Paredzamas izmaiņas Suntažu pagasta pārvaldes vadībā (13)

17. aprīlī, 12:27

Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komitejas sēdē 16.aprīlī tika lemts par Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja Andra Roņa atbrīvošanu no darba.

Aizturēts Bartkeviča domubiedrs Graudiņš (59)

17. aprīlī, 07:53

Ceturtdienas vakarā Rīgas lidostā aizturēts Latvijas krievu tiesību aktīvists Einārs Graudiņš, pēc medijiem krievu valodā izplatītā paziņojuma un tam sekojošās "Nepārstāvēto parlamenta" pārstāvja Aleksandra Gapoņenko informācijas vēsta portāls "TvNet".

Deputāte Pūķe pārkāpusi vairākus likuma pantus attachment (40)

10. aprīlī, 08:01

Trešdien sasauktajā Ogres novada domes ārkārtas sēdē deputāti tika iepazīstināti ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vēstuli, kurā birojs sniedzis savus atzinumus un ieteikumus sakarā ar savulaik bijušā domes priekšsēdētāja Edvīna Bartkeviča toreizējam padomniekam deputātam Raimondam Javoišam nelikumīgi izmaksāto atlaišanas kompensāciju vairākā kā 2000 eiro apmērā.

Dome aicina deputāti V.Pūķi labprātīgi atmaksāt nelikumīgi saņemto naudu (59)

8. aprīlī, 10:31

Šorīt Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika izskatīta pašvaldībā saņemtā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vēstule, kurā tika izklāstīti pārbaudē konstatēti domes deputātes Vitas Pūķes pārkāpumi.

Partijas "Ogres novadam" atbalstītais E.Graudiņš domā tā (31)

8. aprīlī, 07:42

Latvietis ar latvisku uzvārdu, bet ideoloģiju, kas viens pret vienu atbilst tam, ko ikvakara ziņu raidījumos izplata Krievijas televīzijas, pēc "TV3" raidījuma "Nekā personīga" sižeta raksta portāls "Apollo".