NA un ZZS

Autoceļa remontdarbu dēļ var kavēties reisu izpildes laiks (0)

19. maijā, 19:59

Sakarā ar autoceļa P5 Ulbroka-Ogre rekonstrukcijas darbiem no 20.maija tiks slēgta viena braukšanas josla virzienā no Rīgas, kā rezultātā trīs maršrutos var kavēties reisu izpildes laiks.

Brīvības ielā mainīs satiksmes organizāciju (4)

18. maijā, 12:07

No rītdienas, 19.maija, Brīvības ielā, Ogrē, sāks ieklāt šķembas, tāpēc uz laiku būs mainīta satiksmes organizācija, informē Ogres novada pašvaldība.  

Egils Helmanis: Svarīga ne jau atvainošanās, bet būtība (16)

18. maijā, 08:39

Sabiedrisko mediju portāls "lsm.lv" Latvijas Radio un portāla vārdā publicējis atvainošanos Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniekam Egilam Helmanim, atsaucot 28.aprīlī publicētā raksta "Ogres mēra vietnieks un vietējie žurnālisti vienojas neaizskart domi" virsrakstu.

Tuneļa būve Ogrē – Nacionālās apvienības izcīnīts projekts (0)

15. maijā, 19:36

Daudzus gadus dzelzceļa pārbrauktuve Ogrē bijusi pilsētas "sāpju bērns". Tā ne tikai ievērojami aizkavē daudzu ogrēniešu ikdienas gaitas, liekot stundām ilgi gaidīt pie mirgojoša luksofora, bet arī būtiski apdraud drošību – pārbrauktuve nav aprīkota par ar nolaižamu barjeru.

Novadi izvēlas: Ogres novads Video (43)

9. maijā, 16:29

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 3.jūnijā, ir izveidots priekšvēlēšanu diskusiju raidījums "Novadi izvēlas". Ģimenes TV studijā valsts svētku nedēļā viesojās Ogres novada politisko partiju un apvienību pirmie numuri. 

Ogrenet