Lēdmanes tautas namāPirmdiena, 2. septembris, plkst. 12:00

Animācija filma visai ģimenei "Lielais ceļojums"

Biļetes cena: 1,50 eiro, pirmklasniekiem ieeja brīva.

Ciemupes Tautas namsSestdiena, 7. septembris, plkst. 15:00

Solvitas Kūnas lekcija – nodarbība “Augu dziedinošais spēks”

Pasākumā varēs uzzināt par augu īpašībām un praktiski iemācīties kā pagatavot augu eļļas ekstraktu.
Ieeja 7 eiro.

Suntažu pagastsSestdiena, 7. septembris, plkst. 15:00

22. debess vērotāju salidojums jeb #StarParty22

Sestdien 7. septembrī, SIA StarSpace observatorijā netālu no Suntažiem notiks ikgadējais rudens debess vērotāju salidojums jeb StarParty, kurā aicināti piedalīties gan astronomijas interesenti, gan tie, kuri debesīs veras retāk. Pasākuma tēma - ceļojums.

Ceļojums ir cilvēka dzīves neatņemama sastāvdaļa visā civilizācijas pastāvēšanas laikā. Attīstoties tehnoloģijām, ir mainījies pārvietošanās veids, bet motivācija izzināt apkārtējo pasauli un savu vietu tajā ir bijis viens no vadošajiem iemesliem, kādēļ cilvēki kopš sirmas senatnes pamet “drošo ostu” un dodas meklējumos. Uz kurieni iespējams aizceļot mūsdienās? Vai joprojām iespējams ceļot, lai izzinātu pasauli? Vai iespējami ceļojumi laikā? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem varēs rast atbildes StarParty laikā.

Pasākumu atklās projekta “Latvijas pilskalni” autors Gatis Kalniņš, aicinot klausītājus izzināt pagātni, apceļojot Latvijas pilskalnus. Latvijas universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes profesors Mārcis Auziņš palīdzēs rast atbildes jautājumiem, vai iespējami ceļojumi laikā. Savukārt Agnese Zalcmane, kas nu jau vairākus gadus organizē ikgadējās pilna Saules aptumsuma “medības”, dalīsies savos 2019. gada ceļojuma iespaidos. Pasākuma noslēgumā astronomijas entuziasts Ints Ķešāns rosinās klausītājus aizdomāties par to, cik reāls ir ceļojums uz Marsu.

"Savas dzīves laikā ikviens no mums ceļo. Ar bērna pirmajiem soļiem sākas pasaules izzināšanas ceļojumi, kas var būt gan tuvi, gan tāli. Visticamāk ikviens no mums varētu dalīties kāda ceļojuma iespaidos un ikvienam ir kāds ceļojums, kas ir neizdzēšami iespiedies atmiņā. Pieaicinātie lektori ne tikai dalīsies savos ceļojuma iespaidos un motīvos, bet arī centīsies atbildēt uz jautājumiem, kas nodarbina cilvēku prātus mūsdienās. Piemēram, vai iespējams ceļot laikā, kā padarīt ceļošanu jēgpilnu un vai ir iespējams ceļot, lai aizbēgtu no Zemes problēmām," pastāstīja StarSpace observatorijas vadītājs Arnis Ginters.

Pasākums notiks Ogres novadā, Suntažu pagastā, “Kaltiņos” - StarSpace observatorijā. StarParty pasākumā dalība ir bez maksas. Lekcijas sāksies no pl. 15.00, bet debess novērojumi labvēlīgu laikapstākļu gadījumā – līdz ar tumsas iestāšanos. Ja debesis nebūs apmākušās, apmeklētāji varēs vērot dažādus naksnīgo debesu objektus lielajā teleskopā.

Detalizēta programma un informācija par nokļūšanu norises vietā atrodama portālā www.starspace.lv.

SIA StarSpace nodarbojas ar astronomijas popularizēšanu lekciju un debess demonstrējumu veidā. SIA StarSpace nodrošina Latvijā lielākā portāla uzturēšanu, kas veltīts astronomijai, kosmonautikai un ar tām saistītajām nozarēm.

LielvārdeSvētdiena, 8. septembris, plkst. 07:00

Tēvu diena Lielvārdē

Aicinām ģimenes jautri un aktīvi pavadīt laiku ar saviem mīļajiem, jaukajiem, stiprajiem un vislabākajiem tētiem.

Programmā:
Jau rīta agrumā plkst. 7.00 gaidīsim aktīvistus uz MAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBĀM. Makšķernieku pulcēšanās vieta: pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja.
Dienas gaitā plkst. 12.00 ģimenēm būs iespēja piedalīties sportiskās AKTIVITĀTĒS un DĀVANU DARBNĪCĀS par godu tēviem. Plkst. 14.00 aicinām baudīt ģimenisku KONCERTU. Dienas aktivitāšu norises vieta: pie Lielvārdes novada Kultūras centra.

Organizē: Lielvārdes novada Kultūras centrs sadarbībā ar draudzi "Gars un Patiesība".

Lielvārdes Dienas aprūpes centrsOtrdiena, 10. septembris, plkst. 18:00

Jauno vecāku skola

No 10. septembra līdz 8. oktobrim katru otrdienu no plkst. 18.00 līdz 20.00 aicinām jaunos vecākus un visus interesentus uz jauno vecāku skolu Lielvārdē, dienas aprūpes centrā!

Maksa: Bez maksas

Lielvārde un JumpravaTrešdiena, 11. septembris, plkst. 00:00

Vingrošana senioriem fizioterapeita vadībā

Maksa: Bezmaksas

Lauberes Kultūras namsTrešdiena, 11. septembris, plkst. 15:00

Uztura speciālista konsultācija, nodarbība par sirds veselību

11.septembrī pl.15.00 konsultācija pie uztura speciālista (grupā 3 – 5 dalībnieki).
Uztura speciālists palīdzēs saprast, ko būtu un ko nebūtu ieteicams lietot uzturā atkarībā no veselības stāvokļa, vecuma un dzīvesstila. Kopā ar uztura speciālistu būs iespēja sastādīt savu ieteicamo dienas ēšanas grafiku.

11.septembrī pl.17.00 nodarbība “Veselīgs uzturs – pamats veselai sirdij jeb no sirds uz smadzenēm”.
Nodarbība un saruna par to, kas notiek sievietes organismā pēc 45 gadu vecuma, kas būtu jāizmaina dzīvesveidā, lai justos moži. Kā uzlabot sirds asinsvadu sistēmu ilgtermiņā.
Pasākumu norises vieta: Lauberes Kultūras namā. Pieteikšanās pa tālr. 29997558 (Alma Rozentāle).

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas stadionāTrešdiena, 11. septembris, plkst. 19:00

Sporta nodarbība "KustiNācija"

11. septembrī plkst. 19.00 visi tiek aicināti uz Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas stadionu. Visi, kas vēlas kustēties, uzsākt kustēties un darīt to pareizi. Nāc pats, ņem līdzi draugus!

Plkst. 19.00 "Skrējiena pa SAULEI" dalībnieku apbalvošana, pēc tam sporta treniņš "KustiNācija".

Un, ja būs vēlme pārbaudīt sevi un savus spēkus, tad plkst. 20.00 var pievienoties "Visa Veida Kustība" organizētajam treniņam.

Maksa: Bez maksas

Ogres Centrālā bibliotēkaCeturtdiena, 12. septembris, plkst. 17:00

Dzejas pēcpusdiena "Dzeja uzzied Zvaigžņu ielā"

Pasākumā piedalīsies Ogres novada jaunie talanti un Ogres literāri radošās apvienības "Sirdsdoma" dalībnieki. Pasākumu muzikāli papildinās Artūra Manguļa ģitārspēle un sintezatora ritmi Maijas Bogdanovas izpildījumā.

Aicināti visi interesenti!

Dalība bez maksas.

Ciemupes Tautas namsPiektdiena, 13. septembris, plkst. 15:00

"Ciemupes dzimtu stāsti"

Ar apkopoto materiālu par savām dzimtām iepazīstinās Z.Kļava. Aicinām iedzīvotājus dalīties ar atmiņām un klausīties stāstus par ļaudīm, mājām, notikumiem. Uz sarunu aicināts ikviens interesents. Lūdzam līdzi ņemt fotogrāfijas un citus dokumentus, omulībai – “groziņus”.

Uz pasākumu aicina Ciemupes bibliotēka un Ciemupes Tautas nams.

Ieeja bez maksas.

SuntažiPiektdiena, 13. septembris, plkst. 19:00

Dzejas dienas

13. septembrī plkst.19.00 Mīlestības saliņā (aiz estrādes) vai kultūras namā (lietainā laikā) muzikāls vakars STARP KRĀSAINĀM LAPĀM... ar dziedātāju, komponistu, valodas izlokšņu pētnieku, aizrautīgu ceļotāju un dziesminieku KĀRLI KAZĀKU.
Vakara ievadā Suntažu dzejnieču noskaņu dzeja.

Ieeja 3 EUR.

Ratu kalna teritorija, TomeSestdiena, 14. septembris, plkst. 09:30

Ķeguma novada sēņošanas čempionāts

Lasīsim sēnes, baudīsim mežu un jauku dienu, kā arī mielosimies ar ugunskurā vārītu sēņu zupu.
Informāciju par sēņošanas čempionāta nolikumu un karti Jūs varat iegūt mājas lapā www.kegumnovads.lv

Ogres Zilie kalniSestdiena, 14. septembris, plkst. 10:00

Sporta tūrisma piedzīvojums

Sestdien, 14.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00 biedrība “Nesēdi mājās” aicina bērnu un jauniešu komandas 4 dalībnieku sastāvā, vecumā no 10 gadiem apmeklēt Ogres pilsētā vēl nebijušu, tieši sporta tūrismam veltītu pasākumu - Sporta tūrisma piedzīvojums. Pasākums norisināsies Ogres Zilajos kalnos pie Slēpošanas starta laukuma.

Sporta tūrisma piedzīvojuma ietvaros bērniem un jauniešiem būs iespēja pārbaudīt zināšanas sporta tūrismā, tūrisma šķēršļu pārvarēšanā atšķirīgākā un azartiskā gaisotnē. Iemācīties siet mezglus, pārvarēt nogāzes, paralēlās virves un purvu, kā arī uzsliet telti un iekurināt ugunskuru. Šīs ir tikai dažas no aktivitātēm, kurās aicināti doties Sporta tūrisma piedzīvojuma dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir radīt Ogres pilsētas skolēnos interesi par sporta tūrismu kā sporta veidu.

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam nav nepieciešama, komandas aicinātas ierasties Ogres Zilajos kalnos no plkst. 10.00 līdz 14.00. Ja komandu nav iespējams izveidot pirms pasākuma, aicināti arī individuālie interesenti, kuriem pasākuma dienā būs iespēja apvienoties komandās.

Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS.

Vairāk informācijas par pasākumu iespējams saņemt pie projekta koordinatores Anitas Hanzenas tel. 25636419 vai e-pasts anita.hanzena@inbox.lv.

Pasākums “Sporta tūrisma piedzīvojums” tiek organizēts Ogres novada pašvaldības projekta konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") ietvaros.

Pie Lēdmanes tirdzniecības centraSvētdiena, 15. septembris, plkst. 09:00

Rudens gadatirgus

Ciemupes Tautas namsPirmdiena, 16. septembris, plkst. 09:00

Rudens ziedu izstāde

Ciemupes Tautas namā no 16. līdz 21.septembrim rudens ziedu izstāde.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePirmdiena, 16. septembris, plkst. 19:00

Kino "Jelgava ’94"

Biļešu cenas
€ 4,00
€ 3,00 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu (tikai kasēs)

Filmas “Jelgava ’94” stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

Režisors Jānis Ābele.

Lomās Bruno Bitenieks, Alekss Tauriņš, Endijs Žuks, Elizabete Zviedre, Alise Danovska, Sandris Broks, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Andris Keišs, Kaspars Aniņš, Jānis Jarāns, Ilze Pukinska, Elīna Vaska, Gļebs Beļikovs, Igors Nazarenko, Katrīna Puķe, Jānis Gorškovs, Mārcis Broks.

Līdz 16 g.v. neiesakām.

Atlaides ar Ogres novadnieka karti var saņemt tikai, pērkot biļetes kasēs.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Lielvārdes novada Sporta centrāOtrdiena, 17. septembris, plkst. 12:00

Tikšanās ar dzejnieku un rakstnieku Andri Akmentiņu

Sadarbībā ar Lielvārdes novada Jauniešu domi.

LielvārdeOtrdiena, 17. septembris, plkst. 12:00

Dzejas dienas Lielvārdes novadā

Sākot ar 17. septembri Lielvārdes novadā norisināsies dzejas dienas.

Oveselība telpa Meža pr.9, 3.stāvā, 313.telpa (baseina “Neptūns” ēkā)Otrdiena, 17. septembris, plkst. 18:00

Atbalsta grupas nodarbība vecākiem, kuru bērniem iespējamas problēmas ar ēšanas paradumiem

17. septembrī pl.18.00 atbalsta grupas nodarbība vecākiem, kuru bērniem (t.sk.ģimenei kopumā) iespējamas problēmas ar ēšanas paradumiem.
Nodarbība un saruna par to, kā vecākiem nodrošināt apstākļus, lai bērns nekristu ēšanas atkarību tīklos. Kā mūsu domāšana un smadzenes ietekmē ēšanas paradumus.

Pieteikšanās: oveseliba@ogresnovads.lv.

Suntažu vidusskolas stadionāTrešdiena, 18. septembris, plkst. 12:00

Senioru starppagastu veselības un sporta svētki ES GRIBU, TĀTAD - VARU!

RembateCeturtdiena, 19. septembris, plkst. 11:00

Rembates Tautas nama atklāšana

Rīt, 19.septembrī, plkst.11.00 aicinām iedzīvotājus piedalīties Rembates Tautas nama un VPVKAC Rembatē atklāšanā.

Lasiet vēl »

Lielvārdes sociālais dienas aprūpes centrsCeturtdiena, 19. septembris, plkst. 18:00

Nodarbība "Uzturs veseliem asinsvadiem"

Viens no labas veselības pamatnoteikumiem ir pareizs un sabalansēts uzturs. Nāc uz nodarbību un uzzini, kā ar uztura palīdzību rūpēties par asinsvadu veselību.

Pasākums bez maksas

Lēdmanes tautas namsPiektdiena, 20. septembris, plkst. 17:30

Leļļu teātra "Tims" koncertprogramma "Mežā..."

Maksa: 1,50 eiro

Lielvārdes luterāņu baznīcāPiektdiena, 20. septembris, plkst. 19:00

Iesvētes mācību nodarbību cikls

Aicinām visus uz jauno Iesvētes mācību nodarbību ciklu, kas notiks Lielvārdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā līdz novembra beigām divreiz nedēļā.

Aicināti visi, kuri meklē atbildes uz saviem dzīves jautājumiem, vēlas kristīties, iesvētīties, kļūt par krustvecākiem vai laulāties, vai vienkārši šajās nodarbībās vēlas apdomāt savas dzīves izvēles un sakarības.

Nodarbības vadīs Lielvārdes un Ķeguma evaņģēliski luterisko draudžu mācītājs Ingus Dāboliņš (t. 29128534)

Madlienas bibliotēkaSestdiena, 21. septembris, plkst. 13:00

Tikšanās ar Vari Vētru

Madlienas bibliotēka ir ieguvusi 750 eiro lielu atbalstu projektam "Dzīvā bibliotēka". Projekta ietvaros notiks pasākumu cikls, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar interesantām, radošām personībām, par kurām nav uzrakstītas biogrāfiskas grāmatas. Būs iespēja iesaistīties sarunās un uzdot jautājumus.

21. septembrī plkst.13.00 Madlienas bibliotēka notiks tikšanās ar aktieri un dziesminieku Vari Vētru.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc iepriekš jāpiesakās pa tālruni 26389809 vai 65039026.

Ieeja bez maksas.

Paldies Izglītības, kultūras un sporta pārvaldei un Ogres novada pašvaldībai par iespēju bibliotēkai pilnveidoties!

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

OgreSestdiena, 21. septembris, plkst. 13:00

ATJAUTĪBAS-FOTO orientēšanās Ogres pilsētā!

21.septembrī festivāla "Ezīšfests 2019" ietvaros notiks Orientēšanās un atjautības spēles Ogres pilsētā. Tā ir iespēja atraktīvā veidā iepazīt Ogres pilsētu, interesanti pavadīt brīvo laiku ģimenes un draugu lokā ar lieliskiem piedzīvojumiem un uzdevumiem!

Lasiet vēl »

Meņģeles evaņģēliski luteriskā baznīcaSestdiena, 21. septembris, plkst. 16:00

Grāmatas "Tilts pāri gadiem Madliena" prezentācija

Rasmas Vērpējas grāmatas "Tilts pāri gadiem Madliena" prezentācija Madlienas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks 21.septembrī plkst.16.00.

R.Vērpēja: "Grāmata sniedz nelielu ieskatu Madlienas vēsturē no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Tajā atradīsiet ziņas par 1905. gada revolūciju Madlienā, muižām un citiem saimnieciskiem objektiem, izglītību Madlienā, kultūras dzīvi un ievērojamām personībām, Madlienas dienas tradīcijām, baznīcas vēsturi un citas ziņas. Daudzu cilvēku pamudināta un pašas interese par Madlienu, un vēlme atstāt aiz sevis kaut ko paliekošu, deva spēku apkopot daudzos materiālus par Madlienu."

Grāmata izdota, piesaistot Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "Radoši Aktīvi Izglītojoši Ogres novadam" (R.A.D.I. - Ogres novadam) un atbalstītāju finansējumu.

OgreSvētdiena, 22. septembris, plkst. 10:30

Izskrien Ogri 2019

Garo distanču skriešana, Ogres pilsētā allaž ir bijusi cieņā un ikviens aktīvais ogrēnietis atceras laikus, kad katru rudeni, gluži kā skriešanas sezonas noslēguma pasākums tika gaidīts tradicionālais rudens skrējiens.

Kādreiz vijies pa Ogres pilsētas ielām, kādreiz distances daļa virzījās cauri gleznainajiem Zilajiem kalniem, citu gadu skrējēji izbaudīja Lazdukalna dabas parka izaicinošo reljefu.

Jau vairākus gadus rudens skrējieni Ogres pilsētā nav notikuši un labojot šo netaisnību Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Ores novada sporta centru, ikvienu Ogres novada iedzīvotāju un viesi no tuvākiem un tālākiem Latvijas nostūriem aicina baudīt pilsētas ainavas skrējienā – “Izskrien Ogri 2019”.

Skrējiena norises datums paredzēts 22.septembrī, kas iespējams ļaus baudīt zeltainā rudens noskaņu Ogres upes krastos, Bērzu alejā un Brīvības ielas gājēju daļas posmā, dodoties SELDING 5km (1 aplis) vai 10km (2 apļi) distancēs. Savukārt jaunākie dalībnieki varēs mērot savam vecumam atbilstošu 500m vai 1km apli, skrējiena noslēgumā saņemot kādu našķi no skrējiena atbalstītājiem.

Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu skolas, visa mācību gada garumā sacenšas visdažādākajās skolu sporta sacensībās. Skrējiena – “Izskrien Ogri 2019” ietvaros, skolu komandām būs iespēja noskaidrot ātrāko skolas komandu 5km distancē skolu kausa izcīņā.

Tiem, kas ilgāk vēlēsies baudīt distances krāšņumu būs iespēja doties izaicinošajā O Veselības 15km nūjošanas distancē, kas paredz doties nūjošanas pārgājienā apkārt teju visai Ogres pilsētas teritorijai. Taču kopā ar visiem skrējiena dalībniekiem būs iespēja veikt arī 5km nūjošanas distanci.

Pieteikšanās skrējienam elektroniski: sportlat.lv vai klātienē, Ogres novada sporta centrā (Skolas ielā 12, 09:00 – 16:00).
Dalības maksa 5km un 10km distances veicējiem līdz 14.09. – 5eur;
15.09. – 20.09. – 10 eur;
sacensību dienā 22.09. – 15 eur.

Nūjošanas 5km un 15km – bezmaksas.

OgreSvētdiena, 22. septembris, plkst. 10:30

Nūjošanas pārgājiens "Izskrien Ogri"

Oveselība pasākuma "Izskrien Ogri" ietvaros aicina uz ikgadējo nūjošanas pārgājienu.

Lasiet vēl »

Ogres Teātra telpa, Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreSvētdiena, 22. septembris, plkst. 19:00

Ogres Tautas teātra izrāde IVANOVS

Ogres teātra sezona tiks atklāta 22. septembrī plkst. 19.00 ar Antona Čehova lugas “Ivanovs” iestudējumu, kam sekos “Sarunas pēc izrādes”, dodot skatītājiem iespēju pēc izrādes noskatīšanās tikties ar režisoru un aktieriem. Sarunas moderatore – žurnāliste Dace Siliņa.

Izrādes radošā komanda: režija – Jānis Kaijaks, telpa un tērpi – Ilze Kupča, gaismas mākslinieks – Oskars Pauliņš, skaņa – Mārtiņš Andersons, kustība – Rita Lūriņa, lugu no krievu valodas tulkojusi Ieva Struka. Izrādē skan Arvo Pērta mūzika.

Lomās: Ivanovs Nikolajs Aleksejevičs – Andris Krauja (LNKC skates “Gada izrāde” apgalvojums “Gada aktieris 2018”), Anna Petrovna, dzimusi Sara Ambramson – Margarita Lutere (LNKC skates “Gada izrāde” apgalvojums “Gada aktrise 2018”), Šabeļskis Matvejs Semjonovičs – Pēteris Zilberts, Ļebedevs Pāvels Kirilovičs – Andris Peismalietis (LNKC skates “Gada izrāde” apgalvojums “Gada aktieris otrā plāna lomā 2018”), Zinaida Savišna – Inta Bērziņa, Saša, Ļebedevu meita – Katrīna Anna Ozoliņa, Ļvovs Jevgeņijs Konstantinovičs – Ernests Greizis, Babakina Marfa Jegorovna – Signe Stabinga, Borkins Mihails Mihailovičs – Edijs Čibelis, Kosiks Dmitrijs Ņikitičs – Sandis Krapāns, Avdotja Nazarovna – Lauma Straume, Gavrila. Ļebedevu kalpotājs – Juris Gasparovičs.

Pirmizrāde: 2018. gada 4. novembrī. Izrādes garums: 2 st. 30 min. (ar starpbrīdi). Biļešu cenas: 12 eiro (10 eiro ar Ogres novadnieka karti), 10 eiro (8 eiro ar Ogres novadnieka karti) un 7 eiro (5 eiro ar Ogres novadnieka karti).

Lasiet vēl »

S.Eizenšteina Komunikāciju centrs, Ķeipenes pagastsCeturtdiena, 26. septembris, plkst. 18:00

Veselīgu un ekonomisku maltīšu gatavošanas meistarklase

Pieteikšanās: 25577645 (Kristīne Antonova)

Oveselība telpa Meža pr.9, 3.stāvā, 313.telpa (baseina “Neptūns” ēkā)Ceturtdiena, 26. septembris, plkst. 19:00

Nodarbība “Veselīgs uzturs ikdienā jeb padomi tiem, kas tievē”

Nodarbība un saruna par to, kā pareizi samazināt svaru, lai uzlabotu sirds un asinsvadu sistēmu. Masu informācijas meli pret zinātni saistībā ar asinsvadu veselību un tievēšanu.

Pieteikšanās: oveseliba@ogresnovads.lv.

Pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzejaSestdiena, 28. septembris, plkst. 10:30

Lielvārdes novada auto-foto orientēšanās sacensības "Lielvārdes josta 2019"

Starts un finišs 28. septembrī stāvlaukumā pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja, Edgara Kauliņa alejā 20, Lielvārdē.
Reģistrācija plkst. 10.30, starts plkst. 11.00.
Norises vieta: Lielvārdes novads.
Sacensību dalības maksa 10.00 EUR no komandas.
Pieteikšanās kārtība:
Pieteikums sacensībām iesniedzams elektroniski līdz 2019. gada 26. septembrim (ieskaitot), sūtot pieteikumu uz e-pastu: turisms@lielvarde.lv,
Pēc pieteikuma iesniegšanas (elektroniskā pieteikuma nosūtīšanas un naudas pārskaitījuma veikšanas) komandas kapteinis uz norādīto e-pastu saņems apstiprinājumu par veiksmīgu reģistrēšanos sacensībām.
Sacensību dalībnieku apbalvošana pēc piknika plkst. 16.00 pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja, Edgara Kauliņa alejā 20, Lielvārdē.

Vairāk informācijas: Aleksandrs- 25419714; aleksandrs.cernavskis@lielvarde.lv
Maksa: 10 EUR no komandas

Birzgales Tautas namsSestdiena, 28. septembris, plkst. 11:00

"Teātra izrāžu rudens gadatirgus"

28. septembrī no plkst. 11.00 notiks "Teātra izrāžu rudens gadatirgus"

Jumpravas pamatskolas aktu zālēSestdiena, 28. septembris, plkst. 19:00

Jumpravas amatierteātra pirmizrāde “Empātija”

Balstīta uz Cecīlijas Dineres romāna “Meiteņu Divkauja” (1972) motīviem. Atraktīvs stāsts par jaunību ar ēnu teātra elementiem.

Empātija ir intuitīvs izpratnes veids bez apdomāšanās, kad emocionāla iejaukšanās otrā cilvēkā uzreiz izraisa attiecīgu rīcību. Empātija balstās uz cilvēka prasmi nostādīt sevi otra cilvēka vietā, izjust viņa stāvokli, pozīciju, paskatīties uz notiekošo ar partnera acīm. Vienkārši sakot, empātija ir spēja iejusties otrā cilvēkā.

Režisors: Kārlis Tols.

Maksa: 2 eiro

Jumpravas pamatskolas aktu zālēSestdiena, 28. septembris, plkst. 19:00

Jumpravas amatierteātra pirmizrāde "Empātija"

Balstīta uz Cecīlijas Dineres romāna “Meiteņu Divkauja” (1972) motīviem. Atraktīvs stāsts par jaunību ar ēnu teātra elementiem.

Empātija ir intuitīvs izpratnes veids bez apdomāšanās, kad emocionāla iejaukšanās otrā cilvēkā uzreiz izraisa attiecīgu rīcību. Empātija balstās uz cilvēka prasmi nostādīt sevi otra cilvēka vietā, izjust viņa stāvokli, pozīciju, paskatīties uz notiekošo ar partnera acīm. Vienkārši sakot, empātija ir spēja iejusties otrā cilvēkā.

Režisors: Kārlis Tols.

Maksa: 2 eiro

Ogres Teātra telpa, Ogres novada Kultūras centrs, Brīvības iela 15, OgreSvētdiena, 29. septembris, plkst. 17:00

Ogres Tautas teātra izrāde “Cik svarīgi būt nopietnam”

29. septembrī plkst. 17.00 Ogres Teātra telpā atgriezīsies skatītāju iemīļotā Oskara Vailda komēdija “Cik svarīgi būt nopietnam”. Izrāde LNKC skatē ieguvusi novērtējumus “Gada izrāde 2016” un “Gada režisors 2016” (Jānis Kaijaks) un jau viesojusies dažādās Latvijas pilsētās.

Izrādes radošā komanda: režija – Jānis Kaijaks, scenogrāfija – Ivars Noviks, tērpi – Ilze Kupča, horeogrāfija – Annija Belogrudova, vokālā pedagoģe – Ilze Miezere, kustību konsultante – Rita Lūriņa, gaisma – Jānis Aperāns, skaņa – Mārtiņš Andersons.

Lomās: Džons Vērdings, miertiesnesis – Ernests Greizis (LNKC skates diploms “Gada aktieris”), Aldžernons Monkrīfs – Guntis Kolbergs (LNKC skates diploms “Gada aktieris”), Mācītājs Čeizebls, Dr. theol. – Andris Peismalietis, Merimens, sulainis – Edijs Čibelis, Leins, kalpotājs – Edijs Čibelis, Lēdija Breknela – Lauma Straume, Gvendolena Fērfaksa – Anita Saukane, Sesilija Kārdjū – Katrīna Anna Ozoliņa, Mis Prizma, guvernante – Astra Kolberga.

Pirmizrāde 2016. gada 10. decembrī. Izrādes garums: 2 st. 20 min. (bez starpbrīža). Biļešu cenas: 10 eiro (8 eiro ar Ogres novadnieka karti) un 7 eiro (5 eiro ar Ogres novadnieka karti).

Lasiet vēl »

 

Ogrenet