Atgriezties pie raksta

Likvidē Ogres novada pašvaldības izpilddirektora otrā vietnieka amatu

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 22.septembrī deputāti pieņēma lēmumu likvidēt Ogres novada pašvaldības izpilddirektora 2. vietnieka amatu.

Ogres novada pašvaldība 2014.gada 18.decembrī apstiprināja pašvaldības nolikumu un pašvaldības struktūru, kurā, lai nodrošinātu efektīvāku pagastu pārvalžu darba organizāciju, bija iekļauts arī pašvaldības izpilddirektora 2. vietnieka amats.  


Līdz ar citiem amata pienākumiem izpilddirektora otrajam vietniekam tika uzdots nodrošināt darbības stratēģijas izstrādi katrā pagasta pārvaldē un tās padotībā esošajās iestādēs, kā arī nodrošināt apstiprinātās darbības stratēģijas īstenošanas plāna izstrādi kārtējam gadam un tā ieviešanu. Savukārt tās iestādes, kas nav Ogres novada pašvaldības centrālā administrācija un nav pagastu pārvaldes un to padotībā esošās iestādes, darbojas izpilddirektora tiešā padotībā.


Lai uzlabotu sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti un savā darbībā ievērotu labas pārvaldības principu, pašvaldības administrācijas institucionālā sistēma tiek pastāvīgi pārbaudīta un, ja nepieciešams, pilnveidota. 


Izvērtējot Ogres novada pašvaldības pagastu pārvalžu vadītājiem noteikto kompetenci, amata pienākumu apjomu un atbildību pašvaldības kopējā administrācijā un pašvaldības izpilddirektora izveidojušos tiešo sadarbību ar pagastu pārvalžu vadītājiem 2016.gadā, secināts, ka nolūkā stiprināt pagastu pārvalžu vadītāju atbildību uz vietas, likvidējama izpilddirektora otrā vietnieka amata vieta un pagastu pārvalžu institucionālā padotība tiks noteikta izpilddirektoram, kas ir pašvaldības administrācijas vadītājs kopumā.


Izpilddirektora 2. vietnieka amatam, kurā atradās Aleksandrs Dementjevs, paredzētais atalgojums tiks novirzīts Ogres novada pagastu pārvalžu vadītāju atalgojuma palielināšanai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/36672

2016. gada 23. septembrī, 08:10, Politika
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

interese • 2016. gada 27. septembrī, 09:22
kaut ko esmu palaidis garām, kas ar blondīni?!
žuļikam • 2016. gada 23. septembrī, 15:56
vispārzināms fakts - komentāros apsaukājas, melo un baumo abižotie atriebt kārie bartkevičveidīgie
nedod • 2016. gada 23. septembrī, 14:42
Inetiņ es saprotu asaras draudziņu zaudējot.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet