E.Helmanis un viņa vietnieks lūdz par 20% samazināt atalgojumu (23)

21. aprīlī, 07:47

Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 20. aprīlī deputāti pieņēma lēmumu samazināt domes priekšsēdētāja un viņa vietnieka mēnešalgas ārkārtējās situācijas laikā, šos budžeta līdzekļus novirzot pašvaldības pasākumiem ar Covid-19 izplatību saistītā valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai.

Ogres novada deputāti vienprātīgi atbalsta likumprojektu par administratīvi teritoriālo reformu (9)

12. janvārī, 20:44

Ogres novada pašvaldības domes aizvadītā gada decembra sēdē deputāti tika aicināti izteikt savu viedokli par likumprojektu "Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums".

KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru E.Helmani (35)

2019. gada 21. augustā, 20:02

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vakarpusē ir atbrīvojis šorīt aizturēto Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani, aģentūru LETA informēja Helmaņa aizstāvis Saulvedis Vārpiņš.

KNAB aizturējis Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (68)

2019. gada 21. augustā, 10:48

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šorīt aizturējis Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (VL-TB/LNNK), liecina aģentūra LETA rīcībā esošā informācija.

No Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata atbrīvo O.Atslēdziņu (22)

2019. gada 15. augustā, 18:15

14. augustā Ogres novada pašvaldība saņēma Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja Ojāra Atslēdziņa iesniegumu ar lūgumu pārcelt viņu vakantajā Madlienas komunālo pakalpojumu iestādes “ABZA” vadītāja amatā, norādot, ka uz laiku, kamēr tiek apstiprināts jauns pārvaldes vadītājs, viņš piekrīt pildīt pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus.   

Ogrenet