Ogres Vēstures un mākslas muzejsCeturtdiena, 1. oktobris, plkst. 18:00

Izstāde "Aizmirstie senie motocikli"

Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina uz ekskursiju izstādē "Aizmirstie senie motocikli" Jura Rambas vadībā.Ekskursija ir bez maksas.

Lasiet vēl »

Zilo kalnu pakājē pie Mālkalnes apļaPiektdiena, 2. oktobris, plkst. 10:00

Koku stādīšanas talka

Zilo kalnu aģentūra aicina Mālkalnes prospekta iedzīvotājus uz kopīgu koku stādīšanas talku.Koku stādīšana notiks Zilo kalnu pakājē pie Mālkalnes apļa - vietā, kur tika izzāģētas mizgrauža bojātās egles.Līdzi jāņem savas lāpstas un darbaprieks.

Birzgalē, pie tautas namaPiektdiena, 2. oktobris, plkst. 12:20

Bērnu Miķeļdienas tirdziņš

Bērnu Miķeļdienas tirdziņš ! Tirgosies Birzgales pamatskolas bērni.

Ciemupes Tautas nams, Ciemupē, Liepu gatvē 12Piektdiena, 2. oktobris, plkst. 17:00

Tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi

Ogres Centrālā bibliotēka un Ciemupes bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieci – romāna "Kur sarkanas ogas auga", "Saule špagas asmenī", "Mēnesstars pār jūru" u.c. autori Daci Priedi.

Lasiet vēl »

Tomes Tautas namsPiektdiena, 2. oktobris, plkst. 19:00

Noskaņu koncerts "Tā ir dzīve"

Akordeonu duets, dziesmas un dzeja.Skaidrīte un Aivars Pugači.

Lasiet vēl »

Ogre, Brīvības ielas promenādeSestdiena, 3. oktobris, plkst. 09:00

Rudens gadatirgus

Gadatirgū būs iespēja iegādāties rudens veltes, amatu meistaru darinājumus, pārtikas produktus, daiļamatniecības izstrādājumus un citus ražojumus sev un saviem mīļajiem.

Lasiet vēl »

Birzgales Tautas namsSvētdiena, 4. oktobris, plkst. 16:00

Tikšanās ar Karīnu Račko

Pasākumā būs iespējams iegādāties grāmatas un saņemt autogrāfus. Ieeja bez maksas.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleTrešdiena, 7. oktobris, plkst. 19:00

Filma "Izmisums" un tikšanās ar aktieri Kasparu Zāli

Jaunā režisora Kārļa Lesiņa debijas filma par jauna vīrieša iekšējām cīņām – mistiska drāma, kas balstīta personiskā pieredzē.Lomās – Kaspars Zāle, Alise Danovska, Kaspars Gods, Jēkabs Reinis, Līga Vītiņa, Vita Vārpiņa, Dārta Daneviča un citi.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Ogres Teātra telpaCeturtdiena, 8. oktobris, plkst. 19:00

Tikšanās ar skatītājiem- atvērtais mēģinājums "Lai dzīvo Bušona!"

Ogres teātris aicina uz atvērto mēģinājumu – tikšanos ar skatītājiem, gaidot topošā jauniestudējuma "Lai dzīvo Bušona!" pirmizrādi Jāņa Kaijaka režijā. Skatītājiem tā būs unikāla iespēja ielūkoties teātra aizkulisēs – izrādes tapšanas procesā, vērojot režisora darbu ar aktieriem, aktiera darbu ar lomu, kā arī piedalīties sarunās par topošo jauniestudējumu.Biļetes: 3 EUR "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un internetā: www.bilesuparadize.lv.

Lasiet vēl »

Liepu alejāSestdiena, 10. oktobris, plkst. 10:00

Rudens gadatirgus Ķegumā

Aicinām pieteikties mājražotājus, amatniekus, zemniekus, pārtikas un rūpniecības preču tirgotājus. Pieteikties var līdz 7. oktobrim aizpildot pieteikuma anketu vai zvanot pa tālr. 22010300.

Pie Rembates Tautas namaSestdiena, 10. oktobris, plkst. 12:00

Dejas izaicinājums- Jerusalema Rembatē

Aicinām kopā iemācīties un nodejot deju -Jerusalema. Ierašanās – baltā kreklā.

Ogres novada Kultūras centrs, Ogres Teātra telpaSestdiena, 10. oktobris, plkst. 18:00

Izrāde RĪTDIENA IR TĀLU

Rītdiena – tā var vilināt vai baidīt, to var gaidīt ar nepacietību vai vēlēties, kaut tā vēl nepienāktu. Tā var būt arī tieši tāda pati, kāda jau bija šī diena. Un tieši tad, kad liekas, ka nekas jau vairs nemainīsies, var notikt...Pēc Barijē un Gredī lugas “Četrdesmit karāti” motīviem.Režisors – Jānis Kaijaks, māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele. Biļetes arī: www.bilesuparadize.lv.Izrādes norises dienā visas biļetes – 15 EUR.

Ogres Doms, Vidus prospekts 15Svētdiena, 11. oktobris, plkst. 10:00

Dziedātāja Kristīne Prauliņa - Ogres DOMĀ

Pazīstamā džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa viesosies Ogres DOMĀ, kur izpildīs gan solo dziesmas, gan piedalīsies nelielā ekspress intervijā. Izskanēs gan pašas sarakstītas dziesmas, kā arī gospelmūzikas un populāras mūzikas melodijas džeza noskaņās. Kristīni Prauliņu muzikāli pavadīs pianists Andris Kauliņš.

Lasiet vēl »

Ogres stadionsSvētdiena, 11. oktobris, plkst. 11:00

Deju izaicinājums Ogrē

ikviens tiek aicināts piedalīties deju izaicinājumā, kas satracinājis pasauli - #JerusalemDanceChallenge. Tas ir mirklis, kurā mēs varam būt kopā, daloties priekā caur mūziku un deju.Soļus mēs iemācīsim uz vietas, tikai uzvelc baltu kreklu un zilus džinsus. Ņem līdzi draugus, vecākus, visus sev mīļos, ar ko kopā vēlies dalīties šajā piedzīvojumā.

Lasiet vēl »

Lielvārdes novada kultūras centrsPirmdiena, 12. oktobris, plkst. 10:00

Donoru diena Lielvārdē

Katra donora atsaucība ir ļoti svarīga, lai kopīgi palīdzētu visiem pacientiem, kam tas ir nepieciešams.Jautājumu gadījumā donori ir aicināti sazināties ar VADC caur sociālo tīklu kontiem, mājaslapu www.vadc.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni: 8000 0003 (darba dienās no plkst.08.30 līdz 17.00).

Ogres novada Kultūras centrs, Deju zāleCeturtdiena, 15. oktobris, plkst. 19:00

Izrāde-monoopera #DiToo

Stāsts par dvīņu māsas piedzīvojumiem Papēžu Ķoņciemā – mazā apdzīvotā vietā Kurzemes jūrmalā, kuras iemītniekiem kopš postošās vētras 1967.gadā, kad jūra pilnībā saplūda ar ezeru, piemīt spējas dzīvot vienlaikus vairākos paralēlos kosmosos un iespējāmās vēsturēs.

Lasiet vēl »

Lēdmanes tautas namsPiektdiena, 16. oktobris, plkst. 18:00

Valda Kaprāļa gleznu izstādes atklāšana

Valdis Kaprālis eļļas glezniecībā pazīstams kā ainavists un kluso dabu gleznotājs. Glezniecība vienmēr ir bijis viņa aicinājums. Studējot Jelgavā, Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības fakultātē ar ievirzi ainavu arhitektūrā, mākslinieks apmeklēja Jelgavas mākslas studiju un kursus Mākslas akadēmijā.

Lasiet vēl »

Ķeguma Tautas namsPiektdiena, 16. oktobris, plkst. 19:00

Filma -Mans Mīļākais Karš

Animēts autobiogrāfisks stāsts, pilns sirsnības un godīguma par pieaugšanu absurdajā laikā no 70. gadiem līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai.Ieejas maksa - 3 EUR.
Vietu skaits ierobežots. Lūdzam biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā Ķeguma Tautas namā otrdienās, ceturtdienās no plkst. 16.00 – 20.00, kā arī 10. oktobrī -Rudens gadatirgus laikā.
Informācija pa tālruni – 22010300.

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 16. oktobris, plkst. 19:00

Jauktā kora "Grīva"30 gadu jubilejas koncerts "Piederība"

Ogres novada Kultūras centra jauktā kora GRĪVA 30 gadu jubilejas koncerta PIEDERĪBA norise no 17. oktobra pulksten 17.00 pārcelta uz 16. oktobra pulksten 19.00. Koncerts norisināsies Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē.
Iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam.

Lasiet vēl »

Lielvārde, Tirgus laukumsSestdiena, 17. oktobris, plkst. 09:00

Rudens ražas gadatirgus

Lielvārdes tirgus laukumā notiks Rudens ražas gadatirgus!Tirgus notiks, ievērojot apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu- visiem tirgus dalībniekiem un apmeklētājiem obligāti jānēsā sejas maskas, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un jāizmanto piedāvātās roku higiēnas iespējas.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrsSvētdiena, 18. oktobris, plkst. 10:30

Vērts dzirdēt, vērts stāstīt – nodarbības stāstu stāstīšanā Ogrē

Lekciju cikla "AizrauRuna" 3. nodarbībā par šīm tēmām savu ilggadēju pieredzi stāstīs kino un teātra režisors Pēteris Krilovs.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrsPirmdiena, 19. oktobris, plkst. 10:00

Donoru diena Ogrē

Donori ir ļoti gaidīti VADC izbraukumā -katra donora atsaucība ir ļoti svarīga, lai kopīgi palīdzētu visiem pacientiem, kam tas ir nepieciešams.Jautājumu gadījumā donori ir aicināti sazināties ar VADC caur sociālo tīklu kontiem, mājaslapu www.vadc.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni: 8000 0003 (darba dienās no plkst.08.30 līdz 17.00).

Raiņa ielā 5Trešdiena, 21. oktobris, plkst. 10:00

Mobilā diagnostika Lielvārdē

IZMEKLĒJUMI: Mamogrāfija: Ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS.PACIENTIEM LŪDZAM VEIKT IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU PA TĀLR.: +371 25431313

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleCeturtdiena, 22. oktobris, plkst. 19:00

Pianists Andrejs Osokins. Veltījums Ludviga van Bēthovena jubilejai

Būt par vēstnesi sava iemīļotā komponista mūzikai. Šo godu Ludviga van Bēthovena 250. jubilejas gadā uzņēmies viens no Latvijas talantīgākajiem pianistiem Andrejs Osokins. Šī programma ir Andrejs Osokins veltījis savam iedvesmotājam, dvēseliski un mākslinieciski vistuvākajam komponistam un pianistam Ludvigam van Bēthovenam.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 25. oktobris, plkst. 13:00

Izrāde bērniem UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS

Liepājas Leļļu teātra viesizrāde bērniem – UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS Ģirta Šoļa režijā. Izrādes pamatā – Zanes Zustas popularitāti iemantojusī bērnu grāmata UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS.Biļetes cena 6 eiro.15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu (tikai kasēs),15% atlaide ar 3+ Ģimenes karti.Biļetes jāpērk katram apmeklētājam, bet bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) ir iespēja iegādāties bērna biļeti pa 2 eiro, ja bērns sēž vecākam klēpī.Biļetes iespējams iegādātiesOgres novada Kultūras centra kasē, BIĻEŠU PARADĪZES kasēs visā Latvijā un internetā – www.bilesuparadize.lv.

 

Ogrenet