Lielvārdes kultūras nams „LIELVĀRDE”Ceturtdiena, 27. oktobris, plkst. 19:00

Zanes Daudziņas monoizrāde "BRUŅOTA UN BĪSTAMA"

Izrāžu apvienības „Pannas Teātris” izrāde, piedzīvojumu komēdija "Bruņota un Bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Izrādes aizraujošie piedzīvojumi ir kā mācību grāmata neticīgajiem, kuri domā, ka pasaulē nav īstas mīlestības, nav negaidītu satikšanos un neticamu notikumu. Tādi ir! Un tepat blakus. Vajag tikai atvērt acis uz visu apkārt.

Ikšķiles tautas namsPiektdiena, 28. oktobris, plkst. 19:00

KONCERTBALLE “ČAKA KRODZIŅŠ”

Dziesmas, dzeja, dejas un vīns
Kopā ar Čaku – Jāni Smelteri, jaukto kori “Ikšķile” un grupu “Ceļojums”
Vietas pie galdiņiem – EUR 8.00
Rezervācija līdz 25.oktobrim!
Biļetes var iegādāties Ikšķiles tautas namā P.O.T. 10:00 – 17:00, C.15:00 – 20:00

Kontaktinformācija E-pasts: kultura@ikskile.lv, T.65024131

Ciemupes tautas namsPiektdiena, 28. oktobris, plkst. 19:00

muzikāls vakars pie galdiņiem KAD RUDENS VĒJI ATNES VĪNOGU SKAŅAS

Massimo Suma (Itālija, Sicīlija) – dziesminieks un dziesmu autors kopā ar draugiem izpilda savas, kā arī nedaudz piemirstas, bet labi pazīstamas dziesmas. Piedalās Andris Priedītis (Latvija) – taustiņinstruments, Gvido Tribockis (Latvija) – perkusijas, Marko Ojala (Somija) – akordeons.

Biļetes EUR 5, iepriekšpārdošanā var iegādāties Ciemupes Tautas namā. T. 65068716.

Ikšķiles tautas namsSestdiena, 29. oktobris, plkst. 12:00

Izrāde bērniem "PRINCESE UZ ZIRŅA"

Ikšķiles tautas namā "PRINCESE UZ ZIRŅA" - aizraujoša un mūsdienīga izrāde pamatskolas vecuma bērniem, jauniešiem un skolotājiem.

Izrāde, kuras pamatā ir viesiem zināmā un tradicionālā pasaka, asprātīgā veidā stāsta par to, kas notiek, ja bērnus pārmērīgi lutina un izdabā visām viņu vēlmēm.

Skatītāji tiks pārsteigti ar ļoti mūsdienīgiem notikumiem, ko mums paver Skype iespējas - princešu konkurss, kurā piedalās bērnu un tīņu iemīļotās popzvaigznes, skaistumkaralienes, skolotājas un karalienes saruna neklātienē utt.

Izrādes galvenā vērtība ir asprātīgie teksti, skaistās dziesmu melodijas, videoprojekcijas, tērpi un dejas.

Piedalās: Karaliene Elizabete 7 - Indra Burkovska (Nacionālā teātra aktrise, kura šogad svin savu 60 gadu jubileju), Princis Čārlzs - Marģers Eglinskis (Liepājas teātra vadošais aktieris, izcils komiķis un dziedātājs), Sarmīte Prule (TV šovu zvaigzne) Laila Ilze Purmaliete (dziedātāja un mūzikas autore) Skolotāja - Regīna Devīte u.c.

Biļetes iepriekšpārdošanā Ikšķiles tautas namā un “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Ciemupes tautas namsSestdiena, 29. oktobris, plkst. 15:00

Vokālā ansambļa IN VITA draugu koncerts MAZS BIJ’ TĒVA NOVADIŅIS.

Koncertā skanēs latviešu tautas dziesmas.

Ieeja brīva.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSestdiena, 29. oktobris, plkst. 18:00

VPDK “Aija” un draugu kolektīvu koncerts ES AR SAVU CISU MAISU

Biļešu cena EUR 2.
Biļetes nopērkamas ONKC kasē.

Birzgales tautas namsSestdiena, 29. oktobris, plkst. 18:00

Birzgales vokālā ansambļa "TIKAI TĀ" 10 gadu jubilejas koncerts.

Ikšķiles tautas namsSestdiena, 29. oktobris, plkst. 19:00

KONCERTS “ES TEV”

GRUPAS “OTRA PUSE” UN ANTRA STAFECKAS KONCERTS “ES TEV”

Biļetes EUR 10.00 var iegādāties www.bilesuparadize.lv un norises vietā

Jumpravas estrādes parksSestdiena, 29. oktobris, plkst. 19:30

„Nakts bie-biedējošā trasīte” Jumpravā

Maksa: bezmaksas
Tuvojas Helovīns.Lielvārdes novada jauniešu dome ir parūpējusies, lai arī šogad jauniešus izklaidētu biedējošā trasīte ar interesantiem uzdevumiem. Šogad ‘’Nakts bie-biedējošā trasīte’’ tiks rīkota Jumpravā, 29. oktobrī 19.30-21.30.Trasītē būs 6 punkti, kuros paredzēti neierasti uzdevumi. Un, protams, biedējošajā trasītē notiks pamatīga biedēšana. Aicinām visus drosmīgos jauniešus no 12 gadu vecuma. Trasē būs iespēja doties vienam pašam vai kopā ar draugu. Šogad solās būt īpaši bbbiedējoša trase!

Jumpravas kultūras namsSestdiena, 29. oktobris, plkst. 22:00

Rudens karnevāls

Ieeja EUR 4

Ogres zilie kalniSvētdiena, 30. oktobris, plkst. 11:00

Zilo kalnu rudens kross 2016

Ogres un Ikšķiles novada pašvaldību aģentūra (OINPA) "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" aicina uz sacensībām "Zilo kalnu rudens kross 2016", kas notiks jau pēc trim nedēļām - 30. oktobrī, svētdienā. Starts un finišs Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā, sacensību sākums pulksten 11:00.
Uz sacensībām tiek aicināti visu vecumu krosa skrējēji, kuri varēs startēt katrai vecuma grupai piemērotā distancē. Pašus mazākos skrējējus (S6 un V6) gaida apmēram 400 metru garš aplītis. Savukārt S9, V9, S12 un V12 grupu dalībniekiem nāksies pievarēt jau nedaudz sarežģītāku distanci apmēram 800 metru garumā. Gribam uzsvērt, ka, piesakoties savlaicīgi, šajās grupās dalība sacensībās būs bez maksas.

Lasiet vēl »

Lēdmanes Sv. apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcaSvētdiena, 30. oktobris, plkst. 14:00

Garīgās mūzikas koncerts Lēdmanē

Garīgās mūzikas koncertā uzstāsies Lielvārdes dāmu vokālais ansamblis „Pusnakts stundā”, mākslinieciskā vadītāja Baiba Klepere, koncertmeistars Antonijs Klepers, Ogres skolotāju kamerkoris, mākslinieciskā vadītāja Līga Liedskalniņa.

Ieeja - par ziedojumiem

Ogres Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 30. oktobris, plkst. 17:00

PORTA 2016. GRUPA BANDA MAGDA

Ņujorkas grupas “Banda Magda” dzīvespriecīgajās kompozīcijās samba mijas ar franču šansonu, džeza improvizācijas ar Latīņamerikas ritmiem un grieķu tautas melodijām. Grupas dziesmas atsauc atmiņā labāko no gadsimta vidus popa balādēm un kino aranžējumiem un apliecina grupas dalībnieku daudznacionālo izcelsmi un globālo vērienu. Viņu koncerti ir dzirkstošas enerģijas un humora pārpilni mūzikas svētki, kuros robeža starp skatuvi un publiku pagaist.
Grupas “Banda Magda” sirds un dvēsele ir Grieķijā dzimusī pianiste, akordeoniste, komponiste un dziedātāja piecās valodās Magda Janiku (Magda Giannikou).
Līdz šim grupai ir iznākuši divi dinamiski albumi: debijas albums “Amour, t’es là?” (2013) un “Yerakina” (2014). Viņi uzstājušies daudzviet pasaulē, ieskaitot ASV, Franciju, Luksemburgu, Grieķiju, Kolumbiju un Kanādu.

Biļešu cena: 10, 15, 20 EUR
Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv un Ogres novada kultūras centra kasē.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleCeturtdiena, 3. novembris, plkst. 13:00

Muzikāla izrāde bērniem PRINCESE UZ ZIRŅA

Izrāde asprātīgā veidā stāsta par to, kas notiek, ja bērnus pārmērīgi lutina un izdabā visām viņu vēlmēm. Lugas darbība notiek krāšņā un nenoteiktā pasaku laikmetā ar fantāzijas elementiem un mūsdienīgiem akcentiem.

Biļetes EUR 4, www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 4. novembris, plkst. 19:00

Koncerts MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS

Jau astoto gadu – ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā – Latvijas Radio 2 iedvesmota, top kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā.

Biļetes EUR 12, 15, 18, 20
Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē

Lēdmanes tautas namāSvētdiena, 6. novembris, plkst. 15:00

Lielvārdes tautas teātra izrāde „Briesmu darbi Lursīna ielā"

Lugas autors Eižens Labišs, režisors Kārlis Lišmanis. Ieeja: 1 Eur.

Jumpravas Sv. Jāņa ev. lut. baznīcaSvētdiena, 6. novembris, plkst. 16:00

Garīgās mūzikas koncerts Jumpravā

Kora mūzikas koncertā uzstāsies koris "Lōja" no Salaspils, mākslinieciskais vadītājs un diriģents Ģirts Gailītis, Jumpravas jauktais koris "Jumprava", mākslinieciskais vadītājs Normunds Ķirsis, diriģents Austris Kalniņš, Lēdmanes dāmu vokālais ansamblis "Stari", mākslinieciskā vadītāja Inese Nereta. Koncertā izskanēs koru mūzikas pērles.

Ieeja - par ziedojumiem

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleCeturtdiena, 10. novembris, plkst. 19:00

Filma MELĀNIJAS HRONIKA

Šogad pabeigts vairāku gadu garumā ilgušais darbs pie režisora Viestura Kairiša filmas “Melānijas hronika”, kuras pamatā ir Melānijas Vanagas autobiogrāfija “Veļupes krastā”, atspoguļojot dienasgramātā izsūtijuma gadus.
Pēc filmas tikšanās ar filmas režisoru Viesturu Kairišu.

Biļetes EUR 4,
Biļetes var iegadāties www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē

Pie Lēdmanes pamatskolasPiektdiena, 11. novembris, plkst. 16:30

Svecīšu iedegšana Lēdmanē

Maksa: Bez maksas (līdzi jāņem svecītes)
Lēdmanes tautas nams informē, ka plkst. 16.30 pie pamatskolas lēdmanieši aicināti iedegt līdzpaņemtās svecītes. Pēc tam tem, kas vēlas piedalīties lāpu gājienā un Lāčplēša dienai veltītā svinīgā pasākumā Lielvārdē, būs iespēja braukt ar pagasta autobusu. Izbraukšana no pamatskolas plkst. 17.00.

LielvārdePiektdiena, 11. novembris, plkst. 17:30

Lācplēša dienas Lāpu gājiens Lielvārdē

Atzīmējot Lāčplēša dienu, vienosimies kopīgā gājienā, iededzot lāpas un sveces. Pulcēšanās Lāpu gājienam pie kultūras nama „Lielvārde” un došanās uz Lielvārdes centra laukumu, kur plkst. 18.00 notiks piemiņas brīdis. Aicinām ņemt līdzi savas svecītes vai lāpas, lai izgaismotu ceļu un padarītu gājienu vēl krāšņāku!

Lēdmanieši, kuri vēlas piedalīties lāpu gājienā un Lāčplēša dienai veltītā svinīgā pasākumā Lielvārdē, aicināti pievienoties braucienam ar pagasta autobusu (autobuss no pamatskolas izbrauc 17:00).

Jumpravas kultūras namā un pie kultūras namaPiektdiena, 11. novembris, plkst. 19:00

Lāčplēša dienas pasākums Jumpravā

Tiks atklāta izstāde sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku "Latvijas kultūras kanons”. ”Latvijas kultūras kanons” ir izveidots kā izcilāko un ievērojamāko mākslas darbu un kultūras vērtību kopums, kas palīdz veidot kultūras pieredzi un nostiprina piederības izjūtu Latvijai. Pēc izstādes atklāšanas visi iedzīvotāji laipni lūgti pie Jumpravas kultūras nama aizdegt svecītes un lāpas par godu Lāčplēša dienai speciāli izveidotā statīvā. Piedalīsies Jumpravas pūtēju orķestris.

Jumpravas vidusskolaSestdiena, 12. novembris, plkst. 10:00

Jau otro gadu notiks cīņa par Lāčplēša ausīm

Jau otro gadu Jumpravā pulcēsies Lielvārdes un apkārtējo novadu spēcīgākās sievietes un vīrieši, lai pārbaudītu savus spēkus sporta sacensībās "Lāčplēša ausis 2016".

Vai Emīls Josts spēs nosargāt 2015. gadā izcīnīto titulu? Par to pārliecināsimies 12. novembrī Jumpravas vidusskolas sporta zālē. Reģistrācija no 10:00.

Dalības maksa:
Nepilngadīga dalībnieka dalība ir bezmaksas.
Pilngadīga dalībnieka dalības maksa ir 2 EUR.
Sacensību programmā paredzēti spēka vingrinājumi: svaru stieņa spiešana guļus, svaru bumbas celšana un hanteļu turēšana, individuālie vingrinājumi: “dēlītis” jeb tautā labāk zināmais plankings, sienas stutēšana, šautriņu mešana, tāllēkšana, pievilkšanās un pildbumbas mešana. Vēl būs iespēja izmēģināt spēkus armvrestlingā, galda tenisā un virves vilkšanas sacensībās.

Vairāk par sacensībām un to norisi – nolikumā vai sacensību galvenajam tiesnesim Krišjānim Klaucānam, 27775995, klaucans@gmail.com

Lēdmanes tautas namsSestdiena, 12. novembris, plkst. 12:00

Lāčplēša dienai veltīts koncerts „Tautas laiks”

Dzied Latvijas Republikas Zemessardzes koris „Stars”.

Ikšķiles tautas namsSestdiena, 12. novembris, plkst. 14:00

Pensionāru biedrības "Saulgrieži" balle

Pieteikšanās līdz 9.novembrim.
Līdzi jāņem groziņš un laba oma.
Tālr. 65036443, 28866505.

Birzgales tautas namsSestdiena, 12. novembris, plkst. 16:00

Rūžupis veiri

Īsts latgaļu koncerts.

Biļešu cena EUR 2
Pasākuma dienā EUR 3

Kultūras nams “Lielvārde“Sestdiena, 12. novembris, plkst. 19:00

Deju kolektīva "Lāčplēsis" koncerts "Ik rudeni danci vedu"

Ar raitu dejas soli un neviltotu prieku kultūras namā "Lielvārde" 12.novembrī, plkst. 19.00, norisināsies Vidējās paaudzes deju kolektīva "Lāčplēsis" koncerts "Ik rudeni danci vedu"!

Kultūras namā viesosies un dejas burvību izrādīs: VPDK „Virši” (Inčukalns), VPDK „Daugavieši” (Līvāni), VPDK „Kadiķis” (Ķegums), VPDK „Bandzenieki” (Liepāja), VPDK „Daiļrade” (Rīga), VPDK „Lāčplēsis” (Lielvārde).

Ieeja: 2,00 eiro.
DK "Lāčplēsis" karšu īpašniekiem ieeja bez maksas.

 

Ogrenet