Atgriezties pie raksta

Sīviņš kļūst par domes priekšsēdētāja vietnieku [09:19]

Šorīt Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē notiek domes priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas.

Kā vienīgais kandidāts izvirzīts deputāts Gints Sīviņš no Ogres novada pašvaldības vēlēšanās uzvarējušā Nacionālās apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un Latvijas Zemnieku savienības apvienotā saraksta.


"Gintam Sīviņam ir liela pieredze un zināšanas par juridiskiem jautājumiem. Viņš ir daudz paveicis arī uzņēmējdarbībā. Uzskatu, ka viņam ir pieredze, kas noteikti noderētu darbam pašvaldībā," izvirzot sava vietnieka kandidatūru, sacīja domes priekšsēdētājs E.Helmanis.


Jāpiebilst, ka citi kandidāti izvirzīti netika.


Apkopojot balsošanas rezultātus, par Sīviņu nobalsoja visi 16 klātesošie deputāti. Sēdē nepiedalījās deputāts Jānis Latišs.


"Paldies Ogres novada un pilsētas iedzīvotājiem par izrādīto uzticību darboties! Paldies kolēģiem par izrādīto uzticību, ievēlot šajā amatā! Esmu apņēmības pilns darboties Ogres novada labā. Paldies!" pēc ziedu saņemšanas atzina G.Sīviņš.


Atgādinām, ka piektdien notikušajā domes ārkārtas sēdē deputāti atbalstīja reorganizāciju domes vadībā, proti, likvidējot divu vietnieku amatus, atstājot tikai vienu. Līdz ar to lielāka atbildība tikšot prasīta no domes komiteju vadītājiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/39010

2017. gada 19. jūnijā, 09:09, Politika
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:37
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
anthonyhhname@gmail.com • 2018. gada 16. maijā, 09:15
Laba diena, Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu zemāk, ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība vai aizdevums @ 3% procentu likme. E-pasts: anthonyhhname@gmail.com NEPIECIEŠAMA PAKALPOJUMU INFORMĀCIJA NAME: AIZDEVUMA SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Man būs liela palīdzība Paldies par sapratni
Biznesa vai personīgā aizdevuma piedāvājums. • 2017. gada 12. jūlijā, 17:12
Laba diena, Es esmu kungs. Justinas Viljamss no ALASKA PĀRTRAUKUMA APMAKSĀŠANAS INTL. Atrodas Texas, ASV. Mēs esam Private Money Aizdevēji, kas vēlas sazināties ar personām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība. E-pasts: unique2aal@gmail.com Minimālais finansējums: € 10,000.00 Maksimālais finansējums: 500 000 000,00 eiro Mēs piedāvājam tādas neskaitāmas funkcijas kā: Ātrie apstiprinājumi Elastīga atmaksa līdz 180 mēnešiem Ļoti konkurētspējīga procentu likme Nesarežģīti aizdevuma dokumenti Pārredzamība bez slēptiem maksājumiem Un jūs varat aizņemties līdz EUR 500 000 000,00 Atmaksa sākas 3 mēnešus pēc aizdevuma izmaksāšanas Elastīgas drošības iespējas Mēs piedāvājam arī biznesa uzsākšanas aizdevumus, konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, hipotekāros kredītus, uzņēmumu aizdevumus, projektu finansēšanu. Visi ar procentu likmi 3,2% gadā, 100% finansējums ar maksimālo 15 gadu aizdevuma termiņu. Ja jums ir mazāk nekā ideāls kredīts vai kredīts bez kredītkartes un vēlaties izvairīties no liela procentu likmju kredītu izsniegšanas, ALASKA MORTAGE LENDING INTL ir lieliska izvēle. Mēs varam nodrošināt ātru naudas aizdevumu. Mēs piedāvājam globālu finanšu drošības risinājumu. Jūtieties brīvi rakstīt atpakaļ, lai iegūtu vairāk informācijas par šo piedāvājumu. Sveicieni, ALASKA MORTAGE LENDING INTL. Amerikas Savienotās Valstis E-pasts: unique2aal@gmail.com      Kungs Justin Williams Way N. 2710, Building N.1212, Qurum 29, PO Box 213 Muscat PC: - 100   P saglabājiet koku. Lūdzu, neizdrukājiet šo e-pastu, ja vien jums patiešām nepieciełams Tava sirdsapziņa

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet