Madlienas pagastsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 00:00

Svecīšu vakars

Ogres Basketbola skolaSestdiena, 26. oktobris, plkst. 08:30

“Vingro vesels Ogrē” - pilates

Šoreiz pasākums “Vingro vesels Ogrē” veltīts vingrošanas sistēmai Pilates.

Pilates ir vingrošanas sistēma, kura īpaši uzmanību pievērš mugurkaula veselībai, tam svarīgo dziļo muskuļu struktūru spēka un izturības attīstībai. Lielākā daļa vingrinājumu tiek izpildīti horizontālā stāvoklī, tā nodrošinot proporcionālu spēku sadalījumu visā ķermenī, pasargājot no iespējamām traumām.

Vingrinājumu izpilde var notikt bez speciāla aprīkojuma, tomēr nodarbības iespējams dažādot, izmantojot dažādā lieluma bumbas, pretestības gumijas, Pilates riņķi vai rullīti. Tajā pašā laikā šī vingrošanas sistēma sniedz fizisko un emocionālo līdzsvarotību un možumu. Pasākumā būs iespēja izmēģināt un izbaudīt dažādu skolu/pieeju Pilates profesionālu treneru vadībā.

Dalība pasākumā bez maksas. OBLIGĀTA pieteikšanās oveseliba@ogresnovads.lv. Ja nepieciešams vingrošanas paklājiņš, piesaki pieteikumā.

“Vingro vesels Ogrē” programma
Lielā zāle
8.30 Michael King Pilates vadīs Judīte Stāvus (Oveselība)
9.30 Lolit`s Legasy pilates metodes vidēja līmeņa nodarbību vadīs Līga Kalniņa (Daba Yoga studija Ķīpsalā)
10.30 Pilates ar mazo inventāru (mazās bumbas) vadīs Linna Ostrovska (piyo studio pilates & yoga by Linna Ostrovska)
11.30 Michael King Spirales pilates vadīs Zigismunds Āboliņš (sporta klubs Centrs un Latvijas bodyART skola)

Mazā zāle
9.30 nodarbība kopā ar fizioterapeitu Kristapu Dvēselīti
10.30 un 11.30 pilates ar lielajām bumbām vadīs Līga Kalniņa

Nāc un piedalies!

Informāciju sagatavoja Oveselība

Ogres novads, Ogres upeSestdiena, 26. oktobris, plkst. 11:00

Airēšanās sacensības

Piesakoties līdz 25. oktobrim, dalības maksa 3 EUR.
Sacensību dienā - 5 EUR. Ogres novada iedzīvotājiem bezmaksas.
Apraksts

Ogres novada pašvaldības projektu konkursā “R.A.D.I. – Ogres novadam” pašvaldības līdzfinansētais ūdenstūrisma pasākums notiks 26. oktobrī.

Starts 50 km maratonam – pie Kokneses šosejas tilta, savukārt 12 km distance, kas ieteicama iesācējiem, veterāniem, lēnajiem peldlīdzekļiem un vienkārši dabas baudītājiem, sāksies Ogresgala pludmalē. Finišs Ogrē pie Līkā tilta.

Programma.
Līdz 11.00 reģistrācija, iesildīšanās
11.00 starts maratonam
14.00 starts pusmaratonam
16.00 – 17.00 eskimosu apgrieziena sacensības; bērnu starti; uzvarētāju apbalvošana.

Pasākuma programma un nolikums: www.udensturisms.lv.

Sacensības organizē un vada biedrība “Staburaga bērni” sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību. Informācija un pieteikšanās pa tālruni 29669185 vai e-pastu gundars.patmalnieks@inbox.lv.

Iepriekšējā pieteikšanās e-pastā: gundars.patmalnieks@inbox.lv līdz 25. oktobrim.

Madlienas bibliotēkaSestdiena, 26. oktobris, plkst. 12:00

Tikšanās ar psihoterapeiti un TV šovu vadītāju Ainu Poišu

Ieeja bez maksas.

Pasākums tiek organizēts pasākumu cikla "Dzīvā bibliotēka" ietvaros, kuros interesenti tiek iepazīstināti ar interesantām personībām, par kurām nav uzrakstītas biogrāfiskas grāmatas. Būs iespēja iesaistīties sarunās un uzdot jautājumus.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Brīvības iela 36, OgreSestdiena, 26. oktobris, plkst. 12:00

Muzejā Ogres foto kluba 50 gadu jubilejas izstāde

26. oktobrī plkst. 12.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā par godu Ogres fotokluba 50. gadadienai tiks atklāta izstāde „(PĀR)MAIŅAS”, kurā būs skatāmi tā vadītāju - Ziedoņa Krūmiņa, Egona Spura, Aleksandra Zobena, Raimo Lielbrieža, Vitauta Mihalovska un kluba biedru senāk tapušie darbi. Savu veikumu rādīs arī kluba šī laika fotogrāfi.

Izstāde ievadīs Ogres foto kluba organizēto starptautisko fotogrāfijas semināru "Egona Spura ceļš", kas šogad jau desmito reizi noritēs Ogres Kultūras centrā.

Ogres foto kluba pirmsākumi saistāmi ar kādreiz populārajām radošajām sacensībām starp Latvijas pilsētām, kas tika raidītas televīzijā. 1969. gadā televīzijas raidījumā tikās Ogre un Kuldīga. Sacentās arī abu pilsētu fotogrāfi un skatītāji par labākiem atzina ogrēniešu darbus. Pēc konkursa tā dalībnieki turpināja tikties un izveidoja foto klubu.

Pagājušā gadsimta 70. un 80. gados Ogres foto klubs (no 1978. gada Tautas fotostudija “Ogre) kļuva par Latvijas fotogrāfijas radošās domas, inovāciju un māksliniecisko impulsu centru. Kluba ilggadējais vadītājs - no 1975. līdz 1990. gadam bija izcilais fotogrāfs Egons Spuris, kura fotogrāfiju kolekcija ir iekļauta Latvijas Kultūras kanonā. Kopā ar Egonu Spuri Ogrē darbojās tagad starptautiski pazīstamie Latvijas fotogrāfi Andrejs Grants un Inta Ruka.

Foto kluba pamatvērtības vienmēr ir bijušas saistītas ne tikai ar tehnisko prasmju pilnveidošanu, bet arī zināšanu un redzesloka paplašināšanu, aicinot uz klubu fotogrāfus, māksliniekus un mākslas vēsturniekus. Kluba autori guva vietējus un arī starptautiskus panākumus dažādos konkursos.

Bez fotogrāfijām, svarīgs aspekts kluba ikdienā ir vide, kurā darbojas dalībnieki - domu apmaiņa, dalīšanās pieredzē un radošā sacensība. Regulāri notiek kluba biedru skates, fotogrāfiju konkursi, foto plenēri un akcijas, iemūžinot savus laikabiedrus, skaistas dabas ainavas, ievērojamas vietas un sadzīves ainas.

Ar foto kluba „Ogre” sasniegumiem un paveikto 50 gadu laikā muzejā varēs iepazīties līdz 8. decembrim.

Informāciju sagatavoja Ogres Vēstures un mākslas muzejs

Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreSestdiena, 26. oktobris, plkst. 13:00

Fotogrāfijas seminārs “Egona Spura ceļš”

26. oktobrī plkst. 13.00 Ogres novada Kultūras centrā notiks desmitais starptautiskais fotogrāfijas seminārs “Egona spura ceļš”.

Tajā par saviem projektiem stāstīs fotogrāfi Valentīns Odinovjuns (Lietuva/Ukraina), Diāna Tamane, Ansis Starks, Aigars Hibneris, Vitālijs Vinogradovs, Anna Volkova, Vladimirs Svetlovs, Ventspils foto klubs “Kaktuss”, Ogres foto klubs un citi.

Semināra noslēgumā fotogrāfu tikšanās neformālā gaisotnē, atzīmējot Ogres foto kluba 50 gadus. Kultūras centrā notiks arī vairāku izstāžu atklāšana.

Semināru organizē Ogres foto klubs. Atbalsta Ogres novada pašvaldība, Ogres novada Kultūras centrs, M.Pūres beķereja, Fazer Latvija SIA, KK Grafika.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Informāciju sagatavoja Dace Voitkeviča

Lielvārdes kultūras namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 14:00

Izrāde "KĀ TOMU TENIS AR NĀVI CĪNĪJĀS"

Maksa: 1 eiro
Lielvārdes pensionāru biedrības SENIORU TEĀTRIS “PAŠI” aicina uz izrādi "KĀ TOMU TENIS AR NĀVI CĪNĪJĀS".

Ogresgala Tautas nama Lielā zāleSestdiena, 26. oktobris, plkst. 16:00

Zinātnieku šausmu stāsti

Izrāde visai ģimenei.

Biļetes Eur 5, Eur 4 ar Ogres novadnieka karti/aplikācijas kodu vai Ģimenes 3+karti.

JUMPRAVAS SV. JĀŅA EV. LUT. BAZNĪCĀ DZELMĒSSestdiena, 26. oktobris, plkst. 17:00

Garīgās mūzikas mēneša noslēguma koncerts

Maksa: Ieeja koncertā par ziedojumiem baznīcas uzturēšanai

26. oktobrī plkst. 17.00 Jumpravas Sv. Jāņa Ev. Lut. baznīcā norisināsies garīgās mūzikas mēneša koncertu cikla noslēguma koncerts, kur uzstāsies jauniešu koris BALSIS (diriģenti – Ints Teterovskis un Elīna Čipāne).

Diriģenta Inta Teterovska vadībā BALSIS ir viens no izcilākajiem koriem Latvijā, pastāvīgs laureāts valsts koru skatēs, 2018. gadā iegūstot arī dalītu pirmo vietu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku “Dziesmu karos”.

Lasiet vēl »

Suntažu Kultūras namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 18:00

Režisora Jura Kursieša spēlfilma "Oļegs"

Ieeja 3 EUR.

Psiholoģiska drāma par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi - caur viesstrādnieka statusu un savas dzīves dziļāko bezdibeni tomēr atrod spēku celties augšup.

Meņģeles Tautas namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 20:00

Ražas svētki

Meņģeles Tautas namā Ražas svētki 26. oktobrī plkst.20.00. Koncertu sniegs dziedošā igauņu ģimene no Rēzeknes. Par lustīgu dancošanu rūpēsies grupa “Ginc un es”. Būs ikgadējā loterija, jo visi kopā gādāsim balvas.

Ieejas biļete – 3 eiro, skolēniem (līdz 15 g.v.) 2 eiro. Vakars pie galdiņiem.

Sīkāka informācija par tālr.26465719, Ilze

Rembates Tautas namsSestdiena, 26. oktobris, plkst. 22:00

Rudens balle “Es Tev būšu”

Ballēsim kopā ar draugiem un Gunāru Meijeru.
Ieejas maksa 3 eiro.
Galdiņus rezervēt līdz 24.oktobrim, zvanot pa tālruni – 27884206.

 

Ogrenet