Pie Dubkalnu ūdenskrātuves stāvkrastaPiektdiena, 14. augusts, plkst. 19:00

Mūzika Zilajos kalnos

Mierīga kamermūzika vasaras pilnbriedā. Mirklis apstāties Zilo kalnu mežaino pauguru ielokā un ieklausīties mūzikas un vasaras skaņu plūdumā.Baudi mūziku brīvā dabā. Saģērbies atbilstoši laika apstākļiem, parūpējies par ērtu sēžamo sev un sarūpē videi draudzīgu piknika grozu. Ievēro distancēšanos un citus noteikumus Covid-19 ierobežošanai.
Ieeja bez maksas.
Pasākumu rīko Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra".

Pie Jumpravas pamatskolasPiektdiena, 14. augusts, plkst. 22:00

Filma- Īsa pamācība mīlēšanā

Atrodoties pasākumā, lūdzam ievērot visus aktuālos drošības un distancēšanās noteikumus!Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts un iegūtais materiāls var tikt izmatots publicitātes nolūkos.Pasākums tiek īstenots projekta Nr.19-04-AL02-A019.2202-000009 "Brīvdabas kino Lielvārdes novadā" ietvaros

Spīdalas saliņā, LielvārdēSestdiena, 15. augusts, plkst. 21:00

NOSKAŅU KONCERTS - SAULRIETA DZIESMAS

Divi izcili un harizmātiski latviešu komponisti Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns jūlijā pie klausītājiem dosies ar unikālu noskaņu koncertu “Saulrieta dziesmas”. Viņiem pievienosies arī lieliskie dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels un Ieva Sutugova.
Abi skaņas meistari atzīst, ka šāda sadarbības forma ir nebijusi, interesanta un bagātinoša abiem, savukārt klausītājiem būs unikāla iespēja dzirdēt improvizācijas un saspēles gan no komponistu ļoti populāriem, gan arī pavisam maz zināmiem skaņdarbiem.
Biļetes cena 15.00 EUR

Birzgales Tautas namsTrešdiena, 19. augusts, plkst. 19:00

Tikšanās ar deputātiem Birzgalē

Ķeguma novada pašvaldības domes deputāti aicina Birzgales pagasta iedzīvotājus uz tikšanos.

Tomes parkāPiektdiena, 21. augusts, plkst. 19:00

Koncerts- Nāc man līdz

Lietus laikā koncerts notiks Tomes tautas namā. Ieeja brīva.

Pie Jumpravas pamatskolasPiektdiena, 21. augusts, plkst. 22:00

Filma- Ezera sonāte

Atrodoties pasākumā, lūdzam ievērot visus aktuālos drošības un distancēšanās noteikumus!Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts un iegūtais materiāls var tikt izmatots publicitātes nolūkos.Pasākums tiek īstenots projekta Nr.19-04-AL02-A019.2202-000009 "Brīvdabas kino Lielvārdes novadā" ietvaros

Ķeguma dienas centra lapenīteSestdiena, 22. augusts, plkst. 11:00

Bērnu svētki Ķegumā

Starptautiskais Soroptimistu klubs "Ogre-Ķegums" rīko tradicionālos bērnu svētkus.
Mīļi gaidīti 2019.gadā dzimušie mazuļi kopā ar savām ģimenēm.
Aktivitāte tiek īstenota ar Ķeguma novada pašvaldības finansiālu atbalstu!

Tomes dienas centrāSestdiena, 22. augusts, plkst. 12:00

Galda spēļu pēcpusdiena

Aicinām iemācīties un uzspēlēt galda spēles.Atnesiet spēles kuras vēlaties atdot, samainīt vai pārdot.Būs pārsteiguma balvas ģimenēm.
Būsiet laipni gaidīti!
Tomes sieviešu biedrība ĀBELE, tālrunis uzziņām: 27843230, 29109238.

Pie Rembates Tautas namaSestdiena, 22. augusts, plkst. 14:00

Bērnu svētki Rembatē

Lietus gadījumā pasākums notiks tautas nama telpās.
Mīļi gaidīti 2019.gadā dzimušie mazuļi kopā ar savām ģimenēm. Bērniņi saņems ielūgumu. Ja ģimene to nav saņēmusi līdz 19.augustam, lūdzam sazināties, zvanot uz norādīto tālruni.
Aktivitāte tiek īstenota ar Ķeguma novada pašvaldības finansiālu atbalstu!
Sīkāka informācija pa tālruni 27884206 Liene

Lāčplēša laukumāSvētdiena, 23. augusts, plkst. 09:00

Gadatirgus Lielvārdē

Lielvārdes augusta gadatirgus! Lai pieteiktos dalībai tirdziņā, aicinām aizpildīt elektronisko pieteikuma veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju!
Pieteikties iespējams līdz 17. augustam plkst. 17:00.
Papildus informācijai par šī tirgus norisi aicinām sazināties ar Lielvārdes novada Kultūras centra tirdziņu organizatori Gitu Kārkliņu pa tālruni +371 29192564 vai arī elektroniski - e-pasts: gita.karklina@lielvarde.lv

Madlienas pagasta Kultūras namsSvētdiena, 23. augusts, plkst. 15:00

Improvizācijas teātra meistarklase un izrāde

Ikviens aicināts jautri pavadīt svētdienas vakaru un izbaudīt improvizācijas teātri.
Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi un drošības pasākumi.
Papildu informāciju var iegūt, rakstot uz e-pastu info@improvizacijasteatris.com
Dalība pasākumos - bez maksas. Vietu skaits ierobežots – nāc laicīgi!

Liepu aleja, 1b ( pie Dienas centra)Ceturtdiena, 27. augusts, plkst. 10:00

Mobilā diagnostika Ķegumā

PACIENTIEM LŪDZAM VEIKT IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU PA TĀLR.:25431313.
Pakalpojumu nodrošina MFD veselības grupa

Pie Jumpravas pamatskolasPiektdiena, 28. augusts, plkst. 22:00

Filma- Vajadzīga soliste

Atrodoties pasākumā, lūdzam ievērot visus aktuālos drošības un distancēšanās noteikumus!Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts un iegūtais materiāls var tikt izmatots publicitātes nolūkos.Pasākums tiek īstenots projekta Nr.19-04-AL02-A019.2202-000009 "Brīvdabas kino Lielvārdes novadā" ietvaros

Rūķu parkāSestdiena, 29. augusts, plkst. 08:00

Lauku festivāls Birzgalē

Interesenti varēs aplūkot Latvijā audzētus putnus – dažādu šķirņu vistas, pīles, zosis, fazānus, baložus – kā arī trušus, kazas un īstu Latvijas zilo govi. Festivālā piedalīsies arī putnkopības biedrības no Lietuvas un Igaunijas. Pasākuma laikā darbosies mājražotāju tirgus, bufete; aktīvākie apmeklētāji varēs uzdejot "Sastdīnis Muzykantu" dziesmu pavadījumā. Īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, kam tiks piedāvātas dažādas radošās darbnīcas un atrakcijas.
Ieeja festivālā bez maksas.

Pie Lielvārdes novada Kultūras centraSestdiena, 29. augusts, plkst. 10:00

Velo ekskursijā "Velo čīls"

Pa grants ceļiem un takām kopīgi brauksim apkārt Lielvārdei.Iebrauksim ciemos pie maizes cepējiem "Zelmas maiznīca" un turpināsim ceļu uz "Lūšu drava".
Pēc velobrauciena noslēguma tiks nodrošināta velosipēdu un braucēju transportēšana atpakaļ uz Lielvārdi.Līdzi jāņem velosipēds, labs noskaņojums, uzkodas un kāda ūdens pudele, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs.Jāņem vērā, ka brauciena garums ir ap 30 km, un pasākums varētu ilgt apmēram 5-6 stundas.Tiks izmatoti koplietošanas ceļi, ievērosim ceļu satiksmes noteikumus.
Pieteikšanās obligāta līdz 27. augustam, sazinoties ar tūrisma speciālistu Aleksandru: tālr. 25419714 vai rakstot uz e-pastu turisms@lielvarde.lv​Dalība pasākumā par brīvu.

Ķeguma Tautas nams, Ķeguma prospekts 4Sestdiena, 29. augusts, plkst. 12:00

Auto-foto orientēšanās sacensības

Lūdzam ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus! Saudzēsim sevi un apkārtējos!
Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes nolūkos.
Tālrunis saziņai Ieva (26467990); Dace (22010300).

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 6. septembris, plkst. 19:00

R.Paula mūzikas uzvedums "LEĢENDAS DZIMŠANA"

Muzikālā vīzija par R.Paula daiļrades sākumu.Piedalīsies aktieri, orķestris un dziedātāji.
"Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Maestro radītās dziesmas līdz pat pirmajiem lielajiem panākumiem ar dziesmu "Mežrozīte". Izrāde stāsta par Maestro jaunību, viņa muzicēšanu klubos un restrorānos, par to, kā veidojās viņa muzikālā gaume un meistarība.
Piedalās : Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Jēkabs Ludvigs Kalmanis, Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Piedalās izcili mūziķi - Anatolijs Livča (klavieres) , Indriķis Veitners (klarnete, saksofons) , Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti).
Hoerogrāfs un mākslinieciskais vadītājs – Jānis Putniņš. Tērpu māksliniece - Ilze Kaša, Izrādes idejas un tekstu autore – Elizabete Trumpe, izrādes dizaina autore - Māra Ulme
Producente - Laila Ilze Purmaliete
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 11. septembris, plkst. 18:00

Koncerts PIECI ELEMENTI

Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar plaši pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni izveidojis jaunu un muzikāli daudzveidīgu koncertprogrammu “Pieci elementi”, piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes izpildījumā.
Koncertprogrammas nosaukums “Pieci elementi” nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan latviešu autoru dziesmas un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.
Tāpat koncertos kā pieci elementi uz skatuves darbojas pieci mūziķi – “Melo-M” čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Lasiet vēl »

Tomē, Ratu kalna teritorijāSestdiena, 12. septembris, plkst. 09:30

Sēņošanas čempionāts 2020

Lasīsim sēnes, baudīsim mežu un jauku dienu, kā arī mielosimies ar ugunskurā vārītu zupu. Pasākuma ietvaros mednieku un makšķernieku biedrības "Tome" pārstāvis un A.Paegle stāstīs par meža zvēru daudzveidību Tomes mežos.Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.Nepiemērotu laika apstākļu dēļ pasākums var tikt atcelts, sekojiet informācijai Ķeguma novada mājas lapā.

Rembates sporta laukumsSvētdiena, 13. septembris, plkst. 12:00

Zinību un Tēvu dienas aktivitātes Rembatē

Programmā:Futbols – vecāki pret bērniem, pneimatiskā šaušana mērķi, ģimenes stafete, kā arī citas sportiskas aktivitātes kopā ar Zemessardzes 54. inženiertehnisko bataljonu.Plašāka informācija, zvanot uz tālruni – 27884206.

Ogres kultūras centrsSvētdiena, 13. septembris, plkst. 17:00

Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris - RĪTA UN VAKARA DZIESMAS

Komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilu mūziķu instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā šogad klausītājus priecēs ar koncertu “Rīta un vakara dziesmas” Rīgas Domā un Latvijas lielākajās koncertzālēs. Koncertos būs iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas “Lec, Saulīte” un "Dod, Dieviņi”. Pateicoties kopprojektam, minētās dziesmas pirmo reizi tiks izdotas arī ierakstā zēnu kora izpildījumā.
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Ogres Kultūras centrsPiektdiena, 25. septembris, plkst. 17:00

ASV blūza un fanka karalis Bonijs Fīlds

„Es ticu īstam dzīvās mūzikas priekšnesumam, kura laikā mūziķi skatītājam atdod visu, kas viņiem ir dots,” ar šādiem vārdiem Bonijs Fīlds raksturo savu muzikālo izpildījumu un skatuves filosofiju.
Čikāgā dzimušais šovmenis bērnību aizvadījis gospeļu un kora mūzikas pavadībā, kas attīstījis iekšēju dzinuli izkopt neatkārtojamu balss skanējumu, ko papildina trompetes spēle. Mūziķis piedalījies tādos prestižos mūzikas festivālos kā Jazz à Vienne, Jazz in Marciac, Madajazzcar un citos. Blūza un fanka meistars Latvijā viesosies trešo reizi. Iepriekš – 2014., kā arī 2018. gadā, kad iznāca viņa sestais studijas albums Bump City.
Biļetes:15 euro- Biļešu paradīzes kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī Ogres Kultūras Centra kasēs

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleCeturtdiena, 1. oktobris, plkst. 19:00

Ulda Marhileviča kino un teātra mūzikas autorkoncerts

Šoruden vairākās Latvijas pilsētās izskanēs izcilā latviešu komponista Ulda Marhileviča teātra un kinomūzikas autorkoncerti.
“Izvēlējāmies skaņdarbus, kas guvuši popularitāti teātra izrādēs un filmās. Koncerti būs tāds koncentrēts apskats tieši par Marhila devumu šajā lauciņā, nevis viņa daiļradi vispār,” stāsta Ojārs Rubenis, kurš iejutīsies koncerta vadītāja lomā.
Koncertos piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, aktieris Maksims Busels, kontrtenors Sergejs Jēgers, dziedātāji Antra Stafecka, Miks Dukurs u.c. mākslinieki.
Koncertos skanēs dziesmas no izrādēm “Pārdotie smiekli”, “Klondaika”, “Tobāgo!”, “Priekules Ikars”, filmas “Rīgas gambīts” u.c.
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleOtrdiena, 20. oktobris, plkst. 19:00

MAUGLIS - rokopera

Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka U.Bērziņa un komponista M.Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2020. gadā top jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfes Sanitas Misikas un producenta Jura Millera vadībā. Tajā piedalīsies Igors Siliņš, Kārlis Tols, Dace Makovska, Jānis Jarāns, Elīna Bojarkina, Edgars Lipors, Artūrs Biķernieks, u.c. aktieri un dziedātāji, kā arī aptuveni 50 TDA "Dzintariņš" dejotāji.
"Jauna ēra", "Brīnišķīgais medījums" - tie ir tikai daži no lieliskajiem skaņdarbiem, kas skanēs šajā izrādē!
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 29. novembris, plkst. 15:00

Pifa Ziemassvētki

Kā Pifs un viņa draugi gatavojas Ziemassvētkiem krusttētiņa Tontona un krustmātes Agates mājā? To uzzinās Latvijas Jaunatnes teātra jaunās muzikālās izrādes "Pifa Ziemassvētki" skatītāji. Izrādē skanēs daudzu paaudžu skatītāju iemīļotās komponista Ivara Vīgnera dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera tekstiem. Lomās - Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Sandis Bergholds, Laila Kirmuška, Pēteris Šogolovs un Vita Baļčunaite. Iestudējumā piedalās TDA "Dzintariņš". Iestudējuma režisors - Jānis Mūrnieks, producents Juris Millers.
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

 

Ogrenet