Dzhigan

Ogres pilsētas kapos Turkalnes ielāŠodien, plkst. 14:00

Kapusvētki

Katoļu draudzei

Kultūras namā LielvārdeOtrdiena, 1. septembris, plkst. 12:00

Rotaļu programma „Meža skola”

Aicināti visi bērni tikties ar skolotāju Pūci un skolnieku Lapsēnu.

Lielvārdes Dienas centrāOtrdiena, 1. septembris, plkst. 13:00

Atmiņu pēcpusdiena

Ieklausīsimies kādreizējā Lielvārdes skolnieka, dzejnieka un ornitologa Jāņa Baltvilka (1944.24.07.- 2003.04.10.) dzīvesstāstā, dzejoļos un laikabiedru atmiņās

Jumpravas kultūras namāTrešdiena, 2. septembris, plkst. 11:00

Filmu programma bērniem un jauniešiem

Plkst. 11.00 filma "Policijas auto Pelle - pa pēdām" (Ploddy The Police Car on The Case / Pelle Politibil på sporet)
Aicinām bērnudārza vecuma bērnus un pirmās klases skolniekus

Plkst. 15.00 filma "Jorgens+Anne=mīlestība" ( Totally true love / Jørgen+Anne=Sant)
Aicinām pamatskolas vecuma bērni

Plkst. 17.00 filma "Liverpūles uzraugs" (The Liverpool goalie / Keeper'n til Liverpool)
Aicinām pamatskolas un vidusskolas vecuma bērni

Ieeja bez maksas!

2. un 3 septembrī Jumpravas kultūras nams sadarbībā ar Norvēģijas vēstniecību Rīgā un Norvēģijas Filmu institūtu piedāvā filmu programmu bērniem un jauniešiem, sveicot ar jauno mācību gadu! Filmas ir izglītojošas un ļaus iepazīt Norvēģiju, tās kino mākslu, kultūru un cilvēkus.

Jumpravas kultūras namāCeturtdiena, 3. septembris, plkst. 11:00

Filmu programma bērniem un jauniešiem

Plkst. 11.00 filma "Kurts paliek nejauks" (Kurt Turns Evil)
Aicinām bērnudārza un pirmās klases vecuma bērnus

Plkst. 15.00 "Rafiki" (Rafiki)
Aicinām bērnudārza un pamatskolas bērnus

Plkst. 19.00 "Vegasa" (Vegas)
Ieteicams no 14 g.v. un filma šķitīs traka pat pieaugušajiem

Ieeja bez maksas!

2. un 3 septembrī Jumpravas kultūras nams sadarbībā ar Norvēģijas vēstniecību Rīgā un Norvēģijas Filmu institūtu piedāvā filmu programmu bērniem un jauniešiem, sveicot ar jauno mācību gadu! Filmas ir izglītojošas un ļaus iepazīt Norvēģiju, tās kino mākslu, kultūru un cilvēkus.

Ogres estrādeCeturtdiena, 3. septembris, plkst. 18:00

Labdarības koncerts “MĒS AR TEVI, UKRAINA!”

20. jūlijā Ogres novadā aizsākās atbalsta akcija Ukrainas konfliktā cietušajām ģimenēm. Akcijas laikā Ogres iedzīvotāji, organizācijas un uzņēmēji tiek aicināti ziedot dažādas sadzīves preces, apģērbu, ēdienu, kā arī naudu ģimenēm no Čerņigovas.

Koncertā piedalīsies populāri un tautā iemīļoti mūziķi: Ralfs Eilands ar grupu; grupa “Dzelzs vilks” – Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Jundzis, Kārlis Alviķis; grupa “Musiqq” Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris; grupa “Colt” – Harijs Zariņš, Rolands Majors, Toms Veismanis, Atis Ieviņš; Agnese Rakovska, grupa “Triānas parks”; Lauris Valters un draugi; grupa “Laime pilnīga YO!”, Paula un Miks Dukuri, Manguļu ģimene, Ogres jauniešu koris, Andris Kivičs, Dainis Skutelis, Ilona Bagele, Samanta Tīna, Aija Andrejeva, Antra Lapsa, Olga Rajecka, Alex.

Biļešu cena: skolēniem, studentiem un pensionāriem EUR 3, pieaugušajiem EUR 5. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un uz vietas koncerta dienā.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus apmeklēt koncertu un ar maksu par biļeti atbalstīt militārajā konfliktā cietušos Ukrainas iedzīvotājus, sevišķi bērnus – arī Ukrainā septembrī sāksies jauns mācību gads, un Latvijas iedzīvotāju sniegtais atbalsts viņiem ļoti noderēs. Koncerta laikā būs iespēja nodot humānās palīdzības pakas, kas tiks nogādātas Čerņigovā.

Tīnūžu tautas namāPiektdiena, 4. septembris, plkst. 13:00

"TILLE-OLLE" PRODUCENTU GRUPAS UN DRAMATURGU TEĀTRA IZRĀDE BĒRNIEM "VILKS, KURŠ RIJA GRĀMATAS!" ​

.

Meņģeles evaņģēliski luteriskā baznīcaSestdiena, 5. septembris, plkst. 00:00

Maņģeles evaņģēliski luteriskajai baznīcai 220

koncerts

Jumpravas vidusskolas stadionāSestdiena, 5. septembris, plkst. 10:00

Jumpravas Olimpiskās spēles'15

Aicinām piedalīties Lielvārdes novada pašvaldības iestādes, uzņēmējus, amatiermākslas kolektīvus un individuālas komandas.

Komandu stafetes (5 cilvēku jaukta tipa komanda), pludmales volejbols, ielu basketbols, skrējiens Jumpravas līkums, velo parāde, velo-foto orientēšanās, velo stafetes bērniem un daudz citas aktivitātes.

Plkst. 21.00 vasaras noslēguma Disko Ballīte Jumpravas Estrādes parkā

Madlienas kultūras namsOtrdiena, 8. septembris, plkst. 08:00

SEPTEMBRA ZIEDU IZSTĀDE

Sadarbībā ar Madlienas "Puķu mīļu" biedrību izstādes dalībnieki ar ziediem un citiem krāšņumaugiem mīļi gaidīti Madlienas kultūras namā 8. septembrī jau no plkst. 8:00.

Lielvārdes pilsētas bibliotēkāOtrdiena, 8. septembris, plkst. 15:00

Tikšanās ar dzejnieci, dramaturģi, publicisti Māru Zālīti

.

Ikšķile, Daugavā pie pilsētas pludmalesSestdiena, 19. septembris, plkst. 11:00

NEPARASTO PAŠBŪVĒTO PELDLĪDZEKĻU REGATE "PIRMIE IKŠĶILIEŠI"

.

Ogres kultūras centra Lielā zāleSvētdiena, 20. septembris, plkst. 12:00

Muzikāla leļļu izrāde bērniem "Jautrās astes"

“….bet Vāverēn, man nav tādas astes kā tev,” saka lācēns. Vai vāverēna aste labāk derētu lāčukam? Kādi gan pārpratumi rodas, ja iedomājamies, ka tas, kas pieder citam ir vērtīgāks par to, kas pieder pašam. Ko darīt? Un ja tas pieder draugam? Ko darīt? Un kas notiek, ja palīgā nāk Ragana? Ar to visu jātiek galā trīs draugiem – Lāčukam, Minkai, Vāverēnam.

Lomās – Aīda Ozoliņa, Jānis Kirmuška, Laila Kirmuška. Režisore un stāsta autore Laila Kirmuška.

Visvairāk piemērota bērniem no 3 līdz 11 gadiem. Ilgums – 50 min.

Biļešu cena 2 EUR.

Ogres kultūras cents, Lielā zāleCeturtdiena, 24. septembris, plkst. 19:00

grupa GALAKTIKA lielajā vislatvijas koncerttūrē LABVAKAR, DRAUGI!

Biļešu cena: € 6; 7; 8, var nopirkt Biļešu paradīzes kasēs un Ogres kultūras centra kasē.

Ikšķiles tautas namāPirmdiena, 28. septembris, plkst. 19:00

KONCERTLEKCIJA „ZIEMEĻU SĀGA”

Dalībnieki: Evija Martinsone (soprāns, LNO), Aldis Liepiņš (klavieres), Ivars Bezprozvanovs (čells), Karina Bērziņa (stāstniece)

No zviedru, somu un norvēģu tautas dziesmām, Ūles Bulla, Edvarda Grīga, Žana Sibeliusa melodijām līdz grupas ABBA populārajām dziesmām,- tāds būs ceļš, izlasot ziemeļzemju ļaužu likteņstāstus bezgala krāšņās, bet skarbās ziemeļu dabas fonā, kur LNO spožais soprāns Evija Martinsone iejutīsies vairāku paaudžu ziemeļzemju sieviešu likteņos. Norvēģu, somu un zviedru komponistu mūzika kā allaž pārsteigs ar savu skaistumu un vienkāršību.

Biļetes iepriekšpārdošanā: EUR 7.00, skolēniem un pensionāriem EUR 5.00

Pasākuma dienā: EUR 8.00

Ogres kultūras centra Lielā zālePiektdiena, 2. oktobris, plkst. 19:00

Modernā baleta izrāde "Iedomu spēles"

Horeogrāfe: Indra Reinholde. Scenogrāfe: Anastasija Sisojeva

Uzstājas: Lāsma Andžāne, Natālija Kondrašova, Ruslans Kurlovičs, Anastasija Šņakina un Egija Abaroviča.

Iestudējums sola izklaidēt gan pieredzējušus dejas mākslas mīļotājus, gan retus baleta apmeklētājus, apkopojot daudzpusīgu emociju un pozitīvisma devu ar skaistām klasikas melodijām. Izrādes pamatā ir stāsts par vīrieti un sievieti – par diviem vientuļniekiem un to iedomu dēmoniem, kuri, škiet, zina visu, kas no dzīves ir gaidāms.

Biļešu cenas 6, 7, 8, 10 EUR.

Ikšķiles tautas namāSestdiena, 3. oktobris, plkst. 18:00

DZEJNIEKA JĀŅA ROKPEĻŅA RADOŠAIS VAKARS

Visi mīļi aicināti!

Ogres kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 4. oktobris, plkst. 17:00

Dziesmu spēle ar jokiem KĀZAS, KĀZAS…

Šovasar uz kāzu svinēšanu tiek aicināti skatītāji visa Latvijā. Kāzu atmosfēru ar visam tām atbilstošajām atrakcijām, rituāliem un dziesmām piedāvā izbaudīt izcilu aktieru ansamblis – Jānis Āmanis, Ivars Kļavinskis, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Līga Zeļģe, Aija Dzērve, Sarmīte Prule un Uldis Siliņš.

Biļešu cena: € 7; 8; 10; 12, var nopirkt Biļešu paradīzes kasēs un Ogres kultūras centra kasē.

Ogres kultūras centrs, Lielā zāleCeturtdiena, 15. oktobris, plkst. 19:00

Izrāde "Septiņas vecmeitas"

Lomās: Olga Dreģe, Velta Straume, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Jūlija Ļaha, Ginta Krievkalna vai Liene Šomase, Maija Romaško, Dace Makovska un vienīgais vīrietis rožu dārzā – Juris Jope vai Emīls Kivlenieks. Pie klavierēm: Gints Žilinskis vai Ēriks Avotiņš.

Lugas darbība risinās pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Kādā pansijā dzīvo četras sievietes labākajos gados, kurām dzīve ir iegrozījusies tā, ka visas palikušas vecmeitās, tomēr vēlēšanās būt mātēm un tieksme par kādu rūpēties, ņem virsroku. Pateicoties apstākļu sakritībai viņu pansijā dzīvo trūcīgs, jauns mākslinieks Pūpēdītis, kurš tad arī kļūst par vecmeitu rūpju objektu. Šīs rūpes un pārspīlētā mātišķā mīlestība aiziet tik tālu, ka nabaga jaunais mākslinieks gandrīz jau vairs nav sava likteņa noteicējs. Tai pašā laikā, ielas pretējā pusē dzīvo divas māsas, kuru dzīves līkloči arī vijušies tā, ka abas palikušas vecās meitās, kuras par savu rūpju objektu izvēlējušās pieņemto audžu meitu Renāti. Un kā jau skaistās pasakās – kur jauni cilvēki, tur mīlestība, it sevišķi, ja dzīvokļu logi ir tieši pretī viens otram… Vai mīlas ceļš būs gluds, jeb arī kaisīts ar ērkšķiem? Vai abi jaunieši vecmeitas apvienos lielā, laimīgā ģimenē, vai divās karojošās nometnēs, skatītāji varēs uzzināt izrādē "Septiņas vecmeitas".

Izrādē skanēs Elgas Īgenbergas mūzika ar Arnolda Auziņa dziesmu tekstiem. Režisors Ivars Lūsis.

Biļešu cenas 7, 8, 9, 10 EUR.

Ogres kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 6. novembris, plkst. 19:00

Koncertprogramma "Es savai tēvzemei"

Šogad svētku noskaņās lepni un skanīgi kopīgi izdziedāsim Latvijas mīlestības dziesmas pāri laikiem un novadiem – dziesmas par Latgali, Kurzemi, Vidzemi un Zemgali, par Daugavu, Gauju, Ventu, Lielupi, Abavu, par jūru un ezeriem, par pilsētām, mājām un Dzimteni, par visu to, ar ko jūtamies patiesi lepni un bagāti, apzinoties savu esību un piederību Latvijai. Tā būs emocionāli skaista un muzikāli neaizmirstama satikšanās ar lieliskajiem dziedātājiem Andri Ērgli, Viktoru Lapčenoku, Antru Stafecku, Daini Skuteli, Anmary, Normundu Zušu, Oranžā kora meitenēm Anitu Levšu, Olgu Stupiņu, Intu Ļaksu un Jubilejas orķestri Jāņa Strazda vadībā.

Biļešu cenas 10, 12, 15, 18 EUR.

Ogres kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 13. novembris, plkst. 19:00

Jauna koncertprogramma ES SAVAI TĒVZEMEI

Šogad svētku noskaņās lepni un skanīgi kopīgi izdziedāsim Latvijas mīlestības dziesmas pāri laikiem un novadiem – dziesmas par Latgali, Kurzemi, Vidzemi un Zemgali, par Daugavu, Gauju, Ventu, Lielupi, Abavu, par jūru un ezeriem, par pilsētām, mājām un Dzimteni, par visu to, ar ko jūtamies patiesi lepni un bagāti, apzinoties savu esību un piederību Latvijai. Tā būs emocionāli skaista un muzikāli neaizmirstama satikšanās ar lieliskajiem dziedātājiem Andri Ērgli, Viktoru Lapčenoku, Antru Stafecku, Daini Skuteli, Anmary, Normundu Zušu, Oranžā kora meitenēm Anitu Levšu, Olgu Stupiņu, Intu Ļaksu un Jubilejas orķestri Jāņa Strazda vadībā.

Biļešu cena: € 5; 6; 7; 10

Ogres kultūras centra Lielā zālePirmdiena, 23. novembris, plkst. 19:00

Grupas "Big Al & The Jokers" koncerts

Grupas “Big Al &The Jokers” rudens koncertu tūre Latvijā.
“Big Al &The Jokers” ir deviņi atraktīvi mūziķi, viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko swing, rhythm’n’blues, rock’n’roll skaņdarbu interpretācijas.

Biļešu cenas 5, 6, 7, 10 EUR