Atgriezties pie raksta

E.Helmanis aicina deputātus būt politiski aktīvākiem

Ceturtdien notikušajā Ogres novada pašvaldības domes sēdē domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis aicināja kolēģu pārstāvētās partijas būt uzstājīgākām, lai valsts budžetā tiktu iekļauts lielāks finansējums Ogres novada attīstībai.

"Ir sagatavoti priekšlikumi nākamā gada valsts budžeta projekta un vidēja termiņa budžeta ietvara likumprojekta otrajam lasījumam. Tuvākajā laikā tas arī varētu tikt atbalstīts," norādīja domes priekšsēdētāja vietnieks.


E.Helmanis īpaši aicināja partijas "Ogres novadam" un tās sadarbības partneru "Vienotības" pārstāvjus būt aktīvākiem valstiskā līmenī, lai panāktu pēc iespējas lielāka finansējuma piešķiršanu Ogres novadam. Jāpiebilst, ka no iepriekš minētajām abām politiskajām apvienībām 2013.gada pašvaldību vēlēšanās Ogres novada pašvaldības domē ievēlēti 7 deputāti (domē pavisam kopā ir 17 deputāti).


"Mums vajag izdarīt daudzas lietas gan pilsētā, gan arī laukos. Lai to visu paveiktu ar pašvaldības budžetu nepietiek, ir nepieciešams piesaistīt papildus finansējumu," sacīja E.Helmanis.


Domes priekšsēdētāja vietnieks vēl piebilda, ka deputātiem ir jāstrādā visa novada labā, jo šobrīd ir uzsākta pozitīva virzība novada attīstībai. Runājot par tā dēvētajām deputātu kvotām jeb katras partijas pārstāvjiem atvēlēto noteikto summu valsts budžetā, E.Helmanis aicināja deputātus nepalaist garām šādu iespēju un uzstāt uz papildus finansējuma nodrošināšanu arī Ogres novadam. "Pastrādājam, lai to izdotos panākt," nobeigumā teica domes priekšsēdētāja vietnieks.


Nākamā gada valsts konsolidētā budžeta ieņēmumi tiek plānoti 8.066 miljardu eiro apmērā, savukārt izdevumi – 8.367 miljardi eiro. Plānots, ka galīgajā lasījumā par budžetu Saeima lems 23.novembrī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/37214

2016. gada 18. novembrī, 12:48, Politika
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Neps • 2016. gada 21. novembrī, 09:49
Zinam ka Helmis ir labs godīgs pilsonis ka viņu apmelo , ka safabricē kriminālietu lietu , ka grib lai aiziet no politikas . bet tā nebūs , Helmis stiprs neaizies . tik nevajaga par to visu laiku rakstīt rakstīt . jau apnicis , viens tas pats .
<Ogrēnietis • 2016. gada 21. novembrī, 00:28
Ja nezini tad neraksti. Tieši caur partijām, jo katra partija atbalsta savus projektus. Bartkevičs ir ilgus gadus imitējis darbību. Tagad kad prasa reālus darbus nevis makaronu kraušanu uz ausīm parāda , ka ir nulle. Uz budžeta visi gudri sēdēt, bet piesaistīt naudu Ogrei nevar. Māk tikai zilus brīnumus stāstīt.
ogrēnietis • 2016. gada 20. novembrī, 21:20
Papildus finansējuma pieprasījums Domes pr-jam A.mangulim jāiesniedz Saeimā oficiāli nevis caur pazīšanām partijas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet