Atgriezties pie raksta

Veselības ministrs tiekas ar pašvaldības un slimnīcas pārstāvjiem

20.aprīlī veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs un Nacionālā veselības dienesta pārstāvji tikās ar Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāju Artūru Manguli, Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētāju Daini Širovu un Latvijas Slimnīcu biedrības valdes locekli Egiju Širovu, lai pārrunātu jautājumus par šogad piešķirto finansējumu valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai Ogres slimnīcai.

Kopumā reģionālajām slimnīcām šogad piešķirti par 663 tūkstošiem eiro vairāk nekā 2015.gadā. Speciālistu konsultāciju, diagnostisko izmeklējumu u.c. ambulatoro pakalpojumu sniegšanai slimnīcām novirzīts par 105 tūkstošiem eiro vairāk, savukārt stacionāro pakalpojumu nodrošināšanai par 558 tūkstošiem eiro vairāk nekā iepriekšējā gadā.


Tikšanās laikā tika pārrunāta esošā valsts apmaksāto pakalpojumu sniegšanai paredzētā finansējuma aprēķināšanas metodika un iespējas to pārskatīt. Kā norādīja Nacionālā veselības dienesta pārstāvji, esošā finansējuma aprēķināšanas metodika valsts apmaksāto pakalpojumu sniedzējiem ir balstīta uz ārstniecības iestāžu iepriekšējā periodā veikto darba apjomu un šāda kārtība ir definēta Ministru kabineta noteikumos. Līdz ar to šāda kārtība tiek attiecināta uz visām ārstniecības iestādēm, kas nodrošina valsts apmaksāto veselības aprūpi.


Tikšanās dalībnieki bija vienisprātis, ka Nacionālais veselības dienests kopīgi slimnīcu pārstāvjiem varētu izstrādāt izmaiņas Ministru kabineta noteikumiem, kas nosaka veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, attiecībā uz finansējuma sadales plānošanu (piemēram, par laika periodu kas tiek ņemts vērā, veicot aprēķinus), tādēļ konsultācijas tiks turpinātas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/35349

2016. gada 21. aprīlī, 12:31, Politika
Ogrenet

Jaunākie komentāri

dupratguillaud • 2016. gada 27. oktobrī, 14:23
Sveiki !!! Ignorēt, to laiku, lai izlasītu !!! SECURITY ALL !!! Es pateicos visiem, kas atspoguļo reālās aizdevējiem par sociālajiem tīkliem. Auto; ja es varētu atrast peli sākumā šī mēneša pateicības šis cilvēks CHAPEL BRUNO kungs, ka mans padarot aizdevumu pēc tam man bija sazinājies kredītu bez jebkādām problēmām my home, jo man bija darītsaizdevums pie mana bankas, ka es nevaru atmaksāt vairāk es iestrēdzis uz manu bankas, un ka man vajadzēja ārkārtas naudu par manu projektu un nokārtot savus parādus bankai un restartēt biznesa .Franchement, es esmu diezgan apmierināts pēc 48 stundām Es runāju ar vairāki kolēģi, kuri ir saņēmuši arī aizdevumus Bruno Chapelle kungu bez raizēm, jo ​​viņu apstākļi ir ļoti labvēlīgi. viņi aizdevumi 2000 eiro līdz 5.000.000 eiro ar procentu likmi 2% atmaksājamās no 2 līdz 70 gadiem. Es atstāju jums adresi, lai nosūtītu savu lietojumprogrammas. E-pasts: servicechapellebruno@gmail.com PS: izplatīt ziņu, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama veiksmi jums
Dace • 2016. gada 27. jūnijā, 16:53
Tak jau iztriekts, ko vēl pieminat caurkritušos?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet