelietderīgas iztērēšanas izvērtēšanai (85)

23. martā, 13:25

Šodien Ogres novada pašvaldības dome ārkārtas sēdē izveidoja darba grupu, kuras uzdevums būs izvērtēt, vai, savulaik izvēloties būvēt notekūdeņu attīrīšanas ietaises Ogrē, Doles ielā 1, nav notikusi pašvaldības līdzekļu nelietderīga izlietošana vairāk kā 2 miljonu eiro (aptuveni 1 700 000 latu) apmērā.  

Ogrenet