Ratu kalna teritorija, TomeSestdiena, 14. septembris, plkst. 09:30

Ķeguma novada sēņošanas čempionāts

Lasīsim sēnes, baudīsim mežu un jauku dienu, kā arī mielosimies ar ugunskurā vārītu sēņu zupu.
Informāciju par sēņošanas čempionāta nolikumu un karti Jūs varat iegūt mājas lapā www.kegumnovads.lv

Ogres Zilie kalniSestdiena, 14. septembris, plkst. 10:00

Sporta tūrisma piedzīvojums

Sestdien, 14.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00 biedrība “Nesēdi mājās” aicina bērnu un jauniešu komandas 4 dalībnieku sastāvā, vecumā no 10 gadiem apmeklēt Ogres pilsētā vēl nebijušu, tieši sporta tūrismam veltītu pasākumu - Sporta tūrisma piedzīvojums. Pasākums norisināsies Ogres Zilajos kalnos pie Slēpošanas starta laukuma.

Sporta tūrisma piedzīvojuma ietvaros bērniem un jauniešiem būs iespēja pārbaudīt zināšanas sporta tūrismā, tūrisma šķēršļu pārvarēšanā atšķirīgākā un azartiskā gaisotnē. Iemācīties siet mezglus, pārvarēt nogāzes, paralēlās virves un purvu, kā arī uzsliet telti un iekurināt ugunskuru. Šīs ir tikai dažas no aktivitātēm, kurās aicināti doties Sporta tūrisma piedzīvojuma dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir radīt Ogres pilsētas skolēnos interesi par sporta tūrismu kā sporta veidu.

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam nav nepieciešama, komandas aicinātas ierasties Ogres Zilajos kalnos no plkst. 10.00 līdz 14.00. Ja komandu nav iespējams izveidot pirms pasākuma, aicināti arī individuālie interesenti, kuriem pasākuma dienā būs iespēja apvienoties komandās.

Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS.

Vairāk informācijas par pasākumu iespējams saņemt pie projekta koordinatores Anitas Hanzenas tel. 25636419 vai e-pasts anita.hanzena@inbox.lv.

Pasākums “Sporta tūrisma piedzīvojums” tiek organizēts Ogres novada pašvaldības projekta konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") ietvaros.

 

Ogrenet