Ogres Vēstures un mākslas muzejsPiektdiena, 5. oktobris, plkst. 17:31

Mākslas izstāde LĪVZEME

Izstāde apskatāma līdz 4. novembrim.

Līvu krastā viesojušies un strādājuši mākslinieki no Igaunijas, Somijas, Lietuvas, Dienvidkorejas, Ungārijas un Latvijas dažādām vietām, mākslas darbos atainojot, "Līvu krasta" portretu. Tā ir mākslinieciski subjektīva, mūsdienīga liecība, kas reizē aktualizē dažādu tautu interesi vienam par otru un radošo sadarbību.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā.
Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontos Facebook.com un Twitter.com.
Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.
Pārzinis: Ogres novada pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, LV – 5001, tālrunis 65071161, e-pasts: ogredome@ogresnovads.lv.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 5. oktobris, plkst. 19:00

DRAUGS, NEJAUTĀ. ALFREDS VINTERS

Dziesmu stāsts 30. gadu kabarē stilā.
Dzīvespriecīga bohēma un saldsērīga vientulība, nevainīgs flirts un kvēla ilgošanās, akla mīla un skarba šķiršanās, niekošanās un sirdsēsti, bet līdztekus tam kā sudrabota stīga – savas tēvzemes mīlestība. Par to savās dziesmās stāsta leģendārais mūziķis, dzejnieks un komponists Alfrēds Vinters, kuram šoruden apritēs 110 gadu.

Un to visu ar glanci, asprātību un šarmu 30.gadu kabarē stilā veidotajā dziesmu stāstā “DRAUGS, NEJAUTĀ. ALFRĒDS VINTERS” izdzied un izdejo brīnišķīgi dziedātāji, dejotāji un aktieri – Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Rihards Lepers, Annija Putniņa, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Ieva Kemlere, Rolands Šteinbergs, bet izspēlē vislabāko muzikantu kapela – Mārcis Auziņš, Rūdolfs Dankfelds, Kristaps Vanadziņš, Dāvis Jurka un Staņislavs Judins.

Režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe Ieva Kemlere, muzikālais aranžētājs Mārcis Auziņš, scenogrāfs un gaismu mākslinieks Egila Kupčs, tērpu māksliniece Ilze Kaša.

Biļešu cenas: 12, 15, 18, 20 EUR

Aicinām biļetes iegāties savlaicīgi, jo, koncertiem tuvojoties, tās kļūs dārgākas.

Lasiet vēl »

OgrePiektdiena, 5. oktobris, plkst. 19:00

PIEDZĪVOJUMU NAKTS PASĀKUMS “MILŽU PĒDĀS”

Biedrība "Dzīvā Ideja" sadarbībā ar Ogres Centrālo bibliotēku un Ogres novada atbalstu 5. oktobrī Ogres pilsētā un tās apkārtnē no plkst. 19.00 līdz apmēram 3.30 organizē piedzīvojumu nakts pasākumu "Milžu pēdās". Starts Ogres Centrālās bibliotēkas laukumā.

Ja vēlies kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem forši, jautri pavadīt laiku piektdienas vakarā, tad šis pasākums ir tieši Tev!

Veido komandu (4 dalībnieki) un piesakies: ej.uz/pamilzupedam

Pasākums “Milžu pēdās” ir piedzīvojumu sacensības - aktivitātes pilsētas teritorijā un ārpus tās, kurā ir izvietoti kontrolpunkti. Sacensības tiek organizētas par godu Latvijas simtgadei un Ogres pilsētas 90 gadu jubilejai, iepazīstot Ogres pilsētas un ārpus tās teritoriju.

Atšķirībā no klasiskajām orientēšanās sacensībām, piedzīvojumu sacensību uzvarētājus vērtē pēc kontrolpunktos iegūtajiem rezultātiem. Distancē izpildītais laiks netiek ņemts vērā, bet ir jāiekļaujas noteiktā laika limitā.

Vairāk informācijas un pasākuma nolikums:
http://ogresnovads.lv/lat/kultura/zinas__jaunumi/…

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā.

 

Ogrenet