Atgriezties pie raksta

Liela interese par Suntažu un Ogresgala pagastu pārvalžu vadītāju amatu

Ir noslēgusies pieteikšanās uz vakantajiem Suntažu un Ogresgala pagastu pārvalžu vadītāju amatiem, informē Ogres novada pašvaldība.


 

Uz Ogresgala pagasta pārvades vadītāja amatu pieteicies 21 pretendents (viens iesniegums saņemts pēc noteiktā termiņa), savukārt uz Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amatu pretendē 16 cilvēki. Vairāki pretendenti savos pieteikumos norādījuši, ka viņi varētu vadīt vai nu viena, vai otra pagasta pārvaldi.


Šobrīd pašvaldības Centrālās administrācijas Personālvadības nodaļā visi pieteikumi tiek izskatīti, pārbaudot pretendentu atbilstību konkursā noteiktajiem kritērijiem.


Nākamajā pretendentu atlases kārtā tiks rīkotas darba intervijas, kurās Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija, uzklausot pretendentus, izvēlēsies vienu kandidātu katra pagasta pārvaldes vadītāja amatam. 


Galīgo lēmumu par pagastu pārvalžu vadītāju iecelšanu amatā pieņems novada pašvaldības dome.


Jau vēstīts, ka Suntažu pagasta pārvaldes līdzšinējais vadītājs Andris Ronis pēc paša vēlēšanās atstāja šo posteni, bet Ogresgala pagasta līdzšinējais vadītājs Jānis Latišs izvēlējās saglabāt pašvaldības domes deputāta mandātu, atstājot iepriekš ieņemto amatu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/39330

2017. gada 2. augustā, 10:40, Politika
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Nesaprot • 2017. gada 4. augustā, 00:47
Kāpēc vispār jārīko tādi konkursi, ja gan valsts, gan pašvadību iestādēs vienmēr jau tāpat ir skaidrs kurš vinnēs un ka visur tiek likti savējie, tāpat arī te Egils jau no savas partijas ir iebīdījis.
Helmanim • 2017. gada 3. augustā, 17:31
jabut ogre un ogre jasaved kartiba savadak bus bardaks nogrimsim sud.........
gribu • 2017. gada 2. augustā, 22:26
Helmani par pagastveci, tad būs kārtība vienreiz.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet