Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldības domi vadīs Egils Helmanis Foto Video [13:41]

Šorīt Ogres Mūzikas skolā par Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāju deputātu vairākums ievēlēja Egilu Helmani.

Pirms balsošanas deputāts Dainis Širovs izvirzīja Egilu Helmani domes priekšsēdētāja amatam. Citu pretendentu nebija.


Pēc rezultātu paziņošanas atklājās,ka par E.Helmani balsoja 14 deputāti, Helmanis apzināti no balsojuma atturējās, bet pret Helmaņa kandidatūru bija Jānis Latišs. Savukārt deputāte Edīte Strazdiņa balsojumā nepiedalījās, jo atrodas ārzemēs darba darīšanās.Pēc E.Helmaņa sveikšanas domes jaunais priekšsēdētājs paziņoja par ārkārtas sēdes sasaukšanu pulsten 13.
Ārkārtas sēdes pirmajā skatāmajā jautājumā Ojārs Atslēdziņš oficiāli nolika deputāta mandātu, par labu izvēloties Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata saglabāšanu. "Konsultējoties un vienojoties mūsu partijas komandā un runājot ar mūsu vēlētājiem, sapratām, ka vislietderīgāk būtu turpināt darbu Maldienas pagasta pārvaldes vadītāja amatā," sacīja demisionējošais deputāts.


Nākamais visvairāk balsu saņēmušais deputāta kandidāts no Latvijas Zaļās partijas ir Suntažu vidusskolas direktors Mārtiņš Leja. Pēc aplausu, ziedu un apliecības saņemšanas suntažnieks ieņēma Atslēdziņa vietu pie Ogres novada pašvaldības domes pakavveida galda.


Vēl deputāti atbalstīja Ogres novada pašvaldības saistošo noteikumu Nr.14/2016 "Grozījumi Ogres novada pašvaldības 2014.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr. 36/2014 "Ogres novada pašvaldības nolikums"" pieņemšanu, par Inetas Tamanes izslēgšanu no Ogres novada pašvaldības komisiju sastāva un par Ogres novada pašvaldības projekta "Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi Ogres novadā" īstenošanu un finansējumu, kā arī par Andra Roņa atbrīvošanu no Ogres novada pašvaldības Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amata.


Nākamās nedēļas sākumā paredzēta domes nākamā ārkārtas sēde, kurā lems par domes priekšsēdētāja divu vietnieku amatu likvidēšanu, atstājot tikai viena vietnieka posteni. Iespējams, ka šajā pašā sēdē arī notiks vietnieka izraudzīšana, kā arī komiteju sastāva noteikšana.


Atgādinām, ka pašvaldību vēlēšanās Ogres novadā pārliecinošu uzvaru guva Nacionālās apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un Latvijas Zemnieku savienības apvienotais saraksts, iegūstot 8 deputātu vietas. Pa trīs vietām ieguva Latvijas Zaļā partija un politiskā partija "Ogres novadam". Divas vietas ieguva sociāldemokrātiskā partija "Saskaņa", bet vienu vietu - apvienība "Iedzīvotāji".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/38994

2017. gada 16. jūnijā, 08:45, Politika
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 31. decembrī, 12:43
Vai jums ir nepieciešams kredīts jūsu biznesam vai personīgām vajadzībām? Mēs sniedzam finansiālu palīdzību uzņēmumiem un ir vērts personām ar kabatas draudzīgu procentu likmi 3% gadā. Mūsu noteikumi un nosacījumi ir lēti un saprotami. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10 000,00 līdz €50 000 000,00 saZinieties ar mums šodien un jāfinansē 2-4 darba dienu laikā. E-pasts: sloanslimited@gmail.com
ronald faris • 2018. gada 18. maijā, 23:23
Laipni lūdzam WIN TRUST HORTGĀŽAS Es vēlētos sveikt tevi uz WIN TRUST HORTGĀŽU, palīdzot ar aizdevumu, vienmēr ir bijusi milzīga problēma klientiem, kam ir finansiālas vajadzības. Šis finanšu forums ir paredzēts, lai stimulētu pārdomas par finanšu un ekonomikas jautājumiem. Bet WIN TRUST HORTGAGES ir padarījusi šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mums ir dota privilēģija apmierināt jūsu finansiālās vajadzības. Kredīta izsniegšana nevajadzētu apturēt jūs no nepieciešamā aizdevuma saņemšanas. Mēs cenšamies būt jūsu vienas pieturas resursi aizdevuma / finanšu jautājumos. Mēs esam apņēmušies palīdzēt jums saņemt kredītu atpakaļ uz ceļa, vai saņemt aizdevumus vai naudu, kas jums nepieciešama. Mūsu aizdevumu likme ir zema, jo ir 2% procenti Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo: - * Investors Kredīti * Parāda konsolidācijas aizdevums * Otra hipotēkas kredīts * Biznesa aizdevumi * Personas aizdevumi Atbildiet mums atpakaļ, lai mēs varētu sniegt jums vairāk informācijas. E-PASTS ------ [dporterwintrustmortgage@outlook.com] WHATSAPP ------ +2348159907177 Sveicieni,
? • 2017. gada 12. jūlijā, 18:56
Nejauc galvu, tas nav Ogres.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet