Ogres kultūras centra Lielajā zālēŠodien, plkst. 19:00

Valmieras teātra izrāde KLUSUMU! NOTIEK IZRĀDE!

Režisore – Inese Mičule.
Lomās: Dace Eversa vai Baiba Valante, Imants Strads vai Māris Bezmers, Māra Mennika, Elīna Vāne, Inese Ramute, Oskars Morozovs vai Ģirts Rāviņš, Kārlis Freimanis, Arnolds Osis, Aigars Vilims vai Juris Laviņš.

Maikla Freina luga ir ironisks, bet mīlestības pilns skatījums uz teātri un cilvēkiem, kas ar to saindējušies. “Teātris nav dzīve,” strikti saka režisore. “Ja šīs lietas sajauc, tad ir ziepes!” Un tieši to ir izdarījuši lugas varoņi. Kopējā projektā iesaistītie aktieri pašā izšķirīgākajā izrādes tapšanas posmā – pēdējā ģenerālmēģinājumā – cenšas noskaidrot ne vien to, kas nav saprasts lugā un režisora skaidrojumos, bet grib atrisināt arī ne vienu vien “dienesta romānu”.

Biļešu cena: 7, 8.50, 10 eiro.

Ogresgala Tautas nama Mazajā zālēPiektdiena, 30. janvāris, plkst. 18:00

Foto vakars CIK SKAISTAIR LATVIJA!

Tikšanās ar Mariju Zālīti par dabas sajūtām un mirkļiem caur foto objektīvu.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēSestdiena, 31. janvāris, plkst. 16:00

Ogres Kultūras centra bērnu kolektīvu koncerts RAIBU RAIBIE RAIBUMI

Uzstāsies Ogres Kultūras centra bērnu kolektīvi Pīlādzītis, Svilpastes, Mazais teātris.

Biļešu cena: € 1

Ķeguma tautas namsSestdiena, 31. janvāris, plkst. 18:00

Arvīda Krieva filma "Freimis."

Uzstāsies arī Ķeguma jauniešu koris, kurš izpildīs Mārtiņa Freimaņa dziesmas un dzeju.

Biļešu cena 2.50 eiro.

Daugavas prosp. 34, IkšķileOtrdiena, 3. februāris, plkst. 11:00

FIZIOTERAPEITES KLAUDIJAS HĒLAS LEKCIJA ,„ROTAĻĀŠANĀS AR BĒRNU UN TĀ NOZĪME VIŅA ATTĪSTĪBĀ”

Veselības veicināšanas centrs (Daugavas prosp. 34, Ikšķile) aicina apmeklēt fizioterapeites Klaudijas Hēlas lekciju ,„Rotaļāšanās ar bērnu un tā nozīme viņa attīstībā” 2015.gada 3. februārī plkst. 11:00

Lekcija paredzēta ģimenēm, kurās ir mazuļi no 1 līdz 3 gadiem.

Lekcijā uzzināsiet:
• Kāda ir rotaļu patiesā nozīme?
• Kā izvēlēties rotaļlietas bērnam?
• Kā iekārtot vidi, lai tā palīdzētu bērnam augt un attīstīties.


Dalību pasākumā OBLIGĀTI jāpiesaka līdz š.g. 2.februārim zvanot pa tālruni 65036617 vai personīgi Veselības veicināšanas centrā.
Vietu skaits ierobežots!

Ogres kultūras centra Lielajā zālēTrešdiena, 4. februāris, plkst. 13:00

“TRĪS SIVĒNTIŅI UN CŪKMENS”

Muzikāla pasaka
Jaunajā izrādē “TRĪS SIVĒNTIŅI UN CŪKMENS” “Jaunais teātris“ sadarbībā ar AS Latvijas Valsts Meži piedāvā bērniem tikšanos ar slaveno CŪKMENU. Lugas sižets ir saistīts ar pazīstamo pasaku par “Trīs sivēntiņiem”, taču izrādē notikumi izvērsti plašāk, mūsdienīgāk un aizraujošāk.
Jaunā teātra versijā trīs sivēntiņi ir par rukšiem pārvērsti zēni, kuri atbraukuši ar klasi ekskursijā uz mežu un, neklausot skolotājas brīdinājumus, mežā izmētā dažādus atkritumus. Cūkmens zēnus pārvērš par sivēniem un nu viņiem sākas dramatiski un aizraujoši piedzīvojumi, kuru laikā viņi iepazīstas ar meža zvēriem - viltīgo Lapsu Nelliju, naivo vilku Nātanu, zaķenīti, kura ir apēdusi bateriju un no tās smagi saslimusi, un gudro pūci Burdari. Zēniem ir jāpaveic gandrīz neiedomājamas lietas un jābūt ļoti nesavtīgiem, tikai tad viņiem būs iespēja pārtapt atkal par cilvēkiem.

Izrādē ir ļoti daudz joku un asprātību par mūsdienīgām, bērniem atpazīstamām sadzīviskām norisēm, savstarpējām attiecībāmu un situācijām.
Norisēm izrādē labāk izsekot palīdz arī skaista, melodiska mūzika, jēgpilni dziesmu teksti, dejas, kā arī īpaši veidotas videoprojekcijas un specefekti.
Pēc izrādes fotogrāfēšanās ar CŪKMENU un izrādes tēliem.

Lomās: Latvijas Leļlu teātra aktieris Artūrs Putniņš, aktieris Ziedonis Veits, TV šovu uzvarētāja un dejotāja Sarmīte Prule, Latvijas Radio vokālā ansambļa “Dzeguzīte” solisti – Emīls Guģis, Kristofers Zvejnieks, Rūdolfs Rumpis, Marta Guģe.

Izrādes ilgums 1h 20min.
Biļešu cena: 5.00, 6.00 eiro
Skolotājiem ar skolēnu grupu (vismaz 12 bērni) bezmaksas biļete.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēCeturtdiena, 5. februāris, plkst. 19:00

”ČIGĀNU BARONS”

Leģendām apvītais Čigānu Barons ar savu mūziklu ” Gipsy Baron ” brauc ciemos pie mums. 2013.gada vasarā, piedaloties starptautiskajā „Hesselby Slott”mūzikas festivālā Zviedrijā, šī koncertprogramma ieguva GRAND PRIX kā aizraujošākā un krāšņākā koncertprogramma.

Biļešu cenas: 12,00; 10,00; 9,00; 8,00; 7,00 Eiro

Zilie kalniSestdiena, 7. februāris, plkst. 11:00

METEŅDIENA Zilajos kalnos

Plkst. 11.00 uz Pirmā kalna Svētku atklāšana.

Ogres Kultūras centrs kopā ar Rīgas folkloras kopām Grodi un Garataka un pašmāju Artavu un Danču klubu rīko Meteņdienas svinēšanu. Tie ir svētki, kuros īpaši rūpējamies par savu labklājību – lai būtu laba raža, pārticība, bagātība, un tam visam jābūt lielam, garam un daudz. Tāpēc gari un tālu šļūc ar ragavām no kalna, lielās, kurš kuru pārspēs, cīkstējās, vārtās pa sniegu, un veic vēl citus rituālus. Meteņi ir pēdējais laiks, kad vēl iet masku gājienos. Galvenās Meteņdienas maskas ir Budēļi un Ķekatas. Arī Zilajos kalnos būs iespējams satikt šos svētību nesošos personāžus. Īpaši aicinām piedalīties ģimenes ar bērniem! Nāciet ar paštaisītām maskām, meistarojiet ikdienišķus un neparastus braucamrīkus, ar ko piedalīties Garajā nobraucienā. Kurinot ugunskuru, modināsim sevi pavasarim un dižiem darbiem. Tad arī jūsu mājās šogad ienāks labklājība un prieks!

*Ugunskurs *Meteņa dzīšanas rituāli *Budēļu un Ķekatu parāde *Garais nobrauciens *Meteņa mīziens *Tautas danči *Tēja un miežu putra

BALVAS labākajām maskām un interesantākajiem braucamrīkiem! Nepiemērotos laika apstākļos Meteņa dzīšana notiks Kultūras centrā.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēCeturtdiena, 12. februāris, plkst. 19:00

PADOMI PRECĒTIEM PĀRIEM LATVIJAS TŪRE

Režisore Dita Balčus
Scenogrāfs Kārlis Anitens
Kostīmu māksliniece Šeila

Izrāde veidota pēc populārā itāļu satīrista un dramaturga, Nobela prēmijas laureāta Dario Fo un viņa sievas, aktrises un sabiedriskās darbinieces Frankas Ramē kopīgi sarakstītās lugas motīviem par pāri, kas nodzīvojis laulībā 18 gadus un nu, pēc vīra iniciatīvas, sāk eksperimentēt ar “brīvajām” attiecībām. Asprātīgos dialogos un itāliskās kaislībās pāris izdzīvo savas laulības dzīves ainas TV realitātes šovā, kuru vada šarmanta un pieredzējusi laulības dzīves eksperte. Izrādi caurstrāvo gan greizsirdības radīta ekspresija, gan labs humors un populāra itāliešu mūzika.
Kā izrādē teiks laulības krīzes skartā Antonija, „televīzija sniedz 28 idiotiskus padomus 3 sekunžu laikā”. Sarunu šova forma izrādei izraudzīta ar mērķi ironizēt par glorificēto televīzijas spēku un palīdzīgās rokas sindromu. Lai kodi darbotos vēl precīzāk, Dita Balčus aktierdarbus uzticējusi veikt trim, ar televīziju un teātri cieši saistītiem cilvēkiem, kuri pazīst televīziju un teātri no „iekšpuses”. Izrādē – šovā piedalās populārā televīzijas „balss”, filmu un teātra aktrise Zane Burnicka (Antonija), TV raidījumu vadītājs, scenārists, režisors, ka arī teātra dramaturgs, topošais teātra aktieris un režisors Kārlis Anitens (Luidži), un psihoterapeite, „Ainas šova” vadītāja, viņa arī diplomēta teātra režisore - Aina Poiša (TV šova vadītāja).

Biļešu cenas: 8,00; 7,00; 6,00 Eiro

Ogres kultūras centra Mazajā zālēSestdiena, 14. februāris, plkst. 14:00

Senioru koru SADZIEDĀŠANĀS

Piedalās Limbažu, Krustpils, Rīgas VEF Kultūras pils un Ogres Kultūras centra senioru kori.

Tīnūžu tautas namsSestdiena, 14. februāris, plkst. 15:00

LIEPĀJAS TEĀTRA AKTIERU IZRĀDE "KAUJA ČETRĀS SIENĀS"

Biļešu cena: 4,00 eiro.

Ogres kultūras centra Deju zālēSestdiena, 14. februāris, plkst. 21:00

Atpūtas vakars DEJU LAIKS

Pasākums līdz plkst.02.
Biļetes cena iepriekšpārdošanā, lai rezervētu vietas pie galdiņiem, € 7, pasākuma dienā € 10.

Ogres kultūras centra Mazajā zālēSvētdiena, 15. februāris, plkst. 16:00

Skolotāju kamerkora un kamerkora Konvents MĪLESTĪBAS KONCERTS

Biļešu cena: € 2

Ogres kultūras centra Lielajā zālēSvētdiena, 15. februāris, plkst. 19:00

Mūzikls CUKURS. HERBERTS CUKURS.

Ogres novada pašvaldības dāvana iedzīvotājiem

Komponists Jānis Ķirsis. Režisors Ivars Lūsis. Lomās: Juris Jope, Jolanta Strikaite, Imants Vekmanis, Atis Auzāns, Miervaldis Jenčs u. c.
Ieejas kartes varēs saņemt Ogres Kultūras centra kasē no 3.februāra.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēTrešdiena, 18. februāris, plkst. 19:00

DEKAMERONS SPA STILĀ

Pēc F. Veldones romāna motīviem
Dž.Dž.Džilindžera režija un dramatizējums

Ziemassvētku laikā kādā prestižā SPA ierodas vairākas sievietes, kas, atpūšoties džakuzi un tukšojot vienu šampanieša glāzi pēc otras, atklās savas dzīves noslēpumus.
Lomās: Inese Kučinska, Signe Ruicēna, Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Anete Berķe, Ilze Jura, Mārtiņš Kalita, Gatis Maliks, Viktors Ellers, Edgars Ozoliņš, Marģers Eglinskis, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris

Biļešu cena: 7.00, 8.50, 10.00 Eiro.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēPiektdiena, 20. februāris, plkst. 19:00

O SOLE MIO / ŽORŽS SIKSNA LATVIJAS SIEVIETĒM

Īpašs veltījums sievietēm Latvijas estrādes džentlmenis Nr.1 ŽORŽS SIKSNA.

Programmā - latviešu, itāļu un neapolitāniešu vokālās mūzikas pērles, dziesmas balsij un klavierēm.

Koncertmeistars - talantīgais jaunās paaudzes estrādes pianists ANATOLIJS LIVČA .

Ikšķiles tautas namsSestdiena, 21. februāris, plkst. 18:00

Edīte Pjafa. Atmiņu nakts koncertprogrammu ciklā „Mūzika Tev”

„Laimes kalngalus sasniegusī un zaudējumu bezdibeņos kritusī, - bezgala dziļi un patiesi, skaudri un sāpīgi savu dzīves ceļu iezīmē mazā parīziete, saukta par zvirbulēnu,” - tā kāds rakstījis par izcilo franču dziedātāju Edīti Piafu. Kopā ar viņu atmiņās būt, vēlreiz sadzirdēt dziesmas, kas uzārda dvēseli („Milord”, „Dzīve rožainā gaismā” „Himna mīlestībai”, „Zem Parīzes debesīm” u.c.), būs lemts noklausoties koncertprogrammu „Edīte Pjafa. Atmiņu nakts”. Pjafas lomā LNO soliste Baiba Berķe; kopā ar Pjafu uz skatuves mūziķi ar krāšņo un savdabīgo tembru instrumentiem: vijoli (Indulis Cintiņš, LNSO), akordeonu (starptautisku konkursu laureāte Jūlija Skipore) un kontrabasu (Viktors Veļičko, LNSO). Visu programmu kopā turēs muzikoloģes Karinas Bērziņas stāstījums.

Biļetes iepriekšpārdošanā – 6.00 Eur.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēSestdiena, 21. februāris, plkst. 18:00

TDA Ogre un draugu koncerts

Biļešu cena: € 2

Ogres kultūras centra Lielajā zālēTrešdiena, 25. februāris, plkst. 19:00

AIJA ANDREJEVA 10 GADI UZ SKATUVES /koncerts - SOĻI/

Programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Andrejevas izpildījumā izskanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis.Lācis.Sievietes.» un «Mežā», katrā no koncertiem Latvijas pilsētās būs kāds īpašais viesis.

Biļešu cena: 7,00; 10,00; 12,00 Eiro

Ikšķiles tautas namsPiektdiena, 27. februāris, plkst. 18:00

DZEJNIECES LIĀNAS LANGAS JUBILEJAS PASĀKUMS

Ikšķiles novadnieces dzejnieces Liānas Langas Jubilejas koncerts.

Ogres kultūras centra Lielajā zālēSestdiena, 28. februāris, plkst. 16:00

Bērnu deju studijas Pīlādzītis un draugu koncerts

Biļešu cena: € 1

Ogres kultūras centra Mazajā zālēSestdiena, 28. februāris, plkst. 16:00

Sieviešu kora Rasa un pūtēju orķestra Madliena koncerts C VITAMĪNS

Biļešu cena: € 2

Ogres kultūras centra Lielajā zālēOtrdiena, 17. marts, plkst. 19:00

JEVGENIJS JUŽINS PROGRAMMĀ ROMANČU PĒRLES. PIE KLAVIERĒM KONSTANTĪNS GANŠINS

Zellta tenors no Sankt-Pēterburgas Jevgenijs Južins programmā “Romancu pērles”.
Pie klavierēm starptautisko konkursu laureāts Konstantīns Ganšins

Biļešu cenas: 7.50, 10.00, 12.50 Eiro.

Kultūras nams ''Lielvārde''Ceturtdiena, 26. marts, plkst. 19:00

Dzejas un mūzikas cikls „Brīdis pēc vakariņām”

Attiecības. Dialogs un Monologi. Skaņa un Dzirde. Klausīties un Sadzirdēt...
Uzstājas - RĒZIJA KALNIŅA un KĀRLIS LĀCIS

Biļešu cena: 7.00, 10.00, 12.00 Eiro.