Ogresgala Tautas nams, Lielā zāleSvētdiena, 29. decembris, plkst. 12:00

Mūzikls "Es Tev novēlu … mani"

29.decembrī plkst. 12.00 Ogresgala Tautas namā mūzikls “Es Tev novēlu … mani”.

Šogad decembrī Rīgā un citviet Latvijā tiks izrādīts sirsnīgs, saturiski dziļš un muzikāli krāsains mūzikls visai ģimenei: "Es Tev novēlu… mani!" ar jaunu, talantīgu mūziķu un aktiera Mārtiņa Vilsona piedalīšanos. Tā mūzikas un arī tekstu autore ir komponiste, pianiste un multimāksliniece Elha īstajā vārdā - Linda Hamfrīsa. Horeogrāfija: Ilze Jankovska, Skatuves mākslinieciskais noformejums: Meža Eva.

Mūziklam pamatā ir stāsts par pamatīgām vērtībām - draudzību un mīlestību, par sķiršanos un atkal satikšanos. Galvenie tēli, Ance un Ludis, ir labākie draugi kopš bērnības. Viņi pavada daudz laika kopā kāda senlaicīgā koka nama bēniņos, līdz brīdim, kad ēka tiek lemta nojaukšanai, un bērnu ceļi šķiras. Seko nenosūtītu vēstuļu rakstīšanas laiks. Pēc 15 gadiem abi satiekas jau pieauguši…

Galvenos tēlus, Anci un Ludi bērnībā atveidos Roberta Kumsāre, Eremijs Sējāns, Kristaps Kumsārs un Alise Nebēdniece. Savukārt otrajā daļā stāsta mīlas pāri atveidos Baiba Bite un Salvis Sprūžs. Izrādes muzikālās epizodes savienos vienā veselumā harizmatiskais aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš kā Teicējs iemiesos arī viedā, mītiskā sētnieka Labdieniņa tēlu.

Lieliskas vokālās dotības ir ik vienam izrādes lomu atveidotājam, savukārt, pavadošajā instrumentu grupā apvienojušies vairāki talantīgi mūziķi; Savva Zih (akordeons), Mārcis Lipskis (kontrabass), Ingus Grīnbergs (vijole), Agnese Gabriša (flauta), Artūrs Dāvis Ābele (ģitāra), Ksenija Petrova (bungas) un pati mūzikla autore Elha pie klavierēm.

Izrādē teatrālā un muzikālā darbība tiks papildināta ar horeogrāfijas un ēnu teātra elementiem.

Vairak Informacijas www.elha.lv un Facebook events.

Biļešu cena 10 eur.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam, ieeja bez maksas.

Madlienas kultūras un jaunrades centrs "O divi"Svētdiena, 29. decembris, plkst. 16:00

Romantiska komēdija "Jaungada taksometrs 2"

Pagājis gads un "Jaungada taksometrs" varoņi atkal skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Andrejs pavada to kopā ar savu mīļoto Ilzi, gaidot atbraucam viņas mammu, lai beidzot iepazītos un paziņotu par gaidāmo mazuli. Ilzes daudzo iegribu dēļ, viņš neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

Filmas garums: 1h 30 min

Režisors: Māris Martinsons
Lomās: Lauris Reiniks, Anete Krasovska, Nauris Brikmanis, Ieva Florence, Zane Dombrovska, Andris Bulis, Valters Krauze, Baiba Sipeniece-Gavare, Anna Lieckalniņa
Līdz 16 g.v. - neiesakām

Ieeja 3 EUR.

Ogres Teātra telpa, Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreSvētdiena, 29. decembris, plkst. 17:00

Ogres teātra Ziemassvētku uzvedums ģimenei "Ziemassvētku stāsti"

Biļešu cenas € 8,00, € 7,00, € 6,00. € 6,00 personai ratiņkrēslā.
Biļetes jāpērk no 5 gadu vecuma.
15% atlaide – ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, skolēna, studenta, pensionāra apliecību.

Ogres teātra Ziemassvētku uzvedums visai ģimenei 2 daļās.

Ziemassvētku stāsti – tos stāstījuši gan pasaules literatūras klasiķi (Čārlzs Dikenss, O’Henrijs, Selma Lāgerlēva u. c.), gan mūsu pašu autori – Jānis Poruks, Augusts Saulietis, Zenta Mauriņa, Anšlavs Eglītis… Skaisti un dažādi – šie stāsti mums rada svētku sajūtu, neļaujot aizmirst par pašu galveno – Ziemassvētku vēsti un nakti, kurā dzimis Pestītājs, kurā miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.

Lasiet vēl »

 

Ogrenet