Atgriezties pie raksta

Deputāts Laizāns panāk vienošanos par labu iedzīvotājiem

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 22.septembrī deputāti pieņēma lēmumu par zemes vienības Bērzu alejā 6B, Ogrē, daļas nepieciešamību sabiedrības vajadzībām.

Pateicoties domes deputāta un Komunālo un transporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Jura Laizāna mērķtiecīgajām sarunām ar zemes īpašniekiem Bērzu alejā 6B, iegūts īpašnieku saskaņojums gājēju celiņa izbūvei Kalna prospektā, kā arī pašvaldībai būs iespēja atvasināt īpašuma daļu aptuveni 326 kvadrātmetru platībā. 


Jau informēts, ka nākamajā nedēļā uzsāks ietves izbūvi Kalna prospektā – posmā no Upes prospekta līdz Bērzu alejai.


Gājēju ietvi paredzēts izbūvēt attālināti no brauktuves, lai saglabātu esošos kokus. Ietves sākums pieslēgsies esošajai Upes prospekta ietvei un beigsies pie Bērzu alejas. Ietvi izbūvēs 1.5 metru platumā un 118.86 metru garumā, tā būs ar bruģa segumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/36671

2016. gada 23. septembrī, 08:05, Politika
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

dupratguillaud • 2016. gada 27. oktobrī, 14:22
Sveiki !!! Ignorēt, to laiku, lai izlasītu !!! SECURITY ALL !!! Es pateicos visiem, kas atspoguļo reālās aizdevējiem par sociālajiem tīkliem. Auto; ja es varētu atrast peli sākumā šī mēneša pateicības šis cilvēks CHAPEL BRUNO kungs, ka mans padarot aizdevumu pēc tam man bija sazinājies kredītu bez jebkādām problēmām my home, jo man bija darītsaizdevums pie mana bankas, ka es nevaru atmaksāt vairāk es iestrēdzis uz manu bankas, un ka man vajadzēja ārkārtas naudu par manu projektu un nokārtot savus parādus bankai un restartēt biznesa .Franchement, es esmu diezgan apmierināts pēc 48 stundām Es runāju ar vairāki kolēģi, kuri ir saņēmuši arī aizdevumus Bruno Chapelle kungu bez raizēm, jo ​​viņu apstākļi ir ļoti labvēlīgi. viņi aizdevumi 2000 eiro līdz 5.000.000 eiro ar procentu likmi 2% atmaksājamās no 2 līdz 70 gadiem. Es atstāju jums adresi, lai nosūtītu savu lietojumprogrammas. E-pasts: servicechapellebruno@gmail.com PS: izplatīt ziņu, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama veiksmi jums
iedzīvotāja • 2016. gada 3. oktobrī, 12:50
bet ielas vēl nav kur tad lielie strādnieki.tik ļoti vajadzēja to ielu.
cukur gailis • 2016. gada 1. oktobrī, 22:15
Laizān klausies cik tu laizīsi cukuur gilīti helmanim var būt pats varētu sākt strādāt un par tevi varētu balsot par darba savienošananu vai jābalso par laizīšanu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet