Atgriezties pie raksta

« Dubultstandarti – pirmais solis ceļā uz dubultmorāli un visatļautību

2016. gada 28. augustā, 22:56, Politika
Pauls Treimanis

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Sesks Fabregass • 2016. gada 8. septembrī, 07:46
Beidzot izdevās Manguļa sievu Lindu IEBĪDĪT par mūzikas skolas direktori! Pēc vairāku gadu pūlēm beidzot izdevās! Viedā deju mākslas zinātāja tagad mācās pareizi izrunāt komponistu uzvārdus!! Vai šeit neparādās dubultmorāles labākie standarti? Odziņas vēl sekos... Re ko var panākt ja cilvēks iet uz mērķi! Pirms diviem gadiem neizdevās, jo bija skolotāju pretspars, tagad, kad viņi ir padresēt,i viss aizgāja pa gludo. Pavasarī visi iesim polonēzes solī un skaisti smaidīsim! FORŠI! VAI TOMĒR SĀCIES MURGS?
krā>nu nu • 2016. gada 3. septembrī, 23:12
Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim!!!
VID • 2016. gada 3. septembrī, 00:10
Kas atcerās Nekā personīgi raidījumu kur Legzdiņa firma prasīja vai gribat ar vai bez PVN? Tas sanāk , ka dēļ tādām darbībām mums pitrūkst naudas pensijām un skolotājiem algām. Ja būtu visi tādi kā Legzdiņš valsts izputētu.
>nu nu • 2016. gada 2. septembrī, 11:25
Helmis prot noslēpt galus :) Lai slavēts gudrais Helmanis!!!
<nu nu • 2016. gada 2. septembrī, 11:01
Saistībā ar Helmja blandīšanos 3 mēnešus par džungļiem KNAB veica pārbaudi un neko nelikumīgu neatrada. Bet Legzdiņa darbības gan bija nelikumīgas un KNAB viņu sodīja par interešu konfliktu. KNAB mājas lapā var redzēt ko KNAB ir sodījis Bartkevičs, Pūķe, Gaile, Legzdiņš, Tamane, Mangulis, Dzelzītis. Helmaņa šajā sarakstā nav! Ko var pūst baumas un pīlītes?
nu nu • 2016. gada 31. augustā, 19:34
Nu, Helmim širmis par morāli atlecis vai aizkritis. Visi jau aizmirsuši ,ka šis čalis trīs mēnešus pa džungļiem noslapstījies pa visu Jūsu nodokļu maksātāju naudu!!!!! Saņēma atalgojumu un televīzijā vēl ņirdza strādāt mācaties. Naudu kasē vai tad atmaksāja????
VID • 2016. gada 30. augustā, 23:59
Māri ar vai bez PVN?
>!!! • 2016. gada 30. augustā, 23:43
Tā ir, vai jūs zinājāt, ka Ogrē nav nevienas iestādes, kura nebūtu krimināllietas! Domē vispār pilnīgi visiem darbiniekiem ir ierosinātas izmeklēšanas, tikai vadība to slēpj!!! Tikai Legzdiņam nav nevienas lietas vienīgJam. Tāpēc viņu grib nomelnot! Drīz visiem bērnudārziem vajadzēs jaunus vadītAjus, jo šie būs cietumā.
nu nu • 2016. gada 30. augustā, 21:50
Es neko nezinu par kaut kādu Riekstiņa krimināllietu. Pirmo reizi dzirdu. Nevajag rakstīt, ka visa Ogre zina.
www • 2016. gada 30. augustā, 20:28
Kriminālprocess jau vēl nenozīmē, ka izdarīts kas slikts. Un ko dod, ka "visa Ogre zina"?
!!! • 2016. gada 30. augustā, 20:24
Visa Ogre zina arī par bērnudārza Riekstiņš krimināllietu,tikai kas to visu bloķē?Visur Ogrē vienas krimināldarbības notiek ,kas būs tālāk?
> • 2016. gada 30. augustā, 15:43
Interesanti - visa Ogre zina, kurš maksā ar aploksnēm, bet VID guļ uz ausīm? Bet vispār - lai VID dara savu darbu un Helmanis savu - nu jau izskatās, ka dažs labs Ogrē jau tualeti bez Helmaņa aiziet nevar.
lops to <lopam • 2016. gada 30. augustā, 12:55
pieņemu, ka jā! būtu tikai profesionāli, ja tiktu uzklausīts arī paša legzdiņa viedoklis. jo noskatoties to sēdes daļu, izrādījās, ka sākotnēji pieteikums tika iesniegts daudzmaz laicīgi - padsmitajos datumos, un dienu iepriekš tika iesniegti pēdējie, iztrūkstošie, ko pieprasīja domes amatpersonas. tas tā.
dace • 2016. gada 30. augustā, 12:24
Legzdiņš maksā algas aploksnē?? netālu no VID??? un ko tad šīs dāmas,nevar pacelt pakaļu uz aiziet nokontrolēt situāciju, sēž un der kafiju uz nodokļu maksātāju rēķina? kkas vienreizājs pašā Ogres centrā
Egil palīdzi! • 2016. gada 30. augustā, 12:14
kapēc Helamnis neuzlaiž VID virsū Legzdiņam??kā var legzdinš gadu desmitiem maksāt visiem aplioksnēs un neka par to nav?? kam no VID maksā Legzdiņš kukuļus lai firmu neaistiek ?? par aploksnēm visa Ogre zina , bet nekas nenotiek??
Oho • 2016. gada 30. augustā, 12:05
Ko tad legzdiņš Dzirkstītei nodarīja?
<lopam • 2016. gada 30. augustā, 11:42
Tev ir tāds pētījums par to ,ka raksti kas atspoguļo Legzdiņa būtību atstum lasītājus? No kurienes tāda iedomība? Kāpēc Bartkevičs ar Legzdiņu uzskata sevi par neaizskaramiem? Kad paskatīsaties paši uz sevīm ? Vai Legzdiņš pareizi darīja kad aizskāra Dzirkstīti ? Tad viss bija pareizi?
karto • 2016. gada 30. augustā, 11:37
Ko sēsim(deputātus), to pļausim.Tas nav darbs novada labā,bet privātais bizness.
dubultmorāle rullē • 2016. gada 30. augustā, 11:01
Smieklīgi par to dubultmorāli - ar to taču slimo visi bijušie un tagadējie deputāti, bet ir nozīmīgākas tēmas par tko rakstīt, nevis ķidāt kāDAS TUR sīkas detaļas no sēdes. Bet ievads tam visam kā par globālu notikumu. Cik saprotu, Legzdiņš ir no citas partijas, nav uzmetis savējo, kā to pratuši tie, ar dubultmorāli. Tagad viņam klājas sliktāk, taču viss var main'ties vienā mirklī. Jo dubultmorāle ir dzīva. Joprojām.
• 2016. gada 30. augustā, 10:53
cik gan stulbi citiem borēt, kāpēc viņi iegriežas portālà. Viņi to paši zin vislabāk. Tu gan esi te iegriezies, lai citiem kaut ko borētu, nevis uzzinātu aktuitātes, kā redzams.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet