Ogres Vēstures un mākslas muzejsCeturtdiena, 1. oktobris, plkst. 18:00

Izstāde "Aizmirstie senie motocikli"

Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina uz ekskursiju izstādē "Aizmirstie senie motocikli" Jura Rambas vadībā.Ekskursija ir bez maksas.

Lasiet vēl »

Birzgalē, pie tautas namaPiektdiena, 2. oktobris, plkst. 12:20

Bērnu Miķeļdienas tirdziņš

Bērnu Miķeļdienas tirdziņš ! Tirgosies Birzgales pamatskolas bērni.

Ciemupes Tautas nams, Ciemupē, Liepu gatvē 12Piektdiena, 2. oktobris, plkst. 17:00

Tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi

Ogres Centrālā bibliotēka un Ciemupes bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieci – romāna "Kur sarkanas ogas auga", "Saule špagas asmenī", "Mēnesstars pār jūru" u.c. autori Daci Priedi.

Lasiet vēl »

Tomes Tautas namsPiektdiena, 2. oktobris, plkst. 19:00

Noskaņu koncerts "Tā ir dzīve"

Akordeonu duets, dziesmas un dzeja.Skaidrīte un Aivars Pugači.

Lasiet vēl »

Ogre, Brīvības ielas promenādeSestdiena, 3. oktobris, plkst. 09:00

Rudens gadatirgus

Dalībniekiem pieteikšanās līdz 21.septembrim. http://okultura.lv/par-mums/pieteikumi/

Birzgales Tautas namsSvētdiena, 4. oktobris, plkst. 16:00

Tikšanās ar Karīnu Račko

Pasākumā būs iespējams iegādāties grāmatas un saņemt autogrāfus. Ieeja bez maksas.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleTrešdiena, 7. oktobris, plkst. 19:00

Filma "Izmisums"

Jaunā režisora Kārļa Lesiņa debijas filma par jauna vīrieša iekšējām cīņām – mistiska drāma, kas balstīta personiskā pieredzē.Lomās – Kaspars Zāle, Alise Danovska, Kaspars Gods, Jēkabs Reinis, Līga Vītiņa, Vita Vārpiņa, Dārta Daneviča un citi.

Lasiet vēl »

Liepu alejāSestdiena, 10. oktobris, plkst. 10:00

Rudens gadatirgus Ķegumā

Aicinām pieteikties mājražotājus, amatniekus, zemniekus, pārtikas un rūpniecības preču tirgotājus. Pieteikties var līdz 7. oktobrim aizpildot pieteikuma anketu vai zvanot pa tālr. 22010300.

Pie Rembates Tautas namaSestdiena, 10. oktobris, plkst. 12:00

Dejas izaicinājums- Jerusalema Rembatē

Aicinām kopā iemācīties un nodejot deju -Jerusalema. Ierašanās – baltā kreklā.

Ogres novada Kultūras centrs, Ogres Teātra telpaSestdiena, 10. oktobris, plkst. 18:00

Izrāde RĪTDIENA IR TĀLU

Rītdiena – tā var vilināt vai baidīt, to var gaidīt ar nepacietību vai vēlēties, kaut tā vēl nepienāktu. Tā var būt arī tieši tāda pati, kāda jau bija šī diena. Un tieši tad, kad liekas, ka nekas jau vairs nemainīsies, var notikt...Pēc Barijē un Gredī lugas “Četrdesmit karāti” motīviem.Režisors – Jānis Kaijaks, māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele. Biļetes arī: www.bilesuparadize.lv.Izrādes norises dienā visas biļetes – 15 EUR.

Ogres novada Kultūras centrs, Deju zāleCeturtdiena, 15. oktobris, plkst. 19:00

Izrāde-monoopera #DiToo

Stāsts par dvīņu māsas piedzīvojumiem Papēžu Ķoņciemā – mazā apdzīvotā vietā Kurzemes jūrmalā, kuras iemītniekiem kopš postošās vētras 1967.gadā, kad jūra pilnībā saplūda ar ezeru, piemīt spējas dzīvot vienlaikus vairākos paralēlos kosmosos un iespējāmās vēsturēs.

Lasiet vēl »

Lēdmanes tautas namsPiektdiena, 16. oktobris, plkst. 18:00

Valda Kaprāļa gleznu izstādes atklāšana

Valdis Kaprālis eļļas glezniecībā pazīstams kā ainavists un kluso dabu gleznotājs. Glezniecība vienmēr ir bijis viņa aicinājums. Studējot Jelgavā, Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības fakultātē ar ievirzi ainavu arhitektūrā, mākslinieks apmeklēja Jelgavas mākslas studiju un kursus Mākslas akadēmijā.

Lasiet vēl »

Ķeguma Tautas namsSestdiena, 17. oktobris, plkst. 11:00

Lielā rudens izsole 2020

Izsolīsim lietas un dosim tām otru elpu!

Lasiet vēl »

Raiņa ielā 5Trešdiena, 21. oktobris, plkst. 10:00

Mobilā diagnostika Lielvārdē

IZMEKLĒJUMI: Mamogrāfija: Ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS.PACIENTIEM LŪDZAM VEIKT IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU PA TĀLR.: +371 25431313

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleCeturtdiena, 22. oktobris, plkst. 19:00

Pianists Andrejs Osokins. Veltījums Ludviga van Bēthovena jubilejai

Būt par vēstnesi sava iemīļotā komponista mūzikai. Šo godu Ludviga van Bēthovena 250. jubilejas gadā uzņēmies viens no Latvijas talantīgākajiem pianistiem Andrejs Osokins. Šī programma ir Andrejs Osokins veltījis savam iedvesmotājam, dvēseliski un mākslinieciski vistuvākajam komponistam un pianistam Ludvigam van Bēthovenam.

Lasiet vēl »

Ogres Teātra telpa, Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreSvētdiena, 1. novembris, plkst. 18:00

Teātra izrāde "Lai dzīvo Bušona!"

Izrādes pamatā – franču godalgoto autoru Žana Della un Žeralda Sibleirasa 2006. gadā sarakstītais eirofarss Vive "Bouchon"!, kas Latvijas teātrī būs skatāms pirmo reizi.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 6. novembris, plkst. 19:00

Svētku koncerts "Dieva dēli. Saules Meitas"

Jau divpadsmit gadus "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" top kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā – valsts svētku mēnesī pie skatītājiem atkal dosies jauna muzikāla koncertprogramma „DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS”, šoreiz godā ceļot tautas dziesmas.Biļetes "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 20. novembris, plkst. 19:00

Koncertprogramma DIENVIDU AKVAREĻI

Koncertprogramma DIENVIDU AKVAREĻI ir Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda jaunākais kopdarbs, kura uzmanības centrā likta Maestro mūzika, kas tapusi 20 gs. sešdesmitajos gados. Tas ir laiks, kad R.Paula mūziku caurstrāvo komponistam tik tuvais džezs. Par tituldarbu izvēlēta svīta DIENVIDU AKVAREĻI, kas ieskaņota 1965. gadā.Koncerta īpašie viesi – spilgtie vokālisti Ance Krauze un Daumants Kalniņš.Biļešu tirdzniecība turpināsies no 26. septembra ONKC kasē un www.bilesuparadize.lv. Cena 25 eiro.Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt: 26543512.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 29. novembris, plkst. 15:00

Pifa Ziemassvētki

Kā Pifs un viņa draugi gatavojas Ziemassvētkiem krusttētiņa Tontona un krustmātes Agates mājā? To uzzinās Latvijas Jaunatnes teātra jaunās muzikālās izrādes "Pifa Ziemassvētki" skatītāji. Izrādē skanēs daudzu paaudžu skatītāju iemīļotās komponista Ivara Vīgnera dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera tekstiem. Lomās - Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Sandis Bergholds, Laila Kirmuška, Pēteris Šogolovs un Vita Baļčunaite. Iestudējumā piedalās TDA "Dzintariņš". Iestudējuma režisors - Jānis Mūrnieks, producents Juris Millers.
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 21. marts, plkst. 11:00

MULTIZAURI / Multimediāla bērnu izrāde

MULTIZAURI – apmācošs, multimediāls, interaktīvs šovs bērniem un viņu vecākiem latviešu valodā!Tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.Biļetes www.bilesuparadīze.lv un ONKC kasē.

Lasiet vēl »

Ogres Kultūras centrsPiektdiena, 14. maijs, plkst. 19:00

ASV blūza un fanka karalis Bonijs Fīlds

„Es ticu īstam dzīvās mūzikas priekšnesumam, kura laikā mūziķi skatītājam atdod visu, kas viņiem ir dots,” ar šādiem vārdiem Bonijs Fīlds raksturo savu muzikālo izpildījumu un skatuves filosofiju.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 8. oktobris, plkst. 19:00

Ulda Marhileviča kino un teātra mūzikas autorkoncerts

Ulda Marhileviča autorkoncerti pārcelti uz 2021.gadu! Iegādātās biļetes derīgas. 2021. gada rudenī vairākās Latvijas pilsētās izskanēs izcilā latviešu komponista Ulda Marhileviča teātra un kinomūzikas autorkoncerti.Biļetes www.bilesuparadize.lv un ONKC kasē.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 24. oktobris, plkst. 19:00

Rokopera- Mauglis

Sakarā ar Covid-19 izraisītajiem pulcēšanās ierobežojumiem, rokoperas "Mauglis" norise ir pārcelta uz 2021. gadu. Ja esat iegādājušies biļetes uz 2020. gada rudenī paredzētajām izrādēm, Jums nav jāveic nekādas papildus darbības - iegādātās biļetes (saglabājot tās pašas sēdvietas) būs derīgas 2021. gada izrādēs.
Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka U.Bērziņa un komponista M.Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. Biļetes www.bilesuparadize.lv un ONKC kasē.

Lasiet vēl »

 

Ogrenet