Ogres Teātra telpaPiektdiena, 17. aprīlis, plkst. 19:00

Džeza koncerts "Ar sapni par skatuvi"

Koncertā uzstāsies: Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas, džeza un populārās mūzikas nodaļas 4. kursa audzēkņi: Paula Saija (balss), Matīss Žilinskis (taustiņinstrumenti), Beāte Meirāne (bass), Dāvis Eglītis (sitaminstrumenti). Ansambļa vadītājs: Māris Vitkus.
Programmā – džeza un populārās mūzikas skaņdarbi, programmas vadītājs – jaunais muzikologs Ernests Circenis.
Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes tirdzniecības tiklā par īpaši draudzīgu cenu – 5 EUR!
Pērkot Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā, 15% atlaide ar Ogres novadnieka karti, skolēna, studenta vai pensionāra apliecību! Uz Ogres Teātra telpas pasākumiem pieejamas biļetes personām ratiņkrēslā.

Ogres Kultūras centrsSvētdiena, 19. aprīlis, plkst. 17:00

ASV blūza un fanka karalis Bonijs Fīlds

„Es ticu īstam dzīvās mūzikas priekšnesumam, kura laikā mūziķi skatītājam atdod visu, kas viņiem ir dots,” ar šādiem vārdiem Bonijs Fīlds raksturo savu muzikālo izpildījumu un skatuves filosofiju.
Čikāgā dzimušais šovmenis bērnību aizvadījis gospeļu un kora mūzikas pavadībā, kas attīstījis iekšēju dzinuli izkopt neatkārtojamu balss skanējumu, ko papildina trompetes spēle. Mūziķis piedalījies tādos prestižos mūzikas festivālos kā Jazz à Vienne, Jazz in Marciac, Madajazzcar un citos. Blūza un fanka meistars Latvijā viesosies trešo reizi. Iepriekš – 2014., kā arī 2018. gadā, kad iznāca viņa sestais studijas albums Bump City.
Biļetes:15 euro- Biļešu paradīzes kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī Ogres Kultūras Centra kasēs

Lasiet vēl »

Lielvārdes novada Kultūras centrsSvētdiena, 26. aprīlis, plkst. 11:00

Lekciju cikls sievietēm -Dzīvot skaisti

4. lekcija- Mana māja, mana pils. Mājokļa dizains – budžeta manevri.
Lekciju vadīs lektore- INĀRA GAUJA- skatuves, tērpu un telpu, dizaina žurnāliste.
Ieejas maksa 5.00 eiro.
Iepriekš pieteikšanas rakstot uz e-pastu liga.cerbule@lielvarde.lv

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 1. maijs, plkst. 19:00

LEĢENDAS DZIMŠANA - R.Paula daiļrades sākums muzikālā vīzijā

Piedalās aktieri, orķestris un dziedātāji.

"Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Maestro radītās dziesmas līdz pat pirmajiem lielajiem panākumiem ar dziesmu «Mežrozīte». Izrāde stāsta par Maestro jaunību, viņa muzicēšanu klubos un restrorānos, par to, kā veidojās viņa muzikālā gaume un meistarība.
Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.
Raimonda Paula dziesmas izrādē skan pamīšus ar pasaules hitiem, kurus Maestro savulaik atskaņoja, krogos un restorānos. Tieši restorāni un krogi padomju laikos bija vienīgās skatuves no kurām varēja atskaņot pasaules muzikālās pērles – Elingtona, Geršvina, Šīringa darbus, kurus šodien savos repertuāros iekļauj pasaules slavenākie orķestri un mūziķi.
Biļetes: 12;15;20;25 euro, ONKC un BP kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv

Ogres novada Kultūras centrs, Mazā zāleSvētdiena, 3. maijs, plkst. 18:00

Koncerts PIEDERĪBA

Jauktā kora GRĪVA 30. gadu jubilejas koncerts PIEDERĪBA
Viesi:
Antra Stafecka – vokāls
Jānis Čubars – ģitāra
Māris Elksnis – taustiņinstrumenti
Kaspars Pļavnieks – sitaminstrumenti
Rolands Stepanovs – basģitāra
Biļešu cenas € 2,00

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePirmdiena, 25. maijs, plkst. 11:00

Izrāde Multimediāla bērnu izrāde MULTIZAURI

MULTIZAURI – apmācošs, multimediāls, interaktīvs šovs bērniem un viņu vecākiem latviešu valodā!
Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos aktieri Madara Melne Tomsone un Madars Zvagulis.
Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirta interaktīvā ierīce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas.
Bērniem līdz piecu gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.
Biļešu cenas: € 7,00;€ 10,00;€ 15,00;€ 20,00

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 11. septembris, plkst. 18:00

Koncerts PIECI ELEMENTI

Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar plaši pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni izveidojis jaunu un muzikāli daudzveidīgu koncertprogrammu “Pieci elementi”, piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes izpildījumā.
Koncertprogrammas nosaukums “Pieci elementi” nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan latviešu autoru dziesmas un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.
Tāpat koncertos kā pieci elementi uz skatuves darbojas pieci mūziķi – “Melo-M” čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Lasiet vēl »

 

Ogrenet