Atgriezties pie raksta

« Brīvības ielā mainīs satiksmes organizāciju

2017. gada 18. maijā, 12:07, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

KO? • 2017. gada 29. maijā, 09:38
KĀDĒĻ ŠIS RAKSTS IR PIE TĒMAS "POLITIKA"?
Iedzīvotājs • 2017. gada 18. maijā, 23:55
Nevienam nav noslēpums, ka neorganizēti kā apbraucamais ceļš tiek izmantota dzīvojamā zona šajā rajonā, kur satiksme nekādi netiek kontrolēta un dzīvojamās zonas noteikumi tiek pilnīgi ignorēti!!!
Iepriekšējam • 2017. gada 18. maijā, 20:23
Bet pa Kranciema ielu - starpība liela - apvedceļš bija ilgstoši (visas vasaras garumā)! Tik ilgstoši, ka krustojumā ar Zaķu un Sūnu ielām asfalta segums tika sabojāts neatgriezeniski, ko novērst svēti solīja, solīja, solīja, solīja Bartkeviča kungs. Šajā gadījumā līdzīga situācija nedraud.
Linda • 2017. gada 18. maijā, 18:52
vienreiz Bartkeviča laika bija apvedceļš pa Kranciema ielu ,tagad tā iela izskatas briesmīgi,bedres,braukt bīstami un tagad tas pats,sacūkot jūs visi gatavi bet remontēt ne.
Tik sarežģīti pašvaldībai orientēties situācijā • 2017. gada 18. maijā, 15:13
Kad notika Brīvības ielas posma no Norupes ielas līdz Kranciema ielai apjomīgie remontdarbi, kāds taču pieņēma saprātīgāko lēmumu - noorganizēt apvedceļu pa tuvākajām ielām. To izmantoja arī pilsētas autobusi, nerunājot par privātajām automašīnām. Šobrīd acīmredzami tiks traucēts ceļu remontētājiem, jo sakarīgi tas nav - dienas laikā visiem satiksmes dalībniekiem un galvenais būvniekiem vienlaikus atrasties uz remontējama ceļa. Ja nebūtu citas iespējas, tad varbūt saprastu ...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet