Atgriezties pie raksta

Likvidē Ogres novada pašvaldības izpilddirektora otrā vietnieka amatu

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 22.septembrī deputāti pieņēma lēmumu likvidēt Ogres novada pašvaldības izpilddirektora 2. vietnieka amatu.

Ogres novada pašvaldība 2014.gada 18.decembrī apstiprināja pašvaldības nolikumu un pašvaldības struktūru, kurā, lai nodrošinātu efektīvāku pagastu pārvalžu darba organizāciju, bija iekļauts arī pašvaldības izpilddirektora 2. vietnieka amats.  


Līdz ar citiem amata pienākumiem izpilddirektora otrajam vietniekam tika uzdots nodrošināt darbības stratēģijas izstrādi katrā pagasta pārvaldē un tās padotībā esošajās iestādēs, kā arī nodrošināt apstiprinātās darbības stratēģijas īstenošanas plāna izstrādi kārtējam gadam un tā ieviešanu. Savukārt tās iestādes, kas nav Ogres novada pašvaldības centrālā administrācija un nav pagastu pārvaldes un to padotībā esošās iestādes, darbojas izpilddirektora tiešā padotībā.


Lai uzlabotu sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti un savā darbībā ievērotu labas pārvaldības principu, pašvaldības administrācijas institucionālā sistēma tiek pastāvīgi pārbaudīta un, ja nepieciešams, pilnveidota. 


Izvērtējot Ogres novada pašvaldības pagastu pārvalžu vadītājiem noteikto kompetenci, amata pienākumu apjomu un atbildību pašvaldības kopējā administrācijā un pašvaldības izpilddirektora izveidojušos tiešo sadarbību ar pagastu pārvalžu vadītājiem 2016.gadā, secināts, ka nolūkā stiprināt pagastu pārvalžu vadītāju atbildību uz vietas, likvidējama izpilddirektora otrā vietnieka amata vieta un pagastu pārvalžu institucionālā padotība tiks noteikta izpilddirektoram, kas ir pašvaldības administrācijas vadītājs kopumā.


Izpilddirektora 2. vietnieka amatam, kurā atradās Aleksandrs Dementjevs, paredzētais atalgojums tiks novirzīts Ogres novada pagastu pārvalžu vadītāju atalgojuma palielināšanai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/36672

2016. gada 23. septembrī, 08:10, Politika
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

wix • 2016. gada 17. decembrī, 19:56
XMas AIZDEVUMA .. Mēs ticam Turot Jūsu interesēs prātā, jo mūsu pienākums ir palīdzēt trūcīgajiem iegūt finansiālo stabilitāti, Lai apmierinātu ar prasībām dzīves un palīdzētu tiem, kas ir finanšu krīzes. Pat tiem, kuri ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm, kas noved pie jūsu finanšu sadalījumu, šeit ir risinājums jums nav zaudēt cerību. Jo Kredīti ir pieejami tiem, kuri ir ieinteresēti par pieņemamu procentu likmi 3% no vismaz $ 2000 $ līdz maksimāli $ 1.000.000 $. Sazinieties ar mums pa e-pastu pie wixfinancialcorporation@gmail.com
dupratguillaud • 2016. gada 27. oktobrī, 14:22
Sveiki !!! Ignorēt, to laiku, lai izlasītu !!! SECURITY ALL !!! Es pateicos visiem, kas atspoguļo reālās aizdevējiem par sociālajiem tīkliem. Auto; ja es varētu atrast peli sākumā šī mēneša pateicības šis cilvēks CHAPEL BRUNO kungs, ka mans padarot aizdevumu pēc tam man bija sazinājies kredītu bez jebkādām problēmām my home, jo man bija darītsaizdevums pie mana bankas, ka es nevaru atmaksāt vairāk es iestrēdzis uz manu bankas, un ka man vajadzēja ārkārtas naudu par manu projektu un nokārtot savus parādus bankai un restartēt biznesa .Franchement, es esmu diezgan apmierināts pēc 48 stundām Es runāju ar vairāki kolēģi, kuri ir saņēmuši arī aizdevumus Bruno Chapelle kungu bez raizēm, jo ​​viņu apstākļi ir ļoti labvēlīgi. viņi aizdevumi 2000 eiro līdz 5.000.000 eiro ar procentu likmi 2% atmaksājamās no 2 līdz 70 gadiem. Es atstāju jums adresi, lai nosūtītu savu lietojumprogrammas. E-pasts: servicechapellebruno@gmail.com PS: izplatīt ziņu, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama veiksmi jums
rabarbers • 2016. gada 1. oktobrī, 22:26
būtu labi ja aleksandrs pateiktu vēlāk cik nodokļu maksātājiem izmaksājusi štata vietas likvidācija

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet