Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleŠodien, plkst. 16:00

Koncertizrāde ģimenēm Brīnumskapja Dziesmubildes Ziemassvētkos.

Vai zināji, ka katrai dziesmai ir sava bilde? Kā skanīga Ziemassvētku kartiņa, kas salocīta stāv uz apsveikumu galda visu svētku laiku, nedzirdami dungojot kādu skaistu melodiju.
Nu arī Brīnumskapis savas dziesmas ir uzzīmējis. Tās ir skanošās bildes! Redzi un dzirdi, kur lāči miegā un irbes sniegā, vientuļš mēness tievā diegā…. Galvenie dziesmu gleznotāji noķellējušies līdz matu galiņiem gatavi jaunajai programmai. Tur arī viņš - Kaķītis Laķītis, kurš iededz koncerta svecītes, lai labāk redz skaisto Malvīni, mūzikas skolotāju Andri un Komponistu. Turpat arī trakulīgie Tantiņš un Rasiņš, kas ar zilimelnām negaisa mākoņa krāsām apzīmējuši Brīnumskapja bungas un deju skolotāja Kode, kas to vien dzied, “ja varētu būt putniņš”…. Tā arī šajos Ziemassvētkos - Brīnumskapī katrs savu dzīvi dzīvo.

Biļetes EUR 10, 12, 15
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePirmdiena, 5. decembris, plkst. 19:00

Humora izrāde "MADE IN LATVIJA"

Latvijas Dzimšanas dienai par godu un mums visiem par prieku ir tapusi jauna humoristiska izrāde, kurā piedalās labākie humora profesionāļi no Latvijas teātriem.

Izrādē lomas atveido Ivars Kļavinskis – Nacionālā teātra anekdošu speciālists un komiķis, Mārtiņš Brūveris - Nacionālā teātra aktieris, kas apveltīts ar izcilu spēju atdarināt dažādus personāžus un to muzikālos priekšnesumus, Marģers Eglinskis – izcils komiķis un dziedātājs no Liepājas teātra, Kristians Kareļins – jaunais, bet jau iemīļotais Nacionālā teātra aktieris, Aija Dzērve – Dailes teātra šarmantā aktrise un Nacionālā teātra lielākais joku “plēsējs” – Mārtiņš Egliens.

"Made in Latvija" – ir humora izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti un dziesmu parodijas, viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un ... “savārījuši”.

Biļetes EUR 7, 10, 12, 15
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Ogres novada Kultūras centra Mazā zāleTrešdiena, 14. decembris, plkst. 19:00

KONCERTPROGRAMMA IZSTĀDES GLEZNIŅAS

2016. gadā aprit apaļa jubileja – 150 gadi – kopš ir dzimis gleznotājs Janis Rozentāls.
Koncertprogramma ir veltīta šī latviešu nacionālās glezniecības izcilnieka piemiņai, tā rosina dialogu ar viņa mantojumu. Koncerta forma ir multimediāls darbs – Rozentāla gleznu projekcijas un to muzikāla interpretācija. Koncertprogrammas nosaukums “Izstādes glezniņas” ir parafrāze par Modesta Musorgska labi pazīstamo klavieru ciklu “Izstādes gleznas”, un tas liek domāt par līdzīgu pieeju, kur dominē skaņu un vizuālo tēlu saspēle. Jaņa Rozentāla mantojums ir nepārejoša vērtība, mūzika iezīmē jaunas dimensijas un padara šo mākslas mantojumu neaizmirstamu.

Biļetes cena EUR 12.00 - klausītāju vietas pie galdiņiem, cenā glāze vīna vai sulas, EUR 10.00 - klausītāju vietas rindās zāles beigās
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Lielvārdes kultūras nams „LIELVĀRDE”Trešdiena, 21. decembris, plkst. 19:00

koncertprogramma TEV TUVUMĀ.

Koncertiem aktīvi gatavojas mūziķu apvienība "Tev tuvumā". Šogad pamatsolistu statusā Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, un kāds no īpašais viesis - Ģirts Ķesteris. Uz skatuves kāps arī grupa "Putnu Balle", Agate Ozoliņa /čells/, Jānis Miltiņš /klavieres/, Valters Sprūdžs /bass/ un Kaspars Kurdeko /sitamie intrsumenti/.

Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi turpinās sadarbību projektā "Tev tuvumā" un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā!
Projekts "Tev tuvumā" un Latvijas dievnamos izpildīs Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā, kā arī speciāli projektam radītas Marta Kristiāna Kalniņa dziesmas.

Biļetes EUR 10, 12
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Ikšķiles Svētā Meinarda Ev. Luteriskā baznīcaCeturtdiena, 22. decembris, plkst. 18:00

Sergejs Jēgers un Ieva Kerēvica Ziemassvētku koncertprogrammā “Debess dārzos”

oncerta programmā savīsies akadēmiskās mūzikas smalkās līnijas ar džeza temperamentu, skanēs gan mums visiem tik mīļās, gan ne tik bieži dzirdētās latviešu komponistu Jāņa Lūsēna, Riharda Dubras un Madara Kalniņa kompozīcijas, taču par īpaši emocionālu mirkli solās kļūt pašas Ievas Kerēvicas sakomponētā dziesma ar Kārļa Skalbes vārdiem „Ziemassvētku roze”, kas ļaus klausītājiem atkal un atkal no jauna izjust īstu brīnumu un kas kļuvusi par pamatu šai Ziemassvētku programmai.
Ievas un Sergeja sniegumu akustiski papildinās Romāns Vendiņš (piano), Norberts Skraucis (kontrabass) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra)

Biļetes EUR 15
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePirmdiena, 26. decembris, plkst. 16:00

Muzikāla pasaka KRAUKŠĶĪTIS

Izrādes laikā skatītāji dodas aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsēnus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus.

Muzikālās pasakas «Kraukšķītis» autori ir Margarita Stāraste, Niks Matvejevs un Marats Samauskis, bet jaunā iestudējuma režisors – Ivars Lūsis.

Lomās darbojas Miks Galvanovskis, Pēteris Šogolovs, Zigurds Neimanis, Dace Makovska, Raimonda Vazdika, Sandis Bergholds, Madara Celma un Latvijas Jaunatnes teātra Bērnu un jauniešu studijas audzēkņi.

Horeogrāfe Lilija Lipore, vokālā pedagoģe Madara Celma, kostīmu māksliniece Jūlija Ļaha.

Biļetes EUR 5, 7, 10
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Ogres Sv. Meinarda Romas Katoļu baznīcaPirmdiena, 26. decembris, plkst. 20:00

IGO Ziemassvētku koncerts "Vējš sola lapai debesis"

Igo jaunākā Ziemassvētku koncertprogramma "Vējš sola lapai debesis" tapusi sadarbībā ar komponistu Jāni Strazdu, iekļaujot gan visiem zināmas Ziemassvētku kompozīcijas, gan jaunradītus skaņdarbus. Koncertā skanēs dziesmas, ko Igo ieskaņojis, domājot par Ziemassvētku laiku, skaņdarbi no Igo zelta repertuāra, kopdarbi ar Jāni Strazdu un arī pasaules mūzikas klasika.

Īpašu noskaņu koncertam radīs Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķe Marta Kauliņa ar sitaminstrumentiem.

Biļetes EUR 10
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

 

Ogrenet