LēdmaneOtrdiena, 1. oktobris, plkst. 11:30

Starptautiskā veco ļaužu diena "Dzīv'sudraba rotā"

Ogres Mūzikas skolaOtrdiena, 1. oktobris, plkst. 15:00

Pianista Kārļa Gunāra Tirzīša koncerts

Kārlis ir Ogres Mūzikas skolas bijušais audzēknis un tas vēl vairāk dara lepnus, ka mūsu audzēkņi var tālu tikt un daudz sasniegt mūzikas pasaulē.

Kārlis Gunārs Tirzītis ir latviešu pianists, dzimis 1996. gada 20. aprīlī. Pirmās klavieru stundas viņš apguva 4 gadu vecumā pie skolotājām Felicitas Šnē un Ogres Mūzikas skolā pie skolotājas Guntas Trasūnes. Vēlāk turpināja mācības pie skolotājas Leldes Paulas Emīla Dārziņa mūzikas skolā, kuru viņš absolvēja 2015. gadā. Mācījās JVLMA Arņa Zandmaņa klasē līdz 2018.gadam. Tagad Kārlis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas students Venta Zilberta klasē.

Ar panākumiem piedalījies vairākos starptautiskos konkursos Latvijā un ārzemēs, laureāts Lionas Starptautiskajā pianistu konkursā, ieguva 1. vietu Jūrmalas Starptautiskajā pianistu konkursā, 2.vietu Ineses Galantes talantu konkursā Rīgā un Grand Prix “Musical de France” konkursā Parīzē, kā arī saņēmis godalgotas vietas vairākos valsts konkursos jaunajiem pianistiem. Piedalījies meistarklasēs pie starptautiski atzītiem pedagogiem kā Vsevoloda Dvorkina, Reiņa Zariņa, Konstantīna Lifšica, Dinas Yoffes, Dominika Merlē, Greiema Skota, Diānas Ketleres un citiem. Regulāri piedalās Siguldas latviešu jauno mūziķu meistarklasēs un Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklasēs, kā arī piedalījies Mozarteum vasaras akadēmijā, Zalcburgā un Prāgas Musicus Olympicus meistarklasēs.

Kārlis Gunārs Tirzītis bieži uzstājas Latvijā, kur sniedz solo koncertus, kā arī ir uzstājies ar kameransambļiem koncertos un festivālos, tai skaitā Madonas latviešu mūzikas festivālā, Incorpore festivālā Tallinā un sniedzis koncertus ASV kopā ar klarnetistu H. Klipu K.Lesiņa balvas ietvaros. Kārlis arī ir uzstājies koncertos ASV, Itālijā, Lietuvā, Igaunijā un Čehijā un spēlējis ar West Bohemian Simfonisko orķestri Karlsbādenā, Emīla Dārziņa Mūzikas skolas simfonisko orķestri un Vidzemes kamerorķestri diriģenta Andra Vecumnieka vadībā.

Meņģeles Tautas namsTrešdiena, 2. oktobris, plkst. 11:00

Zīmēšana ar šujmašīnu

Pateicoties jauno inženiertehnoloģiju iespējām, mašīnizšūšana ir ieguvusi plašu popularitāti mūsdienu pasaulē.

Projekta “Izglītojies un radi savam novadam” ietvaros tiks organizētas trīs “Zīmēšana ar šujmašīnu” meistarklases:
Meņģelē - 2. oktobrī plkst. 11.00;
Taurupē - 10.oktobrī plkst. 13.00;
Ciemupē - 7.novembrī plkst. 18.00.

Nodarbības laikā dalībnieki apgūs mašīnizšūšanas pamatus un prasmes. Pateicoties jauno tehnoloģiju iespējām - pielāgotām šujmašīnu ķepiņām, ikviens varēs izmēģināt savas spējas, brīvi un radoši darboties ar zīmējumu, adatu un diegu uz auduma.

Meistarklases vadīs modes dizainere Ilze Mendziņa, kurai modes nozarē ir vairāk kā 25 gadu pieredze. Dalībniekus sagaida iespēja ar radošu aktivitāšu palīdzību uz brīdi aizmirst ikdienišķās rūpes, satiekot jaunus domu biedrus, apgūt jaunas iemaņas un prasmes, kā arī apmainīties pieredzē.

Esat laipni gaidīti uz meistarklasēm Meņģelē, Taurupē un Ciemupē.

Ieeja bez maksas.

Meistarklases tiek organizētas ar Ogres novada pašvaldības atbalstu projektu konkursa “R.A.D.I – Ogres novadam” ietvaros.

Ogresgala Tautas nams, Lielā zāleTrešdiena, 2. oktobris, plkst. 19:00

Filma "Spiegs, kurš mans tēvs"

Biļetes Eur 4, Eur 3 ar Ogres novadnieka karti/aplikācijas kodu, Ģimenes 3+ karti vai pensionāru apliecību.

Džungļu parksCeturtdiena, 3. oktobris, plkst. 14:00

Mazdnodrošinātām/tūcīgām ģimenēm iespēja bezmaksas apmeklēt Džungļu parka atrakcijas

3. oktobrī, maznodrošinātajām un trūcīgajām ģimenēm ir iespēja bez maksas apmeklēt Džungļu parku!

Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Brīvības iela 36, OgreCeturtdiena, 3. oktobris, plkst. 18:30

Filma "Spiegs, kurš mans tēvs", tikšanās ar filmas režisoru

3. oktobrī plkst. 18:30 Ogres Vēstures un mākslas muzejā filma "Spiegs, kurš mans tēvs" un tikšanās režisoru Gintu Grūbi.

Filma ir personisks stāsts par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem. 1978. gadā Ieva kā studente viesojās ASV pie tēva Imanta Lešinska, kurš tobrīd strādāja PSRS diplomātiskajā misijā ANO, nolēma pārbēgt ASV pusē un šo piedāvājumu izteica arī savai meitai. Ģimenei tika piešķirtas jaunas personu identitātes un piedāvāts sākt dzīvi kā citiem cilvēkiem. 80-to gadu vidū pēc tam, kad Imants Lešinskis bija publiski nācis klajā ar VDK darbību Latvijā izgaismojošiem faktiem, viņš nenoskaidrotos apstākļos nomira.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 18. septembra. Biļetes iespējams iegādāties muzeja kasēs, cena - 2 eiro. Biļešu skaits ierobežots.

Ciemupes Tautas namsCeturtdiena, 3. oktobris, plkst. 19:00

Dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu"

Filma ir mūziķa, grupas “Prāta Vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu”. Tas ir stāsts par viņa draugu, latvieti Guntaru Kļaviņu, par dimantu biznesa aizkulisēm, tā spozmi un baisumu, un par īstu draudzību.

Filma stāsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.

“Ceru, ka ar šo filmu man un lieliskajai komandai būs izdevies nodot skatītājiem kaut nelielu daļu no savas dzīves piedzīvojumiem, tāpat ļaut aizdomāties par tādām lietām kā īsta draudzība, nauda, dimanti un to abstraktā spozme, dzīves jēgas meklējumi un vienkāršais cilvēks, kurš mēģina tajā visā atrast patieso sevi,” par filmu stāsta režisors Kaspars Roga.

Filmā izmantotais paņēmiens ir tuvs mākslas kino žanram un skatītājs praktiski nejutīs operatora klātbūtni, ļaujot pilnībā nodoties piedzīvojuma garšai un drāmai, kas risinās Kauliņa dzīvē. Līdz šim dimantu pasaule bijusi diezgan slēgta filmēšanas grupām, tomēr Kaspara Rogas draudzība ar Guntaru būs caurlaide uz līdz šim neredzētām lietām. Kaspars nav nejaušs stāsta varonis. Viņš vedīs mūs piedzīvojumā labi pazīstot Guntaru un, savulaik, piesaistot daudzus dimanta biznesa finansētājus Latvijā. Diemžēl viņi visi savu naudu ir pazaudējuši. Arī Kaspars. Taču šis stāsts nebūs par naudu, bet par draudzību un lietām, kas ir daudz vērtīgākas par to, ko varam nopirkt veikalā.

Ieeja 3 EUR.

Lēdmanes tautas namsPiektdiena, 4. oktobris, plkst. 19:00

Spēlfilma "Tur"

Filma “Tur” ir mūsdienu tehnoloģijās balstīts stāsts par mīlestību bez robežām. Galvenās varones Gundegas mīļotais ir gājis bojā. Viņa, būdama informācijas tehnoloģiju speciāliste, izmisumā rada mākslīgo intelektu ar apziņu, kas pārņem viņas bojā gājušā drauga personību un turpina attiecības ar Gundegu. Tas rada virkni sarežģījumu, un Gundegai nākas atbildēt uz vairākiem lieliem jautājumiem.

Maksa: 3 EUR

Suntažu pagastsSestdiena, 5. oktobris, plkst. 09:00

Rudens tirgus un balle

Rudens gadatirgus no plkst. 9.00 līdz 13.00. Tirgošanās pēc vispārējiem tirgus noteikumiem. Pieteikties pa tālr. 29217856, 65037246 (Dzidra).

Plkst. 20.00 Rudens balle ar grupu “Pieci Jāņi”. Galdiņu un vietu iepriekšpieteikšana un izpirkšana līdz 02.10.19. Ieeja 7 EUR. Tālr. 29217856, 65037246 (Dzidra).

Lāčplēša laukums, LielvārdeSestdiena, 5. oktobris, plkst. 10:00

Rudens ražas tirdziņš

Acināti piedalīties amatnieki, rokdarbu meistari ar saviem darinājumiem, mājražotāji.
Pieteikšanās līdz 30. septembra plkst. 17.00.

Aderkašu kapos, Taurupes pagastsSestdiena, 5. oktobris, plkst. 18:00

Svecīšu vakars

Krapes muižas parkāSvētdiena, 6. oktobris, plkst. 10:00

Putnu barotavu darbnīca un putnu vērošanas pastaiga

6.oktobrī plkst.10.00 Krapes muižas parkā putnu barotavu darbnīca un putnu vērošanas pastaiga.

Būs sagatavoti materiāli, lai varētu izgatavot vislabāko putnu barotavu, ko novietot savā dārzā vai pagalmā!
Ekskursija un būrīšu kontrole no plkst. 10.00 – 11.00.
Darbošanās no plkst. 11.00 – 13.00.
Ekskursiju un darbnīcu vadīs Imants Jakovļevs.

Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs. Uz vietas būs iespējams baudīt siltu teju, kā arī uzcept līdzi paņemtās desiņas vai pašu sarūpētās maizītes.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un bildes tiks ievietotas sociālajos tīklos.

Papildus informācija pie Imanta Jakovļeva: 29804386

Pasākumu atbalsta: www.putnudienas.lv Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Birdlife International, Dabas aizsardzības pārvales, Krapes Tautas nams un Latvijas Vides Aizsardzības fonds

Lielvārdes pamatskolas aktu zāleOtrdiena, 8. oktobris, plkst. 19:15

Vingrošanas nodarbības "BODY AND MIND"

Maksa: Bez maksas

Taurupes Tautas namsCeturtdiena, 10. oktobris, plkst. 13:00

Zīmēšana ar šujmašīnu

Pateicoties jauno inženiertehnoloģiju iespējām, mašīnizšūšana ir ieguvusi plašu popularitāti mūsdienu pasaulē.

Projekta “Izglītojies un radi savam novadam” ietvaros tiks organizētas trīs “Zīmēšana ar šujmašīnu” meistarklases:
· Meņģelē - 2. oktobrī plkst. 11.00;
· Taurupē - 10. oktobrī plkst. 13.00;
· Ciemupē - 7. novembrī plkst. 18.00.

Nodarbības laikā dalībnieki apgūs mašīnizšūšanas pamatus un prasmes. Pateicoties jauno tehnoloģiju iespējām - pielāgotām šujmašīnu ķepiņām, ikviens varēs izmēģināt savas spējas, brīvi un radoši darboties ar zīmējumu, adatu un diegu uz auduma.

Meistarklases vadīs modes dizainere Ilze Mendziņa, kurai modes nozarē ir vairāk kā 25 gadu pieredze. Dalībniekus sagaida iespēja ar radošu aktivitāšu palīdzību uz brīdi aizmirst ikdienišķās rūpes, satiekot jaunus domu biedrus, apgūt jaunas iemaņas un prasmes, kā arī apmainīties pieredzē.

Esat laipni gaidīti uz meistarklasēm Meņģelē, Taurupē un Ciemupē.

Ieeja bez maksas.

Meistarklases tiek organizētas ar Ogres novada pašvaldības atbalstu projektu konkursa “R.A.D.I – Ogres novadam” ietvaros.

Lielvārdes sociālajā dienas aprūpes centrsCeturtdiena, 10. oktobris, plkst. 18:00

Uztura terapija gremošanas trakta slimību gadījumā

Maksa: Bez maksas
Piesakies bezmaksas nodarbībai!

Lēdmanes tautas namsPiektdiena, 11. oktobris, plkst. 18:00

Ineses Bebres foto izstādes atklāšana "Visskaistākais gadalaiks ir mīlestība"

Par muzikālo noformējumu rūpēsies Raitis Lapacinskis.

Ķeguma Tautas namsPiektdiena, 11. oktobris, plkst. 19:00

Komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde “Humors pa latviski”

M.Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem vietējās komēdijas scēnas pārstāvjiem, kurš nemitīgi izklaidē skatītājus visā Latvijā. Autora iepriekšējo soloizrādi “Stand-up izrāde latviešu valodā” apmeklējuši vairāk nekā 4000 pozitīvu lādiņu guvuši skatītāji.

Ieejas maksa 2 eiro.

Ogres novada Kultūras centrsPiektdiena, 11. oktobris, plkst. 19:00

Atvērto durvju diena Ogres novada Kultūras centrā

Atjaunotā LIELĀ ZĀLE laika ritējumā
LIELĀS ZĀLES rekonstrukcija, dokumentālie kadri (time-laps)

LIELĀS ZĀLES 2. stāva vestibils
Kafejnīca
DŽEZA MŪZIKA, MĀKSLA UN MĒMAIS KINO
V.Mihalovska fotogrāfiju izstāde ATMODAS LAIKS

MAZĀ ZĀLE
Kinohronikas par Ogri:
RŪPNIECĪBA
KULTŪRA, KŪRORTS, ATMODA

MAZĀS ZĀLES vestibils
Ogres Vēstures un mākslas muzeja izstāde “Filmas, kas radušās Ogrē”

DEJU ZĀLES vestibils
Projekts FOTO SESTDIENA OGRĒ

OGRES TEĀTRA TELPA
Ogres teātris kino kadros

MĀKSLAS ZONA
Disko


Ekskursijas NEREDZAMAIS KULTŪRAS CENTRS
ONKC kolektīvu stāsti
Grāmatu iela

Durvis atvērtas
Ieeja bez maksas

Ogresgala kapiSestdiena, 12. oktobris, plkst. 15:00

Svecīšu vakars

Mazozolu pamatskolaSestdiena, 12. oktobris, plkst. 16:00

Mazozolu pamatskolas 5. salidojums

Mazozolu skola aicina savus, kā arī bijušos Oškalna un Vecogres skolu darbiniekus un absolventus uz skolas 145 gadu jubilejas salidojumu 12. oktobrī.

Salidojuma programma:
Plkst.16.00 – 18.00 pulcēšanās, reģistrēšanās un skolas muzeja apmeklējums;
Plkst.18.00 svinīgais pasākums skolas zālē, fotografēšanās, skolas apskate, sarunas, iestiprināšanās;
Plkst.20.00 saviesīgā daļa ar dejošanu un dziedāšanu Pētera Leiboma muzikālajā aizgādībā.

Dalības maksa 5 eiro, omulībai – groziņš.

Meņģeles kapsētāSestdiena, 12. oktobris, plkst. 18:00

Svecīšu vakars

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSestdiena, 12. oktobris, plkst. 19:00

Koncerts "Dzīve kā kino. Kino kā dzīve"

Biļešu cenas € 18,00, € 15,00 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu (tikai kasēs), € 15,00 biļete personai ratiņkrēslā. Atlaides ar Ogres novadnieka karti var saņemt tikai pērkot biļetes kasēs.
Pirkt biļeti

Koncertā piedalās: Andrejs Osokins (klavieres), Kristīne Balanas (vijole), Margarita Balanas (čells).

Pasaulē pieprasītākais latviešu pianists Andrejs Osokins, viena no visstraujāk plaukstošajiem talantiem uz pasaules skatuvēm, latviešu vijolniece Kristīne Balanas un viena no aizraujošākajām un daudzpusīgākajām šī laika māksliniecēm, latviešu čelliste Margarita Balanas.

Koncertā klausītājiem būs iespēja izdzīvot cilvēka mūžu dažādu valstu kino mūzikas stāstā – no šūpuļdziesmas caur mīlestību un nāvi līdz pat atdzimšanai. Franko Dzefirelli «Romeo un Džuljeta», Alfrēda Hičkoka «Psiho», Ingmara Bergmana «Mīklaini kā spogulī», Stenlija Kubrika «Berijs Lindons» un «Acis plaši aizvērtas», Andreja Tarkovska «Nostalģija», Žana Pjēra Ženē «Amēlija», Romāna Polaņska «Rozmarijas bērns», Leonīda Leimaņa «Pie bagātās kundzes», Deivida Linča «Tvinpīka», Stīvena Spīlberga «Žokļi» un citām. Tās būs Nino Rotas, Marģera Zariņa, Jana Tīrsena, Andželo Badalamenti, Džona Viljamsa, kā arī Johana Sebastiāna Baha, Ferenca Lista, Sergeja Prokofjeva un Kloda Debisī kompozīcijas īpaši koncertam izveidotās transkripcijās vijolei, čellam un klavierēm. Izcilo mūziķu sniegumu papildinās mākslinieka Jāņa Romanovska video projekcijas.

Čellistes Margaritas Balanas, vijolnieces Kristīnes Balanas un pianista Andreja Osokina radošā sadarbība aizsākusies studiju laikā Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Kopš tā laika mūziķi kopā uzstājušies dažādos projektos un sastāvos, bet Kino mūzikai veltītā programma būs trio pirmā koncertsērija Latvijā.

Koncerts piemērots visiem interesentiem.

Ķeguma Tautas namsSvētdiena, 13. oktobris, plkst. 13:00

Ķeipenes amatierteātra “Pūce” L. Stumbres lugas “Kalnu Tāle” pirmizrāde

13. oktobrī plkst.13.00 Ķeipenes amatierteātris “Pūce” ielūdz uz Leldes Stumbres lugas “Kalnu Tāle” pirmizrādi. Luga 2 cēlienos.

Kalnu Tāle ir apņēmīga sieviete, kura spītīgi cenšas noturēties savā mājā laukos, kur viņu atvedis no pilsētas viņas pēkšņi mirušais vīrs – lai gan visi, ģimene un draugi, domā, ka tas ir bezjēdzīgi.

Lomās:
Tāle Kalna – Inese Daugaviete
Linards (Tāles vīrs) – Māris Ozols
Alda (Tāles māsa) – Santa Kalniņa
Viktors (Aldas vīrs) – Jānis Antonovs
Tāles un Aldas māte – Svetlana Antonova
Vallija (tāles kaimiņiene) - Mirdza Ozola
Imanta – Sarmīte Mežapuķe
Bērni: Didzis – Verners Cilevičs, Zane – Gabriela Polenca, Baiba – Paula Ilva Upeniece.
Izrādes vadītāja – Inita Tobiase.
Režisore – Alda Račika.

Ieejas maksa 2 eiro.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 13. oktobris, plkst. 17:00

Latvijas Leļļu teātra izrāde "Naksitralliši"

Biļešu cenas € 7,00; € 5,00 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu (tikai kasēs).
Pirkt biļeti

Pie saldējuma kioska satiekas trīs dīvaini cilvēciņi – Uzrocis, Ķērpjbārdis un Puszābaks. Viņi mielojas ar saldējumu un ziņkārīgi cits citu uzlūko. Tas ir sākums draudzībai, kas būs stiprāka par ķildām, bailēm un grūtībām, ko Naksitrallīšiem nāksies pārvarēt, lai dabā atkal valdītu līdzsvars.

Izrāde ieguvusi “Spēlmaņu nakts 2017/2018” balvu kategorijā “Gada izrāde bērniem”!

Lomās:
Uzrocis – Miķelis Žideļūns
Puszābaks – Edgars Kaufelds
Ķērpjbārdis – Artūrs Putniņš
Režisore: Laura Čaupale
Mākslinieks: Edgars Valters
Leļļu māksliniece: Māra Liniņa
Scenogrāfs: Toms Grīnbergs
Mūzikas autori: Aija Pāsa, Pēteris Pāss

Izrādes ilgums: 1h 10min., 2 cēlieni.

Ieteicamais vecums: 3+ (biļete jāperk visiem skatītājiem, neatkarīgi no vecuma).

Atlaides ar Ogres novadnieka karti var saņemt tikai pērkot biļetes kasēs.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Ķeguma Dienas centrsOtrdiena, 15. oktobris, plkst. 12:00

Lekcija "Rūpes par sievietes veselību"

15. un 20.oktobrī Ķeguma dienas centrā notiks lekcija "Rūpes par sievietes veselību".

Lēdmanes tautas nams "Aivas"Otrdiena, 15. oktobris, plkst. 18:00

Jauno vecāku skola

Nodarbībās informatīvu un praktisku atbalstu sniegs Latvijas Dūlu apvienības speciālisti.

Pasākums bez maksas

LielvārdeOtrdiena, 15. oktobris, plkst. 18:00

"Bērnu emocionālā audzināšana" Lielvārdē

Datums: 15. oktobris 18.00
Norises vieta: Lielvārdes sociālājā dienas aprūpes centrā
Maksa: Bez maksas

Lēdmanes tautas nams “Aivas“Otrdiena, 15. oktobris, plkst. 18:00

Jauno vecāku skola

Maksa: Bez maksas
Nodarbībās informatīvu un praktisku atbalstu sniegs Latvijas Dūlu apvienības speciālisti.

Suntažu Kultūras namsTrešdiena, 16. oktobris, plkst. 14:15

Pilnmetrāžas filma "Zorjana Horobraja"

Režisores Elitas Kļaviņas pirmā pilnmetrāžas filma "Zorjana Horobraja" .

Dokumentāla filma. Stāsts par jaunu ģimeni mūsdienu Latvijā. Zorjana (krievu tautības) un Edgars (latvietis) ir jauns pāris no Latvijas laukiem. Septiņpadsmit gadu vecumā viņi kļūst par vecākiem savam pirmajam bērnam. Filma seko līdzi viņu dzīves stāstam divu gadu garumā no otrā bērniņa dzimšanas brīža. Zorjana Horobraja (atvasinot dzimtas vārdu un uzvārdu no senkrievu valodas - Ausma Drosmīgā) nonāk grūtas izvēles priekšā starp savas mātes ieaudzināto pārliecību par laukiem kā vienīgo ģimenei harmonisko dzimtas ligzdu un pilsētu ar tās pelņas un komforta iespējām. Šis stāsts rāda skaudru Latvijas sociālekonomiskās realitātes portretējumu, vienlaikus ļaujot skatītājam iegūt nepastarpinātas klātbūtnes iespaidu ļoti intīmai dzīvei.

Ieeja 2 EUR.

Suntažu Kultūras namsCeturtdiena, 17. oktobris, plkst. 10:00

Izrāde bērniem un vecākiem MĀJA ZEM VARAVĪKSNES

Režisors Armands Ekštets.

Ieeja 3 EUR

Lēdmanes tautas namsPiektdiena, 18. oktobris, plkst. 19:00

Dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu"

Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.

Līdz 12 gadiem neiesakām.

Maksa: 3 EUR; pensionāriem un skolēniem 2 EUR

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 18. oktobris, plkst. 19:00

Liepājas teātra viesizrāde "Nākamgad tai pašā laikā"

Režisors – Sergejs Ščipicins
Biļešu cenas € 15,00.

“Nākamgad tai pašā laikā” ir kanādiešu dramaturga B. Sleida populārākā luga, kas sarakstīta 1975. gadā, Liepājas teātrī tā jau reiz tikusi iestudēta (1991. gadā). Tas ir stāsts par vīrieti un sievieti – Džordžu un Dorisu, kuri, ieraugot viens otru, nespēj pretoties iekārei, par spīti tam, ka abi ir precējušies ar citiem cilvēkiem. Šī viena vakara sakars pāraug tikšanās reizēs 24 gadu garumā, kad abi, kā norunāts, tiekas reizi gadā – vienā un tajā pašā datumā, vienā un tajā pašā vietā – kādas nomaļas lauku viesnīcas numuriņā. Ļaujoties mīlestības piedzīvojumam un pārrunājot neskaitāmus jautājumus par dzīvi, bērnu audzināšanu, laulību un nāvi, abiem izdodas rast patiesu tuvību.

“Izdevusies profesionāli nevainojama un teju hrestomātiska melodrāma par sen aizgājušiem laikiem, taču bez mazākās naftalīna smakas vai uzspēlēta sentimenta. Liepājas teātra izrādē žanra maiņa panākta, sekojot klasiskiem principiem un ignorējot nievājošo nokrāsu, ko mūsdienās piešķir vārdam “melodrāma” / Vēsma Lēvalde/

Lomās:
Dorisa – Agnese Jēkabsone un Everita Pjata-Gertnere
Džordžs – Sandis Pēcis un Kaspars Kārkliņš
Scenogrāfs – Kristaps Kramiņš
Kostīmu māksliniece – Elīna Valdmane
Horeogrāfe – Liene Grava
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis
No angļu valodas tulkojis Raimonds Auškāps
Vokālā pedagoģe – Ieva Dreimane
Muzikālais vadītājs – Normunds Kalniņš
Izrādē aktieri dzied Džona Lenona, Nensijas Sinatras, Reja Čārlza, Džonija Reja, Merilinas Monro, Elvisa Preslija, Džūlijas Londonas, Endija Viljamsa, Dženisas Džoplinas, Frenka Sinatras, Adriāno Čelentāno, Šēras, Džanetes un grupas “Eagles” izpildītās dziesmas.

Teātris neiesaka iestudējumu skatītājiem līdz 14 gadu vecumam!

Izrāde 1 cēlienā
Izrādes ilgums 2 stundas 10 minūtes
Izrādē smēķē!

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Lauberes Kultūras namsSestdiena, 19. oktobris, plkst. 21:00

Rudens balle

Muzicēs Nakts Ekspresis.

Pieteikt vietu pie galdiņa un iegādāties ieejas biļeti līdz 16.oktobrim. Biļetes cena 5 EUR

Ogres novada Kultūras centra Lielā zāleSvētdiena, 20. oktobris, plkst. 17:00

Filmas "Ceļojums uz Ogri" pirmizrāde

Ciemupes Tautas namsPirmdiena, 21. oktobris, plkst. 09:00

Ķirbju un kabaču skaistumkonkurss

No 21. līdz 25.oktobrim ķirbju un kabaču skaistumkonkurss. Aicinām līdz 21.10. atnest savu dārza skaistuli!

Lielvārdes kultūras namā, Parka ielā 3Pirmdiena, 21. oktobris, plkst. 10:00

Donoru diena

21. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Lielvārdes kultūras namā, Parka ielā 3, notiks Donoru diena.

Pērn asins Latvijā tika ziedotas 52001 reizi, kas ir par 2297 donācijām vairāk nekā gadu iepriekš. Aizvadītajā gadā 21,3% jeb 6675 no donoru kopskaita, 31245 fiziskām personām, asinis ziedoja pirmo reizi. Pirmreizējā donora vidējais vecums ir 29,8 gadi, taču donora vidējais vecums pēdējo piecu gadu laikā palielinājies par pieciem gadiem, sasniedzot 36,9 gadu robežu, kas krietni neatpaliek no 2005. gada rādītājiem – 37 gadiem.

Lasiet vēl »

Ķeipenes pagastsTrešdiena, 23. oktobris, plkst. 10:00

Mobilā diagnostika

MFD Veselības grupa aicina veikt medicīniskos izmeklējumus ar mobilās diagnostikas palīdzību.

23. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Ķeipenē, Ziedu ielā 1 būs iespēja veikt šādus izmeklējumus:
Mamogrāfija
(ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli - BEZ MAKSAS)
ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR
bez nosūtījuma- 25 EUR.
Rentgens (plaušām, locītavām u.c.):
1 projekcija 9.00 EUR (ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams).
3D krūšu ultrasonogrāfija- 20 EUR.

PACIENTU PIEŅEMŠANA TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA: 25431313

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleTrešdiena, 23. oktobris, plkst. 19:00

Andra Gaujas spēlfilma "Nekas mūs neapturēt"

Kaisles drāma “Nekas mūs neapturēs” ir stāsts par harizmātisku personību — mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un nepilngadīgo meitu sadzīvot zem viena jumta.

Andra Gaujas jaunā filma ir provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē.

“Nekas mūs neapturēs” ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus, dažus no tiem arī Liepājā.

Scenārists un režisors: Andris Gauja.
Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova.
Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC.
Mākslinieks: Jurģis Krāsons

Biļetes 4 eiro, 3 eiro ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu.

Ogres Mūzikas skola, Brīvības iela 50, OgreCeturtdiena, 24. oktobris, plkst. 09:00

III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss „Sudraba flauta”

No 23. līdz 25. oktobrim Ogres Mūzikas skolā norisināsies III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss „Sudraba flauta”. Šajās dienās Ogre uzņems 73 dalībniekus no 42 skolām, kā arī to skolotājus, koncertmeistarus un konkursa žūriju.

Lasiet vēl »

Ogres Centrālā bibliotēka, Zvaigžņu iela 4, OgreCeturtdiena, 24. oktobris, plkst. 17:00

Tikšanās ar psihologu Raivi Bernānu

24.oktobrī plkst. 17:00 Ogres Centrālajā bibliotēkā (OCB) notiks tikšanās ar psihologu un filozofu Raivi Bernānu "Cilvēks rada visu pats savā dzīvē!".

Viņš ir praktisks dzīves skolotājs personībai, attiecībām, biznesam un veselībai.

Dalību pasākumā aicinām iepriekš pieteikt, zvanot: 65071948.

Laipni lūgti!

Ogres Teātra telpa, Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreCeturtdiena, 24. oktobris, plkst. 19:00

Dokumentālāi filma “Meklējot Mr. Kauliņu”

Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu.

Filmas garums: 1 st. 20 min.
Biļetes 4.00 un 3.00 eiro, “Biļešu paradīzes” tirdzniecības tīklā.

Līdz 12.gadu vecumam neiesakām.

Ciemupes Tautas namsCeturtdiena, 24. oktobris, plkst. 19:00

Filma "Oļegs"

Biļetes Eur 4, Eur 3 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu.

Režisora Jura Kursieša filma OĻEGS

Oļegs ir Latvijas nepilsonis, pēc profesijas miesnieks, kurš devies labākas dzīves meklējumos – strādāt gaļas kombinātā Beļģijā. Pavisam drīz galvenais varonis nokļūst bezcerīgā situācijā, jo viņa dzīvi sāk kontrolēt poļu noziedznieku banda.

Līdz 12 g.v. – neiesakām.

Lielvārdes sociālais dienas aprūpes centrsPiektdiena, 25. oktobris, plkst. 12:00

Tikšanās ar vēsturisko romānu autoru Jāni Lejiņu

Maksa: Bez maksas
Lielvārdes pilsētas bibliotēka aicina uz tikšanos ar vēsturisko romānu autoru Jāni Lejiņu.

Lielvārdes Dienas centrsPiektdiena, 25. oktobris, plkst. 17:30

Stāsts par ceļojumu uz Maroku

Iespēja dzirdēt Agra un Ināras Liepiņu stāstu par ceļojumu uz Maroku.

Madlienas pagastsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 00:00

Svecīšu vakars

Ogres Basketbola skolaSestdiena, 26. oktobris, plkst. 08:30

“Vingro vesels Ogrē” - pilates

Šoreiz pasākums “Vingro vesels Ogrē” veltīts vingrošanas sistēmai Pilates.

Pilates ir vingrošanas sistēma, kura īpaši uzmanību pievērš mugurkaula veselībai, tam svarīgo dziļo muskuļu struktūru spēka un izturības attīstībai. Lielākā daļa vingrinājumu tiek izpildīti horizontālā stāvoklī, tā nodrošinot proporcionālu spēku sadalījumu visā ķermenī, pasargājot no iespējamām traumām.

Vingrinājumu izpilde var notikt bez speciāla aprīkojuma, tomēr nodarbības iespējams dažādot, izmantojot dažādā lieluma bumbas, pretestības gumijas, Pilates riņķi vai rullīti. Tajā pašā laikā šī vingrošanas sistēma sniedz fizisko un emocionālo līdzsvarotību un možumu. Pasākumā būs iespēja izmēģināt un izbaudīt dažādu skolu/pieeju Pilates profesionālu treneru vadībā.

Dalība pasākumā bez maksas. OBLIGĀTA pieteikšanās oveseliba@ogresnovads.lv. Ja nepieciešams vingrošanas paklājiņš, piesaki pieteikumā.

“Vingro vesels Ogrē” programma
Lielā zāle
8.30 Michael King Pilates vadīs Judīte Stāvus (Oveselība)
9.30 Lolit`s Legasy pilates metodes vidēja līmeņa nodarbību vadīs Līga Kalniņa (Daba Yoga studija Ķīpsalā)
10.30 Pilates ar mazo inventāru (mazās bumbas) vadīs Linna Ostrovska (piyo studio pilates & yoga by Linna Ostrovska)
11.30 Michael King Spirales pilates vadīs Zigismunds Āboliņš (sporta klubs Centrs un Latvijas bodyART skola)

Mazā zāle
9.30 nodarbība kopā ar fizioterapeitu Kristapu Dvēselīti
10.30 un 11.30 pilates ar lielajām bumbām vadīs Līga Kalniņa

Nāc un piedalies!

Informāciju sagatavoja Oveselība

Ogres novads, Ogres upeSestdiena, 26. oktobris, plkst. 11:00

Airēšanās sacensības

Piesakoties līdz 25. oktobrim, dalības maksa 3 EUR.
Sacensību dienā - 5 EUR. Ogres novada iedzīvotājiem bezmaksas.
Apraksts

Ogres novada pašvaldības projektu konkursā “R.A.D.I. – Ogres novadam” pašvaldības līdzfinansētais ūdenstūrisma pasākums notiks 26. oktobrī.

Starts 50 km maratonam – pie Kokneses šosejas tilta, savukārt 12 km distance, kas ieteicama iesācējiem, veterāniem, lēnajiem peldlīdzekļiem un vienkārši dabas baudītājiem, sāksies Ogresgala pludmalē. Finišs Ogrē pie Līkā tilta.

Programma.
Līdz 11.00 reģistrācija, iesildīšanās
11.00 starts maratonam
14.00 starts pusmaratonam
16.00 – 17.00 eskimosu apgrieziena sacensības; bērnu starti; uzvarētāju apbalvošana.

Pasākuma programma un nolikums: www.udensturisms.lv.

Sacensības organizē un vada biedrība “Staburaga bērni” sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību. Informācija un pieteikšanās pa tālruni 29669185 vai e-pastu gundars.patmalnieks@inbox.lv.

Iepriekšējā pieteikšanās e-pastā: gundars.patmalnieks@inbox.lv līdz 25. oktobrim.

Madlienas bibliotēkaSestdiena, 26. oktobris, plkst. 12:00

Tikšanās ar psihoterapeiti un TV šovu vadītāju Ainu Poišu

Ieeja bez maksas.

Pasākums tiek organizēts pasākumu cikla "Dzīvā bibliotēka" ietvaros, kuros interesenti tiek iepazīstināti ar interesantām personībām, par kurām nav uzrakstītas biogrāfiskas grāmatas. Būs iespēja iesaistīties sarunās un uzdot jautājumus.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Brīvības iela 36, OgreSestdiena, 26. oktobris, plkst. 12:00

Muzejā Ogres foto kluba 50 gadu jubilejas izstāde

26. oktobrī plkst. 12.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā par godu Ogres fotokluba 50. gadadienai tiks atklāta izstāde „(PĀR)MAIŅAS”, kurā būs skatāmi tā vadītāju - Ziedoņa Krūmiņa, Egona Spura, Aleksandra Zobena, Raimo Lielbrieža, Vitauta Mihalovska un kluba biedru senāk tapušie darbi. Savu veikumu rādīs arī kluba šī laika fotogrāfi.

Izstāde ievadīs Ogres foto kluba organizēto starptautisko fotogrāfijas semināru "Egona Spura ceļš", kas šogad jau desmito reizi noritēs Ogres Kultūras centrā.

Ogres foto kluba pirmsākumi saistāmi ar kādreiz populārajām radošajām sacensībām starp Latvijas pilsētām, kas tika raidītas televīzijā. 1969. gadā televīzijas raidījumā tikās Ogre un Kuldīga. Sacentās arī abu pilsētu fotogrāfi un skatītāji par labākiem atzina ogrēniešu darbus. Pēc konkursa tā dalībnieki turpināja tikties un izveidoja foto klubu.

Pagājušā gadsimta 70. un 80. gados Ogres foto klubs (no 1978. gada Tautas fotostudija “Ogre) kļuva par Latvijas fotogrāfijas radošās domas, inovāciju un māksliniecisko impulsu centru. Kluba ilggadējais vadītājs - no 1975. līdz 1990. gadam bija izcilais fotogrāfs Egons Spuris, kura fotogrāfiju kolekcija ir iekļauta Latvijas Kultūras kanonā. Kopā ar Egonu Spuri Ogrē darbojās tagad starptautiski pazīstamie Latvijas fotogrāfi Andrejs Grants un Inta Ruka.

Foto kluba pamatvērtības vienmēr ir bijušas saistītas ne tikai ar tehnisko prasmju pilnveidošanu, bet arī zināšanu un redzesloka paplašināšanu, aicinot uz klubu fotogrāfus, māksliniekus un mākslas vēsturniekus. Kluba autori guva vietējus un arī starptautiskus panākumus dažādos konkursos.

Bez fotogrāfijām, svarīgs aspekts kluba ikdienā ir vide, kurā darbojas dalībnieki - domu apmaiņa, dalīšanās pieredzē un radošā sacensība. Regulāri notiek kluba biedru skates, fotogrāfiju konkursi, foto plenēri un akcijas, iemūžinot savus laikabiedrus, skaistas dabas ainavas, ievērojamas vietas un sadzīves ainas.

Ar foto kluba „Ogre” sasniegumiem un paveikto 50 gadu laikā muzejā varēs iepazīties līdz 8. decembrim.

Informāciju sagatavoja Ogres Vēstures un mākslas muzejs

Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreSestdiena, 26. oktobris, plkst. 13:00

Fotogrāfijas seminārs “Egona Spura ceļš”

26. oktobrī plkst. 13.00 Ogres novada Kultūras centrā notiks desmitais starptautiskais fotogrāfijas seminārs “Egona spura ceļš”.

Tajā par saviem projektiem stāstīs fotogrāfi Valentīns Odinovjuns (Lietuva/Ukraina), Diāna Tamane, Ansis Starks, Aigars Hibneris, Vitālijs Vinogradovs, Anna Volkova, Vladimirs Svetlovs, Ventspils foto klubs “Kaktuss”, Ogres foto klubs un citi.

Semināra noslēgumā fotogrāfu tikšanās neformālā gaisotnē, atzīmējot Ogres foto kluba 50 gadus. Kultūras centrā notiks arī vairāku izstāžu atklāšana.

Semināru organizē Ogres foto klubs. Atbalsta Ogres novada pašvaldība, Ogres novada Kultūras centrs, M.Pūres beķereja, Fazer Latvija SIA, KK Grafika.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Informāciju sagatavoja Dace Voitkeviča

Lielvārdes kultūras namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 14:00

Izrāde "KĀ TOMU TENIS AR NĀVI CĪNĪJĀS"

Maksa: 1 eiro
Lielvārdes pensionāru biedrības SENIORU TEĀTRIS “PAŠI” aicina uz izrādi "KĀ TOMU TENIS AR NĀVI CĪNĪJĀS".

Ogresgala Tautas nama Lielā zāleSestdiena, 26. oktobris, plkst. 16:00

Zinātnieku šausmu stāsti

Izrāde visai ģimenei.

Biļetes Eur 5, Eur 4 ar Ogres novadnieka karti/aplikācijas kodu vai Ģimenes 3+karti.

JUMPRAVAS SV. JĀŅA EV. LUT. BAZNĪCĀ DZELMĒSSestdiena, 26. oktobris, plkst. 17:00

Garīgās mūzikas mēneša noslēguma koncerts

Maksa: Ieeja koncertā par ziedojumiem baznīcas uzturēšanai

26. oktobrī plkst. 17.00 Jumpravas Sv. Jāņa Ev. Lut. baznīcā norisināsies garīgās mūzikas mēneša koncertu cikla noslēguma koncerts, kur uzstāsies jauniešu koris BALSIS (diriģenti – Ints Teterovskis un Elīna Čipāne).

Diriģenta Inta Teterovska vadībā BALSIS ir viens no izcilākajiem koriem Latvijā, pastāvīgs laureāts valsts koru skatēs, 2018. gadā iegūstot arī dalītu pirmo vietu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku “Dziesmu karos”.

Lasiet vēl »

Suntažu Kultūras namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 18:00

Režisora Jura Kursieša spēlfilma "Oļegs"

Ieeja 3 EUR.

Psiholoģiska drāma par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi - caur viesstrādnieka statusu un savas dzīves dziļāko bezdibeni tomēr atrod spēku celties augšup.

Meņģeles Tautas namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 20:00

Ražas svētki

Meņģeles Tautas namā Ražas svētki 26. oktobrī plkst.20.00. Koncertu sniegs dziedošā igauņu ģimene no Rēzeknes. Par lustīgu dancošanu rūpēsies grupa “Ginc un es”. Būs ikgadējā loterija, jo visi kopā gādāsim balvas.

Ieejas biļete – 3 eiro, skolēniem (līdz 15 g.v.) 2 eiro. Vakars pie galdiņiem.

Sīkāka informācija par tālr.26465719, Ilze

Rembates Tautas namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 22:00

Rudens balle “Es Tev būšu”

Ballēsim kopā ar draugiem un Gunāru Meijeru.
Ieejas maksa 3 eiro.
Galdiņus rezervēt līdz 24.oktobrim, zvanot pa tālruni – 27884206.

Krapes pagasta Tautas namsSvētdiena, 27. oktobris, plkst. 13:00

Filma "Jelgava 94"

Ieeja : 2 eiro

Madlienas pagasta Kultūras namsSvētdiena, 27. oktobris, plkst. 14:00

Suntažu amatierteātra "Sauja" izrāde visai ģimenei "Kaķīša dzirnaviņas"

Madlienas Kultūras namā 27. oktobrī plkst.14.00 Suntažu amatierteātris "Sauja" ar izrādi visai ģimenei "Kaķīša dzirnaviņas".
Ieeja: 2 eiro

Lielvārdes Sociālais dienas aprūpes centrsOtrdiena, 29. oktobris, plkst. 13:00

Saruna "Kā ietaupīt naudu?"

Maksa: Bez maksas

Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Brīvības iela 36, OgreTrešdiena, 30. oktobris, plkst. 17:00

Tikšanās ar rakstnieci Marinu Kosteņecku un dzejnieku Knutu Skujenieku

30. oktobrī plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Ogres Centrālā bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku un dzejnieku Knutu Skujenieku.

Sarunu vadīs LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone. Pasākums notiks Ogres Vēstures un mākslas muzejā, Brīvības ielā 36, Ogrē. Aicināts ikviens interesants!

Saruna būs par tikko iznākušo Marinas Kosteņeckas atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts”, radošo personību dzīvesstāstiem un lomu nesenajos Latvijas vēstures notikumos.

Lasiet vēl »

Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Brīvības iela 36, OgreTrešdiena, 30. oktobris, plkst. 17:00

Tikšanās ar rakstnieci Marinu Kosteņecku un dzejnieku Knutu Skujenieku

30. oktobrī plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Ogres Centrālā bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku un dzejnieku Knutu Skujenieku.

Sarunu vadīs LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone. Pasākums notiks Ogres Vēstures un mākslas muzejā, Brīvības ielā 36, Ogrē. Aicināts ikviens interesants!

Saruna būs par tikko iznākušo Marinas Kosteņeckas atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts”, radošo personību dzīvesstāstiem un lomu nesenajos Latvijas vēstures notikumos.

Lasiet vēl »

Ogresgala Tautas nams, Lielā zāleTrešdiena, 30. oktobris, plkst. 19:00

Filma “Tur”

Biļetes Eur 4, Eur 3 ar Ogres novadnieka karti/aplikācijas kodu, Ģimenes 3+ karti vai pensionāru apliecību.

Mazozolu pagasta Kultūras namsCeturtdiena, 31. oktobris, plkst. 16:00

Helovīndienas ballīte

31. oktobrī plkst.16.00 Mazozolu pagasta Kultūras namā Helovīndienas ballīte bērniem un vecākiem.

Grebsim ķirbjus, iesim spoku rotaļās, dejosim un priecāsimies visi kopā.

Ieeja bez maksas.

Lielvārdes sociālajā dienas aprūpes centrsCeturtdiena, 31. oktobris, plkst. 18:00

Nodarbība "Pārtikas nepanesamības un alerģijas"

Maksa: Bez maksas
Veselīga uztura skolas nodarbība "Pārtikas nepanesamības un alerģijas"

Rembates Tautas namsCeturtdiena, 31. oktobris, plkst. 18:00

“Helo… Helo… Helovīns”

Radoši darbosimies, iesim rotaļās, kā arī jums būs iespēja nodemonstrēt mošķīgāko tērpu.
Saldumiņš tiks katram. Sīkāka informācija – 27884206.

Ciemupes Tautas namsCeturtdiena, 31. oktobris, plkst. 19:00

Filma JELGAVA’94

Biļetes Eur 4, Eur 3 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu

Jura Podnieka studijas filma JELGAVA’94. Režisors Jānis Ābele

Filmas stāsta centrā ir 14 gadus vecais Jānis - Jelgavas puika ar "zubra" līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lapaspusi Jelgavas pusaudža dzīvē - ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un galu galā līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki. Tas ir laiks, par kuru pieaugot, ļoti iespējams būs kauns, bet tikpat iespējams tas izrādīsies pats labākais dzīves periods.

Ogres novada Kultūras centra Lielā zāleCeturtdiena, 31. oktobris, plkst. 19:00

Koncerts ES ŠONAKT SĒDĒŠU UZ JUMTA

Biļetes cena 10, 15, 18, 20, 25, 30 eiro.

Pie klausītājiem dodas Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa jaunā dzejas un dziesmu programma.

Ķeguma Tautas namsCeturtdiena, 31. oktobris, plkst. 19:00

Helovīna pasākums “Saldumu vai izjokosim”

Iesim rotaļās, radoši darbosimies.
No jums gaidām:
- smagāko un mošķīgāko ķirbīti,
- baisāko, interesantāko un modīgāko tērpu.

Nakšķītis tiks katram! Sīkāka informācija – 22010300.

 

Ogrenet